středa 8. dubna 2015

Project Life WEEK 10/2015 2.část


Huráááá! Jsem zpět doma z porodnice a už zase "funkční", alespoň když děti dovolí. Tentokrát pro Vás mám stránku z alba jen jednu, protože to není záznam našeho týdne, nýbrž jednoho dne. Ano, občas věnuji jednomu dni i celou stranu. Tentokrát to byla návštěva ZOO v Plzni. Opět jsem sáhla po čtvercových kapsách Daily Flash Pocket Sleeve Protectors 12"x12", protože na záznam událostí jednoho dne jsou prostě TOP :-). Ve výběru kartiček jsem měla hned jasno. Návštěva ZOO totiž vybrala za mě a tak byla volba Theme cards ANIMAL od Becky Higgins jasnou volbou. Kartičky bylo třeba oříznout na rozměr kapes a pomocí raznice Corner Rounder Punch Project Life® Becky Higgins už jen zaoblit rohy.


Jelikož jsem doma neměla vhodné ozdoby ve zlaté barvě, rozhodla jsem se použít metodu horkého embossování, pár korkových ozdob a propisoty.


Propisoty vypadají na fotkách naprosto dokonale. Dle mého názoru nemohou ani v nejmenším konkurovat razítkování. Na fotografii se mi málokdy podaří otisknout razítko tak, abych byla spokojená. Hold mé ruce nejsou nikdy tak přesné a pokaždé mi razítko "ujede",  výsledek pak není takový, jaký bych si přála. Naopak propisoty mají výsledek zaručený. Použila jsem sadu Styleboard Rub-Ons 2 sheets a stránce to dodalo přesně to, co jí chybělo :-).

Při tvorbě této strany mi došlo, že si nutně musím pořídit nějaké zlaté ozdoby :-). Ano, vyhlašuji stav nouze! Naše domácnost potřebuje zlato :-D. Nicméně v tuto chvíli jsem se musela obejít bez něj a tak jsem sáhla po horkovzdušné pistoli, embossovacím prášku Zing! Mettalic Embossing Powder - zlatý a embosovacím gelu Emboss It Ink Pad a ozdoby jsem si vytvořila.
Na fotce je vyembossovaná zlatá kaňka ze série mých oblíbených razítek Coffee Stains Cling Stamps.Další kartička ozdobená stejným způsobem a razítkem opět ze sady Coffee Stains Cling Stamps.A protože nemám ráda stránky přeplněné fotkami, rozhodla jsem se  pro dvě "chrastítka" na stránce, aby výslednou stránku trochu provzdušnila :-). Stačilo jen pár flitrů a korkové srdíčko a já jsem pro dnešek spokojená. Jsem totiž ráda, že mě ty mé princezny nechaly vůbec něco udělat :-).
Snad se bude dařit, budou hodně spát a já někdy dodělám ty resty, které se mi od porodnice nahromadily :-) ...Nemyslím tím úklid domácnosti, mám na mysli resty v PL...uklidit přeci může i manžel ;-).
Krásnou středu Vám všem!Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.