středa 27. ledna 2016

Středeční restovaná

Další z Kreativních střed na blogu Scrapylife je tu a já jdu dnes se svým restem. Snažím se dodělat rok 2015, abych ho mělo kompletní a s klidným svědomím mohla začít další rok. Chvilku jsem si pohrávala s myšlenkou, že už udělám lednové týdny a toto "někdy až bude čas" doplním. No, pobavila jsem tím sama sebe natolik, abych tu myšlenku okamžitě smekla ze stolu. Takže konec humoru, žádný leden, nalaďte se na koledy, cukroví a paradoxně 14°C :-).

Dvoustrana je atypicky typická. To znamená, velká stránka a k ní zase jedna kapsová. Ty velké jsou prostě tak...velké :-). Ach, musela tam zase být. Je ale vidět, že mě honí čas, takže stránka zdaleka není z nejvymazlenějších, ale důležité je, že je! Opět jsem jela dle vzoru mého alba v albu, na každý šestkový papír jeden den, takže mé PL minialbum v maxialbu. Společnost mi dělal převelice divoký Deck the halls Value kit.Číslování dnů mám nalepené parádními číslicemi Oh What Fun Number & Shape Die-Cuts a dokonce jsem vyhrabala i zbytky z loňských kolekcí a "dovyužila" jsem pár zatoulaných kousků jako je girlanda z Merry & Bright Accents Cardstock Stickers od Pink Paislee. Nezbylo nám než se doma válet, protože byl permanentně někdo nemocný. Nakonec holky "sladily bacilové cykly" a padly obě dvě. Takže jsem vytáhla válecího tučňáka a bylo o zábavu postaráno.Razítková abeceda nesměla chybět, protože už je kit tak moc výrazný, že další samolepicí abecedu už bych neunesla. Takže čistý a krásný strojopis Clark's ABCs Clear Stamps
Tenhle den si pamatuju tak živě :-). Nela už začala Julče krást hračky, se kterými si malá hraje a už je vidět, že má období "moje moje". Ale naprosto nečekaně si lehla na zem vedle Julči a plazila se po bytě spolu s ní. Závodily, která u mě bude první a obě byly tak zapálené. Přitom Nele by stačilo se zvednout a měla by to v kapse, ale ona ne. Fakt si to poctivě odplazila :-D, obě se smály...no dokonalé odpoledne.


Snad poprvé v letošním albu jsou k vidění nějaké výrobky od Simple Stories a to v podobě rámečků. Ty mi přišly k Deck the halls Value kitu prostě přesné.A tady je má "nedodělávka". Nemyslete si, že jsem to nestihla dodělat, ale potřebovala jsem mít článek, tak jsem to sem prostě frkla :-D. Vůbec ne. Na tuhle kartičku totiž patří básnička od manžela. V adventním kalendáři od "Mikuláše" měl totiž schován lístek s úkolem, aby složil básničku na téma "První Vánoce s Julinkou" ...a on ji složil, dokonalou. Jenže máme doma šotka. Vlastně hned několik a já nevím, za kterým jít. Básničku ne a ne najít, ale byla tak skvělá, že tam být musí, Vynechala jsem tedy místo a snad se při nějakém tom úklidu najde. Vždy vše zakládám, ale asi až moc důkladně :-D.Velká stránka je pak jedna velká trhanice. Neměla jsem už kompletní papíry a tak jsem na bílý podklad poskládala útržky. 
Dvě čtvercové fotky a naprosto báječná kartička s textem, který je tak moc pravdivý. Ten jsem ještě orámovala rámečkem a na závěr dolepila pár výrazů z doplňků k diáři Carpe Diem: Konečně už nás opustil bacil, takže já teď frčím dodělat Štědrý den. A řeknu Vám, že jak jsem se těšila každý rok na lepení Vánoc, tak letos se jim vyhýbám a prokrastinuju co to dá, protože vzpomínky na letošní Vánoce nejsou z nejkrásnějších, i když z dárečků nakonec radost byla. A ta záře dětských očí se holt vydaří za rok. 
Celé jsme je promarodili a na Štědrý den skončili na pohotovosti v nemocnici...a fotky? Žádná veselost, spíš je mi u nich vždy ouzko. 


No ale i na to se nemá zapomínat. Alespoň si pak vážíme dní, kdy jsme fit, zdravé a veselé. 
Mějte se krásně a za týden ahoj :-) 

2 komentáře:

  1. Já bych si zase klidně dala vánoce. Zpomaleně, pohodově:-) Krásné to máš, i přes ty zdravotní bolístky. Hodně zdravíčka!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jani dekuju :-* Taky máš Vánoce tak ráda? Já se ted těším na léto a v létě na Vánoce už :-). Dvě nej obdobi v roce :-)

      Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.