pondělí 4. května 2015

Mé zápasení s "Bublinovou challenge"

Miluji výzvy! Až po roce tvoření jsem se odvážila zapojit do challenges, které mé oblíbené weby/e-shopy či chcete-li blogy pořádají. Jednou z takových výzev se stala "Bublinová challenge" na blogu Papero AmoJiž delší dobu jsem přemýšlela, že by se mi líbilo, kdybych mohla zapojit do rodinného PL-ka i originálním způsobem zapsaná přání k narozeninám či svátkům. BUBLINY! Hned jak jsem si přečetla zadání challenge k MDS, měla jsem jasno. To je prostě ono. Co takhle dát do každé bubliny nějaké to přáníčko od rodiny či přátel? A jelikož měla má Nelinka před měsícem své 2.narozeniny, úplně se to nabízelo!


Vytvořila jsem nám do alba třicítkovou stránku, ze které jsem sice nebyla úplně nadšená po scrap stránce, ale pocit z ní mám naprosto báječný a to je nejdůležitější. 
Vzala jsem fotku Nely ze dne jejích 2.narozenin (to si zrovna hrdě štráduje z hřiště domů na oběd :-) ), naprosto jednoduše jsem ji podložila útržky, které jsem měla po ruce a pak už jen trochu enamelek, cákanců sprejem a na závěr nějaký ten flitřík. To podstatné jsou na stránce bubliny směřující k Nelince z okolí. 


A protože mi přišel výtvor dosti "přemeruňkovatělý (och tak krásný výraz, že? :-) ), vzala jsem ještě modrý inkoust a na pár místech papír poupravila. Na závěr jsem do poslední prázdné bubliny vytvořila nápis "2 roky" (pomocí razítkové abecedy LAWN FAWN - silikonová razítka - JESSIE´S ABC ) a dozdobila stránku dřevěnými výseky.Ještě nedávno bych nad stránkou seděla mnohem delší dobu a užívala si ty všemožné kombinace co čím podložit, kam co nalepit a kde co vyšperkovat, ale dvě děti jsou dvě děti a tak v pauze mezi kojením, kdy byly obě holky relativně hodné a manžel si troufl hlídat, jsem se mohla alespoň na chvilku oddat nůžkám a papíru. I za tu krátkou chvíli jsem stihla zrelaxovat a den pro mě byl zase krásnější. Přeji všem krásný relax, ať už nad papírem nebo mimo něj.
Hezký den
Míša

3 komentáře:

  1. Nejsi nadsena? Ja tohle byt schopna vytvorit respektive vymyslet, tak skacu nadsenim ke stropu. Je dokonala, perfektni, nezna. Jsi mi velkou inspiraci. A Nelince dodatecne vse nej nej nej. 😊

    OdpovědětVymazat
  2. Nejsi nadsena? Ja tohle byt schopna vytvorit respektive vymyslet, tak skacu nadsenim ke stropu. Je dokonala, perfektni, nezna. Jsi mi velkou inspiraci. A Nelince dodatecne vse nej nej nej. 😊

    OdpovědětVymazat
  3. Krásná stránka a Nelince všechno nejlepší :-)

    OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.