neděle 13. března 2016

Leden podle březnového sketche...

A je tu další, v pořadí již třetí sketch, podle kterého jsem si vytvořila třicítkovou stránku (rozuměj 30*30cm velkou). Tentokrát to byla opět uuuuf výzva. Velké fotky mám tuze ráda, ale jakmile zaberou tolik místa, mám vždy pocit, že ta stránka přeci nebude moct dýchat. Tak jsem jí dala alespoň bílý podklad a musím říct, že i když je na mě dosti "geometrická", je to zase něco jiného a to se počítá. Navíc jsem vybrala fotku, která je báječná, povedla se krásně zachytit jako momentka při jízdě na kole a navíc na kole v lednu. :-)

Tahle březnová výzva mi dala krásnou stránku, kterou si přidám do Project life alba, konkrétně ke 4.týdnu letošního roku. Byla to naprosto dokonalá neděle, kdy byla asi 12 stupňů, takže nebyl problém popadnout jarní bundu, helmu a kolo a hurá ven.


Chvíli jsme přemýšlela, zda využiji čtyři malé čtverce pro fotky nebo proložím nějakou ozdobou nebo textem, ale nakonec vyhrály fotky. Povedlo se jich z kola totiž tolik, že mi bylo líto každé, kterou jsem dala bokem. Abeceda je od Heidi Swapp a je tááák dokonalá, že jsem musela čapnout hned tři balení, které byly kde skladem :-D. Šetřím s ní šetřím, ale stejně mi to bude málo :-D.


Dokonce i text se na stránku vešel, takže jsem ušetřila místo na protilehlé straně v albu. Pro nadpis jsem využila kartonový samolepicí výsek "Good times", který je z letní sady thickers-ek "Sun-Kissed". Text je podložen acetátovou folií s puntíkatím vzorem. Puňťové jsou krásně stříbrné a na stránce se suprově lesknou.


No a když už jsem doma měla v barvách i podobně ladící bavlnky, sedla jsem k Greys anatomy (jeden z oblíbenců) a jala se vyšívat. 


Březen mám splněno a jdu pokračovat v dalším našem týdnu. Konečně jsem se dohrabala do letošního roku, takže mám před sebou opravdu velkou hromadu fotek a to všeeeechno musím poslat vytisknout, ať je co lepit.

Krásný zbytek neděle

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.