sobota 31. ledna 2015

WEEK 3


Tento týden byl na události bohatý, takže jsem poprvé měla možnost využít tříčtvrteční stránku. Vyšívání večer u telky byla náramně zábavná činnost...jen ty filmy s titulkama nic moc Emotikona grin ...snad je znát, že jsem se víc věnovala šití než čtení titulků 


Poprvé jsem využila tříčtvrteční kapsu od BH a musím uznat, že na týden plný fotek je to moc praktická záležitost.

Na někoho možná až moc růžové, ale když já si v té kombinaci tááák libuju :-)


A konečně poslední část tohoto týdne a to ta (pro mě) nejpodstatnější. Moje dcera tento týden oslavila 21 měsíců, a protože už teď vím, že okolo jejích 2 narozenin nebude mnoho času na podobný záznam událostí (očekáváme tou dobou příchod druhého skřítka), rozhodla jsem se věnovat jí dvojstranu k tomuto hranatému výročí.

Levá stránka pro mě asi ta nejmilovanější...o to víc, že vyhrála lednovou Challenge na webu Papero amo.

A k mému velkému překvapení se Vám líbila stránka "Nelinky slovník" natolik, že jste mi vyhráli lednovou Challenge na webu Papero amo. DĚKUJI a určitě se pokusím zas do nějaké té výzvy zapojit.

Tento týden byla jedna velká výzva. Nikdy dřív jsem nezkoušela do papíru vyšívat, nikdy dřív jsem nezkoušela vytvářet do alba "chrastítko" a už vůbec jsem se nehlásila se svou tvorbou do soutěže. Další stránky, které mě posouvají o kousek dál a moc ráda si je budu prohlížet a kochat se tím neuvěřitelně rychle ubíhajícím dětstvím své dcery.Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.