úterý 16. února 2016

Zaláskovaná PL story inspirace

Únorová  a naprosto zaláskovaná PL story inspirace je na mně a já nemalou chvíli přemýšlela, jak se jí ujmu. Možná proto, že Valentýna neslavíme, u nás se drží jako lásky čas první máj. Nicméně alespoň vám ukáži, že se dá tato PL story pojmout různě. Krom toho, že si můžete udělat Valentýnskou stránku, můžete si udělat stránku třeba jako já. Využila jsem restu v albu 2015, kdy jsme v září oslavili s manželem výročí 10 let. Takže láska v únoru, která skočí do září.
Vytvořila jsem stránku z čtvercových kartiček, na které jsem se snažila nevyužít klasickou červenou a růžovou, ale sáhla jsem do kartiček Dreamy core kit. Celou stránku jsem dělala jakoby to byla velká třicítka. Nejprve jsem si na stránku udělala z kartiček srdce, které jsem rozstřihala z kartiček z kitu. Ty jsou krásně jemné, decentní barvičky.


Motiv srdce jsem pak na papír nalepila do samotného středu a na okrajích ho po obvodu přišila. Abych zachovala barevnou jemnost stránky, nechala jsem vytisknout veškeré fotografie v černobílé podobě. 

Vybrala jsem z celých deseti let fotografie nás dvou. Společné nebo takové, o kterých vím, že je má manžel rád. Ty jsem rozmístila okolo srdce a do samotného středu přišla fotka na které jsem ještě v očekávání s Julinkou a také kousek kartičky s nápisem LOVE.


Ke kitu Dreamy se mi moc líbí samolepicí abeceda Serendipity Ooh La La, kterou jsem použila na "nadpisy" k samotné stránce. Na závěr stačilo obšít stránku po obvodu, rozmístit a přilepit fotky a zašoupat do kapes.


A co vy? Taky už máte únorovou zaláskovanou stránku? Nezapomeňte nám ji poslat a zúčastnit se aktuální PL story.
2 komentáře:

  1. Míšo, máš to moc krásné a srdíčko je skvěle vychytané!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji :-* Zas jednou za čas jedna presladka :-D

      Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.