sobota 2. ledna 2016

44.týden část druhá ...aneb naše drakiáda!

Nový rok je tu a je čas zase začít něco dělat. My dnes tedy slavíme doma Ježíška, dnes nadělí dárky od všech babiček a příbuzenstva, protože jsme celé Vánoce marodili a leželi s horečkami. Takže i když se u nás slaví, neodpustím si první příspěvek tohoto roku. Naše první drakiáda a návštěva právě onoho příbuzenstva :-).
 44.týden jsem roztáhla na celé 4 strany, protože bylo událostí víc než obvykle. Kartičky jsem na této dvoustraně zvolila jen čistě bílé nebo jsem rozřezala čtvrtka s jemným vzorem. Musím se papírů začít trochu víc zbavovat.


Plastová kapsa je to design A, tedy nejklasičtější co může být, ale opět jsem udělala odklápěcí kartičku přes dvě prostřední kapsy.
 Na obrázku to může vypadat jako fotka s bílým okrajem, ale je to fotka našeho stolu, nalepená na vellum. Vypadá naživo elegantně a jde o vellum vyšší gramáže, takže se nezohýbá a je pevné jako kartička.


pod vyklápěcí kartičku jsem schovala koláž s Julinkou, kde jsou nejvtipnější výrazy při jejím dýňovém obědě :-D.


O víkendu za námi přijely všechny babičky i prababička, které ještě máme a společně jsme vyrazili ven. Tady je Nelinka s naší nejstarší prababičkou. Obě holky jsou narozeny jen 5 dní od sebe, když nepočítám dalších 82 let :-).


Z nějaké té koláže jsem opět vystřihla fotku, aby bylo místo na nějaký ten řádek textu...


Tady jedna společná "holek" z hřiště a má oblíbená samolepicí abeceda Doodlebug Blue Jean TEENSY TINY ALPHA.


S Julinkou poctivě trénujeme signály pro následné potápění na plavču, takže to nesmí v albu určitě chybět. 


 Druhá strana padla na krásný den na Parukářce. Slunce, barevné listí, my čtyři a drak. Já sama byla pouštět draka ještě za dob docházení do skauta, takže poměrně dost let nazpátek. A řeknu vám, ani nevím kdo se bavil víc, ale asi my s mužem :-D.


Na tenhle výsek dráčka jsem se chystala pěkně dlouho a konečně. Zakládala jsem ho všude možně, aby byl pořád na očích a neztratil se kdesi v haldě bordelu. Přežil a dostal čestné místo!


 Teplé počasí tehdy dovolilo Julince "vyskočit z kočáru" a užít si trochu toho hrabání v listí. Na fotky jsem dala pár písmen samolepicí abecedy s psacím fontem Daily Flash Alpha Meringue Stickers.A hurá dohnat další týden.
Míša


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.