pátek 25. září 2015

Nelinka slaví 2 roky!

Krásné páteční ráno přeji :-). Dnes jsem si pro Vás připravila zase jednu ukázku ze současného alba. Momentálně je to má nejnovější dvoustrana - dál jsem se prostě zatím nedostala. 31.týden - tento týden jsme oslavili Nelinky druhé narozeniny. Už je to sice víc jak čtvrt roku po skutečných narozeninách, ale Nelince to nevadilo, naopak mohla rovnou využít dary a vyrazit ven.


V týdnu jsme dělali věci zcela běžné, takže jsem se o nich ani nezmiňovala. Fotek z hřišť máme spoustu, takže byl prostor pro víkendové akce. Tedy oslavu narozenin a celodenní výlet vláčkem. Vznikly dvě stránky, na které jsem nevyužila žádné konkrétní kartičky. Pouze jsem sáhla mezi scrapbookové papíry (konkrétně klasické třicítkové bílé čtvrtky) a pomocí řezačky jsem si vytvořila obyčejné bílé kartičky. 


Na kartičky jsem pak rozstříhala některé narozeninové koláže a krom vlastního textu jsem použila i má oblíbená razítka. Protože místy zasahují i do fotek, bylo potřeba použít jiný razítkovací inkoust .


Na některých kartičkách můžete vidět ozdoby, které jsem vyrobila pomocí epoxidových čoček, speciální trasferové folie a mého miláčka jménem Minc. Na přesný postup se můžete podívat do předposledního dílu seriálu PL krok za krokem.


Ozdoba vytvořená pomocí Minc-u


Druhá stránka je v plastových kapsách, které začínám mít ráda víc a víc. Fotky v nich jsou totiž veliké a pokud máte nějakou obzvlášť povedenou, tak v této kapse Vám krásně vynikne. 


Dala jsem do nich tedy své oblíbené fotky holek, které jsem dozdobila jen pomocí nápisu - papírového výseku.


A pokud rádi výletujete, třebaže jste vlastníci ratolestí, mám pro Vás tip na hezký výlet. Vlakem z Masarykova nádraží se dostanete za necelou hodinu do vesničky Ostrá, kde je moc povedené historické městečko - Botanicus. Nejen ke shlédnutí, ale i k vyzkoušení tu najdete spoustu řemesel, uvidíte pěstovat všemožnou zeleninu, bylinky, navštívíte pár domácích zvířátek v místní ohradě a ještě se zde výborně najíte v místní krčmě. Za nás moc povedené a příští rok určitě zkusíme zase!
A když pojedete s dětmi vláčkem a ne autem, budete mít zážitek o to lepší, navíc přes léto děti dostávají krásné dětské jízdenky :-). Tak využijte babí léto a šup ven.


Mějte se krásně a za týden zase ahooooj :-)
MíšaŽádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.