neděle 31. ledna 2016

Prvně podle SKETCHe

 Vždy jsem věděla, že cosi jako sketch existuje, ale tak nějak podvědomě jsem to odsouvala do kategorie "čistého scrapbookingu". A to já přeci dělám Project life a k tomu si vkládám do alba velké stránky. Přišlo mi to už tak "prodžektlajfovské", že mě ani nenapadlo po něčem jiném koukat. Nicméně :-) ...na začátku roku jsem si řekla, že letos udělám těch třicítek ještě víc než loni a každá možnost se hodí.

A tak je tady. Má, vůbec první stránka podle sketche. V albu z loňského roku mám ještě dost restů, takže v "mrazivém" lednu jsem si dnes vytáhla jednu podzimní fotku, kdy jsme vzali děti na houby, ale místo hub jsme skončili na Jemništi.

Pokud tenhle zámeček neznáte a vlastníte ratolest, případně prostě milujete přírodu a krásné a upravené zahrady, je tento zámek i pro Vás. 

Stránku jsem poskládala na bílém podkladu, a abych podpořila barvy fotky, kterou mám mimochodem moc ráda, použila jsem i podkladové papíry ve velice světlých barvách. Zase jsem si musela trhnout! Nejsvrchnější vrstvu pak tvoří zbytek acetátové folie, kterou mi úžasně připomněla Alona v jednom ze svých článků. Folie stránku krásně rozzáří a vůbec působí vzdušně.


A protože já tvořím zásadně vše "za pět dvanáct" a sedla jsem k této stránce dnes ve 13hod (a musela to být sakra rychlovka, abych stihla ještě denní světlo :-D), mohla jsem využít novou glitrovou abecedu, kterou jsem si koupila včera na Scrapylife PL Klubu u Lotky...

Abych dodržela sketch, použila jsem do dolního rohu otisk razítka, které mám moc ráda. Jsou to otisky "hrnku s kávou". Pozadí je pak přestříkané trochou zelené a černé, aby byla stránka hezky v jednom tónu.


To bych nebyla já, kdyby tam nebyla nějaká ta enamelka a nezapomnělo se ani na flitřík a trochu toho dřeva :-). Na závěr nalepit třešničku na dortík: "Today" papírový výsek od milé Heidi Swapp


Leden mám hotovo. Velká strana splněna a musím říct, že mě tak navnadila, že už bych začala stránku další. Čas od času tu u mě tedy uvidíte i něco málo z tvorby podle sketche, protože každá šance na novou třicítku se počítá :-).
Děkuji za nahlédnutí a mějte krásný zbytek neděle.
5 komentářů:

 1. Miso,nadherna stranka! I kdyby tam nebyl tvuj podpis,poznam tvuj krasny,cisty styl :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Misi dekuju :-) ...Kolikrat si rikam, ze mam ty stranky uz jednu jak druhou :-D Tesim se na unorove zadani a na Tvou dalsi stranku :-)

   Vymazat
 2. podle skeče jsem taky ještě netvořila.Čas od času je okukuju,ale zatím jsem se neodhodlala. Nejspíš čekám na ten pravý okamžik.

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.