neděle 27. prosince 2015

Manželovi od Ježíška...

Ježíšek se letos rozhodl, že i dárkem pro manžela pomůže mně :-). U každého to chodí jinak, ale protože jsme automobilně nemobilní, rozuměj nejezdíme autem, dělá u nás velké nákupy právě manžel. A domluva nad tím, co zrovna nakoupit často ztroskotává na tom, že jsem u dětí, utírám jim vše co se dá, kojím, vařím, "hřišťuji"...znáte to (nebo možná ne?). V každém případě jsem na nákup čekala i víc jak týden, protože jsem nebyla schopna sdělit, co vlastně chci. A tak vznikl tento kompromis. Manžel si vybere a rovnou sežene esencialitky :-).


 Konečně jsem si k BS pořídila nějakou tu vyřezávací šablonu. První jsou právě tyto visačky. Nicméně nakonec dopadlo vše jinak a já si udělala šablony na počítači a ty jsem jen vytiskla a zalaminovala. Kartičky jsem pak proděravěla a navlékla na malý knihařský kroužek.


Aby nebyly u kartiček "holá záda", podložila jsem je před laminováním papírem, který neurazí snad žádného muže. Alespoň se snad manžel nebude stydět to vytáhnout a nebude se schovávat za regály s drogérkou :-D.


Do svazku jsem dala manželova nejoblíbenější jídla. A abych to trochu okořenila, napsala jsem názvy jídel a některé suroviny tak, jak je označuje naše starší dcera Nelinka. Názorná ukázka našeho Segedínu :-).

Ze surovin v receptech jsem vždy vynechala ty, které mám doma běžně. Jako mouku, vajíčka, koření, apod.


A na závěr to nejdůležitější. Když už vleze do krámu, musím z toho něco vytěžit :-D Poslední kartička je odpovědí na mou "každonákupní" větu: "Přivez mi něco dobrého" :-D


Dárek se setkal s úspěchem velikým, tak uvidíme. Zrovna totiž manžel vyrazil s holkama do krámu :-D. Držte palce!


Mějte se krásně a užívejte volných dní.

Míša8 komentářů:

 1. Míšo, to je super, škoda, že u nás chodím nakupovat já, takže květiny většinou kupuji sama sobě :)

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. Verko moc dekuji, snad to bude fungovat :-D

   Vymazat
 3. to je luxusní. Moc se mi líbí originální provedení..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míč dekuju za hezký komentář :-)

   Vymazat
 4. Nejde napsat jinak, že originální Míša opět vyrazila dech všem! Jsi perfektní nejen kreativec a tvůj humor je šálek mé kávy ;-)

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.