čtvrtek 26. února 2015

Project life WEEK 6 část 2.


A je tu další článek - že se vám to zdá rychlé? Nemusí, je to vlastně takový dluh z 6.týdne. Tato dvojstrana vznikla jen z jednoho víkendu u babičky v Liberci. Nelinka prvně oblékla svůj karkulkovský kabátek a bylo vám tak nádherně, že jsme si užívali podvečerní západ sluníčka venku.

Aby červená krásně vynikla, rozhodla jsem se pro dvoubarevnou kombinaci v albu a to v kombinaci s černou. Ano, to je přesně ten úlet, o kterém jsem mluvila. Mám ráda barvy jemné, ale čas od času se nebráním ničemu.Úvodní kartička tedy chybí, protože v albu navazuje k týdnu šestému :-). Chvilku mi trvalo než jsem sladila kartičky, protože černobílá kolekce od Becky Higgins je v mém šuplíku již značně probraná, ale nakonec jsem řešení našla. Vzala jsem si šablonu a pomocí houbičky a černého Distress inkoustu si vytvořila kartičky své - jsou to ty se vzorem včelí plástve na podkladu. Distress udělá vzor krásně šedý, ale pokud budete důslední, dá se vytvořit i vážně černý :-).


Poprvé! Další poprvé v mém letošním albu je velkoformátová fotografie. Fotku jsem nechala vyvolat ve formátu 30,5*20,5cm, takže přesně korespoduje s velkou čtvrtkou a musím říct, že já jsem z toho nadšená...v tak velkém albu je taková fotka úplně...wow. Vůbec se nebraňte a doporučuji vyzkoušet.


... k dozdobení stránky jsem si poprvé vyzkoušela tzv. BOKEH EFECT. Raznicí jsem si udělala do papíru hvězdičku a tu pak jednotlivě pomocí houbičky a inkoustu nanášela na čtvrtku. Některé z hvězdiček jsem pak obtáhla černým fixem a úplně mi výsledek stačí, netřeba nic jiného a já jsem spokojená :-).
Děkuji za přečtení všem, kteří došli až sem :-), ale i těm, kteří jen proběhli fotky. A jdem vymyslet další týdny ;-).


4 komentáře:

 1. Nádhera! Moc krásné stránečky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kamčo moc děkuju za hezký komentář :-)

   Vymazat
 2. Míšo, opět nádhera, zase nemám slov... fotky skvělé, kombinace bezvadná, zdobení střídmé, ale krásné, Nelinka - Andílek.....

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.