pondělí 4. ledna 2016

Něžný týden plný bacilů, to je naše 47ka!

47.týden je první opravdu "kartičkově barevná" podzimní stránka v mém albu. Podzim ztratil barvy, začala být brzy tma a na mých fotkách se to také začalo odrážet. Druhou polovinu týdne jsme navíc proleželi doma, takže ani tam nebyla žádná sláva.
Kdo sleduje mé stránky pravidelně, tak si možná všimne, že použití následující plastové kapsy je u mě značné sci-fi :-D. Ano, použila jsem ji asi podruhé ve svém project-lifovém životě :-). Fotky na výšku mám ráda, ale koláže na výšku nemůžu ani vidět. Na mých fotkách se mi nelíbí, vadí mi ty titěrné fotky, které z toho koláž udělá, takže kapsy nepoužívám. Nicméně jich několik mám a snažím se zbavit přebytečného materiálu, takže jedna sci-fi kapsa tu je dnes...Kapsy pro vysoké fotky jsem tak trochu obelhala a šoupla do nich fotky malé. Tři fotky plazící se Julinky znázorňují její dlouhé plazící období a taky to, jak jí to krásně jde.
Z první velké kapsy jsem udělala zároveň i kartičku úvodní a po hodně dlouhé době jsem hrábla po dokonalých thickerskách Serendipity. K téhle něžné dvoustraně se dokonale hodí.


Na jemném podkladu se mi moc líbí i šněhobílý výsek "Love this" a ani by mě nenapadl ho barvit či sprejovat. Takhle "surový" je prostě top!
Fotky byly hodně domácí nebo mobilové, takže jim ani trochu neublížil černobílý odstín. I tak jsem ale nechala dvě fotky v barvě, protože na stránce krásně vyniknou a barvy dětem prostě sluší. 
Zas tu mám jednu společnou s holkama, i když "v té haldě" nejsem skoro vidět :-D


V druhé straně jsem již sklouzla opět do kapes designu A. Hlavně ale proto, že jsem měla 10*15cm fotku, kterou jsem tu musela mít a to ve vertikální kapse možné nebylo.


Poslední záblesk podzimu jsem ozdobila zelonomodrým hřebíčkem. Vůbec nevím z jaké je sady, protože jsem je dostala vysypané z platíčka, ale byly všechny naprosto dokonalé. Meruňkové a mentolové...ach!


A to je ona. Nelinka pod klouzačkou je fotka, kvůli které jsem zajela opět do horizintálních kapes :-D. Ale řekněte, tohle kolážovat je prostě škoda. Nápis "high five" je pak mňamozní puffy stickerska.


Kartičky, které vidíte na celé dvoustránce jsou Dreamy od BH. Úžasné a mám jich pořád tolik, že je u mě uvidíte i v albu tohoto roku :-)


V tomto týdnu u nás začaly choroby a nezbavili jsme se jich až do konce roku. Tady začala Julinka a postupně zahájila pravidelné přehazování mezi jednotlivými členy rodiny.


Další týden DONE a jedeme dál :-).
Krásný týden přejeme.
M.

5 komentářů:

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.