úterý 19. května 2015

Project Life Week 8/2015 s Papero amo

I u nás jsou týdny, kdy není moc fotek a postačí pak na celý týden jen jedna strana v albu, a to byl přesně náš 8.týden letošního roku. Měla jsem chuť na veselé barvy a není nic veselejšího, než druhý PL kit z dílny Papero amo. Krásné barvy, které vám doslova vnutí dobrou náladu :-).Je jen málo z nás/Vás, kteří neslyšeli o kitech, které Papero amo každý měsíc tvoří. A pokud jste neslyšeli a Project Life tvoříte anebo se chystáte, rozhodně tuto chybu napravte a na kity mrkněte. Spousta lidí mi při prohlížení alba řeklo, že mám stránky hezky sladěné. A takové je může mít každý. Pokud chcete mít stránky barevně sladěné, není nic jednoduššího než si takový kit pořídit. Minimálně v samotném začátku mi to velice usnadnilo práci. Každý měsíc (v případě PL kitu každé dva měsíce), obdržíte kouzelnou krabičku plnou ještě kouzelnějších věcí.
Balíček vždy obsahuje:
  1. kartičky pro Váš Project Life - od května letošního roku už plně v naší mateřštině
  2. české razítko z dílny Papero Amo
  3. ozdoby barevně i tématicky ladící ke zbylému obsahu
Troufám si říct, že do začátku Vám takový kit zcela postačí. Vytvoříte tak stránky, kterým nebudou chybět ani ozdoby, vše bude v našem jazyce a právě proto mám kity tolik ráda. Na našem trhu to totiž není zrovna běžné a mnozí z nás to ocení. Já osobně mám angličtinu ráda, ráda ji používám a dokonce mi přijde pohlednější, ale alba nedělám jen pro sebe. Rodiče, babičky, ale i děti ocení mnohem více právě tu češtinu. 

A pokud už nějaký ten čas PL tvoříte a rádi byste vyjeli ze zajetého stereotypu, doporučuji využít nějakou tu challenge. Tento týden jsem se nechala inspirovat a účastnila se PL challenge na Papero amo. Úkolem bylo, použít na stránce korkové ozdoby a tak jsem vyštrachala ze svých zásob zbytečky korku, na některé otiskla razítko a nejen že má stránka je zas o něco odlišná od jiných v albu, ale ještě jsem se zbavila zbytků a mohla vyhrát razítko z dílny Papero amo. Kdo neznáte, doporučuji se takové PL challenge zúčastnit. Zaručuji Vám, že si vyzkoušíte něco nového a neotřelého, možná se i něčemu naučíte, a když budete mít štěstí a padne na vás los, odnesete si z toho ještě pěkné razítko :-).
Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.