středa 22. července 2015

Project Life: Budoucnost na stavbě nebo u kraviček?


Krásnou středu přejeme z rozpálené Prahy. Věřím, že nejen v Praze je však hic a tak máváme všem a doufáme, že jste u vody nebo kdekoli, kde je vedro snesitelnější :-). Dnešní příspěvek je dohánění mého skluzu a tak tedy šup zpět do června tohoto roku. Alespoň atmosféra tohoto týdne mě trochu ochladila. Bylo pouhých 10 stupňů a naopak jsme vytáhli zase i kabátky. Ale nebojte, počasí nás neodradilo a zase jsme výletovali a užívali si, takže bylo o čem psát.

Vznikla mi opět dvoustrana. První stránka je založena v klasických plastových kapsách Designu A, protože ty jsou na dohnání skluzu prostě nejjednodušší a mně se za poslední týdny nahromadilo tolik fotek, že teď asi chvíli na těchto kapsách "pofrčím".

Kartičky jsou z překrásné sady od BH - Mini kit Heidi Swapp Gold Foil, která má ve výbavě i ozdůbky, takže nebylo třeba sahat do zásob a hledat hodící se propriety. 
Ostatní pomocníci byly opět z mých oblíbenců a to z razítek. Luxusní sadička Family Flair podle mě nesmí chybět žádnému milovníku PL a hurá! I mně se poštěstilo a naše milá šéfová Charlotta mi ji ještě ve skladech vyhrabala. Velký dík, protože ta skutečně JE! Druhým razítkem je pak abeceda Jessie's ABC's Clear Stamps. Lawn Fawn má razítka opravdu vychytaná a pokud plánujete nějaká pořizovat, můžu tuto značku jen a jen doporučit. Schválně Vám sem přikládám náhled razítek. Abeceda je šikovná v tom, že často používaná písmena zde máte vícekrát. Takže si na bloček nalepíte krásně celé slovo a to jednoduše orazíte. No schválně, jaké abecedy Vám dovolí orazit slovo "Ananas" naráz? :-D DOPORUČUJI.
Na titulní kartičku jsem využila zlatou kartičku z kitu, razítko kytičky z kolekce razítek Family Flair a pro nadpis pak jednu abecedu z mnoha Thickers-ek.Stránku jsem celou věnovala návštěvě Toulcova Dvora v Praze. Úžasné místo nejen pro vlastníky dětí. Na dohled jsou sice paneláky, ale jinak je to doslova "bučící, bečící, mečící a chrochtající oáza" v Praze. A protože už končím své první album (ano, takový luxus jsem si dopřála a mám rok rozložený do dvou alb), tak jsem si mohla dovolit tento den natáhnout na celou stranu! 

Druhá strana dopadla úplně jinak než jí bylo souzeno. Anebo naopak takto to prostě mělo být. Na druhé straně tohoto "bagrového díla" nám totiž začne dovolená a na tu mám připravenou třicítkovou stránku. Bylo tedy nutné "nekapsovat", ale připravit opět třicítku. Co s tím, když ale potřebuji naplácat tolik fotek a i nějaký ten journaling??? No nic, rozhodla jsem se předstírat, že tato strana kapsy vlastní a jednoduše jsem je na velkou stranu nalepila spolu s kartičkami pro journaling.


Veškeré ozdoby a razítka jsou již výše zmíněna a snad už jen malá technická poznámka: Výraz BADI znamená v "Nelinčtině" BAGR...a ty u nás byly v červnu dnes a denně na pořádku. Nešlo se na hřiště, šlo se na bagr, nešlo se na nákup, šlo se na bagr, nešlo se naproti tátovi, šlo se na bagr ... :-) ...a jestli BADI neumřeli, jsou tam ještě dnes (pozn. ano, skutečně nám pod oknem pořád bagrují...nevím, co bude Nela dělat až odjedou :-))


Přeji všem krásný slunečný den, opět velký dík každému, kdo se přišel podívat na mé stránky. Doufám, že Vás stále můžeme inspirovat a že se na naše články těšíte. To je pro nás ta největší odměna. Mějte se krásně a já letím utírat dětem nudle...ano, ve třicítkových vedrech máme čtyřicítky.
Pááá za týden.Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.