čtvrtek 24. září 2015

"Žení se mi spolužák, knihovník, vymyslíš něco?"

Přáníčková já rozhodně nejsem, a ještě si na mě manžel vymyslel takovou chuťovku! "Spolužák knihovník se žení, dlouho jsme se neviděli, vymyslíš něco malého"? No nic než přání mě vskutku nenapadlo. Vlastně jsem nakonec byla moc ráda, protože jsem konečně využila i papíry a samolepky, které mi doma ležely už vážně pěknou chvíli! Odebíráte kity? Já ano, mám je ráda, ale znáte to. Ne vždy se Vám vše hodí a jako správny "scrap-sysel" vše schovávám. Tentokrát se to hodilo. 
Sáhla jsem hluboko do šuplíku a vylovila "knihomolský" kit. Udělal za mě vlastně většinu přání. Stačila už jen písmenková abeceda, přáníčkový základ a enamelky, bez kterých si to ani nedovedu představit.


Papíry jsem seřízla řezačkou a vrstvila a vrstvila. Pozor na to, že s každou vrstvou se zvyšuje hmotnost přání :-D. Už jsem byla jednou nemile překvapena, že přáníčkový základ nechtěl pojmout všechny vrstvy, které jsem si představovala :-D.


Na akrylátový bloček jsem si předem poskládala písmenka (Jiřinko vidíš je tam? Vážně není těžké je poskládat rovně, neboj! :-) ) Pro jistotu jsem si zkusila prvně otisknout vedle na papír a pak už rovnou na přání.


Dolepila jsem pár barevně ladících enamelek a je hotovo!


Protože v kitu bylo hodně samolepek, vybrala jsem jednu ještě do vnitřku přáníčka.


A protože by úvodní nápis na albu nedával smysl bez dalšího textu, tak přikládám pro inspiraci i vnitřní stranu. Ale řeknu Vám, že příště to udělám naopak. Nejprve napíši přání, potom až vyrobím zbytek. To je totiž takový nerv :-D, když máte hotovo a můžete vše zkazit vlastní rukou :-). 


Mé druhé přáníčko je hotové. Snad neměl manžel mezi spolužáky moc "exotů" - rozuměj atypických povolání, protože na to už by mi asi zbytky z kitů nestačily :-D.
Krásný den!8 komentářů:

 1. Tak to je naprosto skvělé a neuvěřitelně vtipné :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super a opravdu vtipné ... povedlo se Ti ... toto knihovník určitě ještě neviděl....

  OdpovědětVymazat
 3. Parádní, to se ti povedlo :-) ..zavedení dětské literatury :-D šikulka

  OdpovědětVymazat
 4. Mockrát všem děkuji za tak milé komentáře :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Míšo, tak to je super - přání skvělé, ale nejvíc mě dostala ta vepsaná gratulace. :-)

  OdpovědětVymazat
 6. To přání je tak nápadité a krásné... Děkuji za inspiraci! :-)

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.