sobota 31. ledna 2015

WEEK 4


Další týden je za námi a já ještě stihla nechat vyvolat fotky, takže je nalepeno, popsáno a zaznamenáno snad vše, co zato ten týden stálo.
Kartičky jsem si vybrala opět z mé nejoblíbenější sady od BH - Dreamy a dokonce jsem se překonala a některé i bez milosti rozstříhala :-D.Mám moc ráda, když seženu nějaký materiál v češtině, protože o tom naše album je, o tom aby si ho mohl každý z nás přečíst a myslím si, že k tomu náš jazyk prostě neodmyslitelně patří. Bohužel možností moc není, protože Project Life je zatím spíš záležitost zahraniční, ale i tak už je tu dost šikovných dam a slečen, které se tomu věnují a nám ostatním poskytují materiály i v našem rodném jazyce. Konkrétně za tyto dřevěné výseky vděčím opět holkám z Papero amo.A toto jsme, dámy a pánové, my 4. :-) Těší mě a doufám, že na těchto stránkách najdete něco pro potěchu svého oka a úřípadně i nějakou tu inspiraci :-). Krásný týden a těším se už teď na rozjezd týdne dalšího...nezapomeňte mít po ruce foťák, protože když jsou fotky - jde to samo!

5 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Baru moc a moc děkuju, jsem ráda, že se líbí :-).

   Vymazat
 2. Mám asi blbou otázku Míšo. :-) Jak lepíš ty dřevěné výseky na fotky. Já to teda ještě nezkoušela, ale má pocit, že i tím tužkovým lepidlem bych to měla asi upatlané okolo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maruško já na veškeré zdobení používám lepidlo Glossy accent. Je zaručeně nejlepší. Po zaschnutí zprůhlední, takže když přetáhneš, tak se nic neděje a upatlání není vidět :-). Mám jednu lahvičku, nalepila jsem již dvě celá alba (2013 a 2014) a jsem v polovině. Stačí ho kapička a schne jako vteřinové lepidlo. Zaručeně nejlepší vynález :-)

   Vymazat
 3. Aha, děkuji Míšo. Tak to jsem ráda, to lepidlo mám totiž už předobjednané u holek z PA. Tak snad ho budu mít brzo doma. :-)

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.