čtvrtek 29. října 2015

34.týden... a první stránka Julinky - k 5.měsíci!

Konečně! Konečně jsem se k tomu dostala a začala zase dělat mé milované veliké stránky. Tentokrát to bylo pro mou nejmladší, pro Julinku. V albu doháním skluz a jsem u 34. a 35.týdne. Tou dobou oslavila Julinka svých krásných 5 měsíců mezi námi.


Na stránku jsem použila směsku materiálu z kitů, které byly skvělé a podle mých barevných představ. Polepila jsem lucerničky enamelkami, glitrovanými srdíčky a občas jsem přidala i nějakou dřevěnou hvězdu.Přemýšlela jsem, jakým způsobem na stránce vyobrazit, že jde o oslavu 5.měsíce. Rozmístění lucerniček mi totiž trochu kazilo představu a já ne a ne najít hezkou kombinaci. Nakonec to dopadlo "chrastítkově". Pomocí FUSE tool jsem seřízla plastovou kapsu ve tvaru číslice 5. Do pětky jsem nasypala směs zlatých a bílých flitrů, ale pořád to nebylo ono. Něco tomu chybělo a byl to právě vzhled chrastítka, který nepůsobil zrovna ozdobně. Byl to takový plastový had a chtěla jsem ho ještě nějak "dodělat". Nakonec jsem si vzala chrastítko k televizi a celou pětku jsem obšila bílou bavlnou. Teď se nedostane ven ani ťuk :-D. FUSE a ještě šití :-). Ale hned to působí jinak. Pětka je ozdobou, zároveň nadpisem a já konečně spokojená. Julinka má svou první stranu!


Zbytek týdne je v čtvercových plastových kapsách. Bylo horko a my si hověli u bazénku nebo kde se prostě dalo!


Oslavenkyně nesmí chybět, k tomu i něco málo k jejím měsíčninám. Máme doma další šikovnou princeznu. Jak mám pořád ještě skluz, tak se v albu raduji z věcí, které už jsou dávno minulostí :-). Teď už má Julinka o další dva měsíce víc a otočky na bříško už jsou prostě rutina :-). Ale ta radost, když udělala něco poprvé? Tu se snažím uvést vždy tak, jak to bylo před 2 měsíci. Musím máknout, protože není nad to, když dělám týdny bez skluzu. Hned je z toho větší radost.


 34.týden jsem si rozložila do více stránek, takže mi zbylo i trochu volné místo, na které padla má oblíbená srdcová kartička, výsek z kolekce Serendipity a pastelové enamelky!


Jooo to byla ještě pohoda, to se ještě dalo běhat venku bez trenýrek :-D. A nejen to, grličo na balkóně, bazén, horko...na druhou stranu, i to Babí léto je ještě fajn. Radujme se, protože až se budeme brodit zimní břečkou, budeme zase rádi vzpomínat na dnešní podzim :-D.


A i když Julča nic moc nepojí, bez zubu nic nepokouše, na balkóně se neprojde, maso na grilu neotočí,... byla u všeho s námi!


Krásné léto to bylo! Nezbývá než doufat, že i příští rok se vydaří!
Krásný den a já jdu dělat fotky, protože už nemám vytisklou ani jednu jedinou. Bez fotek skluz sotva dohoním. 
Míša

PS: Ono se to povedlo, děkuji za Vaše hlasy!
2 komentáře:

  1. That sequin pocket is to die for! Thanks for playing at SBC!!

    OdpovědětVymazat
  2. Adorable layout! LOVE LOVE LOVE that '5'! Such a great idea! Thanks for joining us at SBC!

    OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.