středa 8. července 2015

Má "bezfotková" prvnotina aneb mezera v albu!

Mezery! Nesnáším mezery v albu... A bohužel mi každý rok nějaká vznikne. I tentokrát jsem to musela špatně vypočítat nebo jsem ve výsledku použila méně fotek než jsem chtěla a zase mi vznikla ta nežádoucí mezera. Celá stránka, která nepasuje k žádnému týdnu. A jak si s ní poradit? Přemýšlela jsem dlouho, hrabala se ve fotkách, ale žádné mi tam neseděly chronologicky, a tak jsem si řekla, že je na čase udělat opět záznam Nelinky slovníčku a tak je tu její druhý díl :-).Stránku bylo nutné zasadit do čtvercových plastových kapes. Ty mám moc ráda, vejde se do nich spousta fotek, ale o tom to dnes nebude. Fotku jsem snad prvně v životě nepoužila ani jednu :-). U mě vskutku zázrak (to abych zaznamenala do alba v aktuálním týdnu :-D ). Pro úvodní kartičku, která je uprostřed stránky jsem zvolila krásnou růžovou abecedu Dreamy Alphabet Puffy Glitter Stickers.


Pro tuto stránku jsem si vybrala nové kartičky. Nové v tom smyslu, že jsem je ještě nikdy nevyužila a mám je doma už pěknou "chvilku". Tou šťastnou sadou je Instagram Albums Made Easy Journaling Cards - Farmer's Market. Nějak to nebyl můj šálek kávy, ale i tak si myslím, že je časem využiji. Však já se k té červené barvě časem taky dopracuji :-).


Pro Nelinčiny výrazy jsem vybrala razítkovou abecedu od Lawn Fanw a doplnila fontem á la "má vlastní ruka". Obrázky jsem si vystřihala z nejrůznějších letáků a časopisů a pomocí rolátka jsem je rozmístila na kartičky. Rychle hotová stránka a nám vždy připomene tu fůru legrace, která s dvouleťákem rozhodně nechybí :-).


Děkuji za shlédnutí mého "bezfotkového" příspěvku a těším se na další středu s Vámi :-). Užívejte léta a prázdninových dní.
Míša
4 komentáře:

 1. Míšo, opět nádhera, i bez fotek to někdy jde :) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc Stáni, mám tam ještě tři mezery, tak musím ještě něco dovymyslet :-)

   Vymazat
 2. Míšo paraaada :) asi sa necham inšpirovať ;) a niečo podobne vyrobim synovcovi ma 1,5 roka a ten slovnik je parada :) :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivči určitě moc doporučuji. Já sama se bavím, když mi rodiče vypravují, jaké skvosty ze mě padaly :-D

   Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.