pátek 2. října 2015

Mé pastel(k)ové Vánoce

Z mého miniaturního průzkumu už vím, že velké části z Vás se při vyřčení slova "Vánoce" vybaví červená, zlatá, modrá, stříbrná. Co si udělat Vánoce v trochu jiných barvách? Já to zkusila alespoň na papíře a ta kombinace je prostě "má krev". Kolekce Silver Bells od Kaisercraft v (na první pohled) nevánočních odstínech!

Kolekce obsahuje 48ks jednostranných papírů...součástí jsou dvě stránky, které si můžete rozstříhat na malé kartičky, santovské papíry (já tedy nejsem zrovna pro-Santovský typ, ale ničemu to nevadí, protože se dají Santové krásně překrýt případně využít zbytek papíru, navíc jich není mnoho), v neposlední řadě pak jemné pastelové papíry s vločkami, ozdobami, či jen jemně vzorované papíry...


...a samozřejmě i papírové výseky ušité na míru velkým papírům...
Z celé sady vytvoříte nejen PL kartičky, přáníčka, ale můžete svá alba doplnit o velké třicítkové stránky, pro které jsou papíry jako stvořené.

Do papírů jsem nejen střihla, ale opět jsem se dostala i k oblíbenému trhání :-).

Letošní Vánoce jsou ještě před námi, takže jsem si vybrala fotky z loňských Vánoc a do alba si vytvořila vzpomínku.


Na horním okraji stránky jsou větve s Vánočními koulemi. Ty jsem pomocí malých nůžek vystřihla a s 3D čtverci jsem je nalepila na jiný z papírů. V reálu to krásně vystupuje z prostoru a stránce dává krásný rozměr. Kuličky jsem pak ozdobila pomocí perliček všech velikostí.


Na dozdobení fotek jsem využila spoustu výseků z balíčku, dýhové ozdoby, flitry, perličky... Mezi výseky najdete i takové, které dávají prostor pro Váš text, takže si stránku doplním i o journalig a vzpomínka tak bude úplná.


Čekání na Ježíška a momentky z Vánoc jsou mé oblíbené a na konci roku už nikdy nestíhám, takže tam u mě velké stránky nenajdete. Díky "Vánocům na podzim". které teď mám, jsem si album hezky doplnila a musím říct, že netypické barvy jsou mi tak moc blízké, že si je letos do alba určitě zařadím :-).

Z papírů jsem zkusila i nějaké to přáníčko. Do dvou papírů jsem "trhla", doplnila o dřevěné vločky, dolepila perličky a rychlovka je na světě. 


Protože nevlastním žádné Vánoční razítko, pomocí razítkové abecedy jsem nápis natiskla a s 3D čtverci ho přilepila k přání.


Na druhé přání jsem využila dva papírové výseky, mašličky a opět narazítkovaný nápis "Veselé Vánoce".


Rychle hotové, barevně velice příjemné a hlavně Vánoční ... 


Jak se líbí kolekce Silver Bells Vám? Držíte se zarytě červených Vánoc anebo se odvážete a máte doma i něco jiného? Inspirujte i Vy nás :-) na Facebooku nebo v komentářích, těšíme se na ty Vaše Vánoce (teď si připadám jak šílenci v obchoďáku, kteří straší s koledami od září ...ale znáte to, před Vánocemi je takový frmol, že je veliká pohoda mít vše hotové dřív. Já to tak dělám každý rok a advent už si lebedím doma v teple :-).
2 komentáře:

  1. Na to, že je to netradičná kombinácia a je tam veľa ružovej, tak sa mi to páči tiež :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Že? Ty barvy tak nevánoční a stejně to k sobě jde :-). Jsem ráda, že se líbí i někomu dalšímu :-)

      Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.