pondělí 4. dubna 2016

Dubnový sketch úřadující královny...

Jedno březnové pondělí u nás zazvonila pošťačka s obálkou v ruce. Podle štítku na obálce jsem rychle zjistila kdo píše a napadlo mě "vždyť jsem z Hurápapíru nic neobjednávala...". O to milejší bylo rozbalování. Z obálky na mě vykoukla roztomilá hráškově zelená zástěra a k ní přiložený dopis začínající slovy "Milá královno!" ....no oooo :-D. Je mi ctí a děkuji, že mohu být inspirací na následující čtvrtletí a těším se na další sketche. Dnes mám možnost prvního královského představení...sketch na duben 2016. I když v mé verzi spíše sketchová anarchie.


Předloha samotná se mi moc líbila hned na začátku, protože v sobě ukrývá spoustu možností. Já si ji nakonec přetvořila víc než jsme chtěla, nicméně se pořád držela zadání. Vznikla velká stránka, na které je předloha zrcadlově obrácená a ještě tak trochu šejdrem. Ne ne, neujíždí mi oko :-D Byl to záměr, aby byla stránka zase trochu jinačí.Nejprve mě napadlo, že přeci k únoru patří zimní barvy, ale když ono bylo takové jaro, že jsem to hodila za hlavu a stránku si udělala krásně sladkou. V ten den bylo Julince přesně 11 měsíců a my se vydaly na její první posezení na hřišti. Víc než písek jsem ji nakonec zaujala já a zatímco se Nelinka hrabala v písku a pekla nám dortíky, my si užily své na lavičce. 


Nápis "Love you" je vystřižený z kartičky z kolekce Open book, protože vpravo od této stránky bude v albu právě PL strana z kartiček z oné kolekce. Jako podklad jsem využila krásný puntíkatý papír, přes který jsem vložila utržený kus velké čtvrtky. A protože jde šejdrem, musela jsem ho pod fotkou nastavit, jinak by nevystačil až k samotnému okraji. Pár flitříků a enamelek a stránka se doslova blyští.


Glitrované pěnové thickersky ve zlatě. Aaaach ty jsou. Jsou sice Vánoční, ale to rozhodně není na překážku a k téhle stránce prostě patří. Už jako samotný podklad fotky jsem použila zlatem potištěné vellum a polepila kousky metalické washi pásky, takže se stránka prostě třpytí od samého základu.
Papíry a výseky byste našli v kolekci Serendipity od Dear Lizzy. Na závěr orazit datum, polepit nějakou tou hvězdičkou a šup do kapsy v albu, kde už čeká na protější stránku.


Mějte se krásně a brzy zase na přečtenou.

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Dekuju a dekuju ještě víc, že mi to sem i napíšeš :-)

   Vymazat
 2. Moc povedená stránka. Já ty tvoje letošní sketche zbožňuji. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maruško mockrat dekuju. Mam v planu je stíhat celý rok, tak snad si udržím laťku, která se ti bude líbit :-)

   Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.