čtvrtek 31. prosince 2015

Milý Ježíšku

První adventní neděli jsme pojaly zlomově. Zlikvidovaly jsme po bytě poslední známky podzimu, sundaly ze dveří věnec podzimní, který vystřídala zima. A protože jsem se Nelince snažila povídat o tom, že to není jen obyčejný úklid, že si teď budeme hrát a tvořit zase jinak, začaly jsme Vánoční povídání Ježískem a tím nejdůležitějším...napsaly jsme vůbec první dopis Ježíškovi! Z psaní dopisu jsem nakonec udělala událost číslo 1 pro náš "adventní úsek v albu". Je to první strana, kde nám začínají vánočně laděné stránky a kam plánuji "posadit" tak trošku jiný Decmber daily.Vzala jsem si klasickou bílou třicítku. Podklad jsem přestříkla tuší a zelenou foukací fixou. Černobílá fotka je podložena zeleným papírem (trochu vánočního stereotypu nesmí chybět). Po hodně hodně dlouhé době jsem využila vánoční Simple Stories kolekci. Je poměrně povedená a ani mi nevadí ta šílená barevnost.

Fotku jsem omotala červeným provázkem, na který jsem zavěsila kovový vánoční stromeček.


Na závěr pár dřevěných vloček, flitrů, glitrový nápis "believe" od Heidi Swapp a razítkovou abecedou dodělat nápisy těch, které v dopisu Ježíškovi zmiňujeme :-).


A protože od doby psaní uplynul měsíc, můžu Vám prozradit, že téměř vše nám Ježíšek naježil...a perlička na závěr. Já si v dopise přála od Ježíška kytaru, která ale pod stromkem nebyla...od Štědrého dne není den, kdy by mi Nelinka neřekla "Maminka nee kytalu, maminka zobila" :-D. Ale já ještě nevěším hlavu, pro nemoc nás všech se ještě neudál Ježíšek s babičkami, takže možná to s tou maminkou a zlobením nebude tak žhavé :-D.
Mějte se krásně.
Míša

Monokrát děkuji za hlasy, které jsem od Vás dostala v Challenge Pretty papers.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.