úterý 22. března 2016

Veselé Velikonoce a co nejmíň pukavců přes cestu!

Od dob narození Nelinky jsou pro mě Velikonoce spíše oslavou dětí. Obě holky se narodily na téměř přesně na Velikonoce. Každoročně tedy touto dobou plánujeme a chystáme oslavy a vzpomínky na období miminek mě zaměstnají až až :-). I tak se ale snažíme něco málo z přáníček vyrobit a letos tomu není jinak. Když jsem viděla tip na přáníčka od Soňky, hned jsem věděla, že ta prostě zkusit musím, protože vypadají jako snadná práce a výsledek je pro mé oko to pravé :-).


V sobotu 19.3. jsem byla dýchánkovat u Nemravky a tentokrát si naložila velké cíle. Skluz v Project Life albu byl celých 10 týdnů, takže za úkol jsem si dala stáhnout ho co možná nejvíce a to se podařilo nad mé očekávání. Podařilo se mi z 10 týdnů udělat celých 6 a pak sice čas zbyl, ale už jsem cítila, že píšu jako čuník, ruka bolela, za krkem taky a tak jsem raději album sbalila a jala se vyrábět trochu něco jiného.


Vůbec poprvé jsem vzala do ruky akrylové barvy, které mi doma leží už takovou dobu a já si je hýčkala na práci s holkama. Záměrně jsem tehdy vybrala takové, které mají aplikátor, protože s těmi jim to půjde raz dva. No :-D Jim možná ano, já se s tím i tak trochu patlala. Pohled na můj tvořící proces nic moc, ale výsledek se mi líbí, barvy má velikonoční a jaro z nich snad cítit bude :-).


 Monča s sebou tehdy měla parádní šablony vajíček, tak jsem použila jako hlavní podklad přání právě ty. Po zaschnutí barev jsem přes vajíčka přetiskla pár kaněk a stříbrným práškem embosovala jemný vzorek. Pak už se jen skládalo. Na přáníčkový základ jsem dala kus dekorační pásky, sysal, na něj rozetka, přes ni vajíčka a na vajíčka krásné dýhové ptáčky. Ty jsem tehdy pořizovala s jasným přáníčkovým záměrem a jsem pyšná, že se mi nebudou rok válet v šupleti :-D.

Děkuji Pavlínce B. za půjčení razítka, samotné přání je díky tomu opravdu velikonoční! Na závěr nějaká ta kytička, která ne a ne držet, ale milý glossík (lepidlo glossy accent) mě opět podržel a vše drží. Snad přežijí i cestu poštou.


Toť kousek mé přáníčkové tvorby. Vám všem přejeme s holkama krásné Velikonoce. Ať už slavíte nebo ne, dopřejte se libózní vajíčkovou pomazánku a nezapomeňte! Jakmile narazíte na nějakého pukavce, odzbrojte ho vlastním úsměvem ;-).
Tak hody hodyyyy...
2 komentáře:

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.