úterý 19. dubna 2016

Láska je, když ...další týden za námi!

A hurááá vylezla jsem ze zimy (myslím v dohánění skluzu v rodinném Project Life albu) a je tu konečně "jarní týden v lednu". To je snad prvně, co si za zimu s dětmi pamatuji, že by šlo jít ven jen v jarních bundách nebo vestě. A tak si mohla Julinka prožít své poprvé a to hřišťové.


Nevím jak vy, ale venku je to pro mě ráj. Děti se zabaví a nějakým zázrakem se i z Julinky (prvotřídního mamánka) stane samostatná bytost :-) A já? Já mám volnooo. Takže asi chápete mé nadšení pro tohle počasí a možnost vyrazit na hřiště. Další obrovská výhoda je, že první dny, kdy je v zimě krásně jsou všechna hřiště prázdná. Jak kdyby pražanům den dva trvalo, než jim dojde, že je vlastně super počasí a dá se jít ven. Super počasí, volná hřiště a holky zdravé. To se mi to krásně lepilo.


Velkou stránku už asi poznáváte, nalepila jsem si ji podle sketche a spolu s kapsovou stránkou se super doplňují. Hřiště byla největší akce, takže jsem to celé pojala "momentkově", protože mi bylo děsně líto cokoli z fotek vyhodit. 


A když už bylo tak krásně, nalepila jsem na stránku i "googd times" z balíčku letních thickers-ek.


A zase ta jehla s nití. Po delší době jsem ji vytáhla a dokonce už se o to začala Nelinka (v té době téměř tři roky) zajímat, takže to vypadá, že začneme brzy vyšívat i spolu. Hmmm to bude ale pomocnice.


Plastová kapsa, to byl oříšek. Tolik hezkých fotek a žádný prostor pro journaling (vlastní text). Hřišť jsme tenhle týden stihly hned několik, takže na stránce je prostě směska. Julinky poprvé v houpačce a to vám řeknu, že mám doma druhou "houpanku". I Juli bude houpací typ, což je pro rodiče vždy výhoda. Někdo by řekl "ááá budu otrok u houpačky", ale já už dnes vím, že možnosti jsou buď otrok u houpačky nebo běžec za zdrhajícím dítětem. Takže to já budu radši houpat :-D.


A protože jsem celou dvoustranu zaplácla fotkama, musela jsem najít trochu místa někde jinde. Vzala jsem jednu z  nej kartiček z PA kitu a pod ní schovala události z celého týdne, pomocí odklápěcí kartičky v (přitavena pomocí FUSE tool).


Dny jsem natiskla pomocí českých razítek, která mi byla odměnou za předplatné kitu a trochu jsem tak rozrazila text na kartičkách. Tak to jde. Já si nikdy nemyslela, že jdou dělat stránky bez textu a v tomhle týdnu by mi to vlastně vůbec nevadilo. A to se považuji za "pisálka" první ligy :-).
Aaaach jak já bych zase šla ven. Tak už ať neprší a můžeme zase vyrazit :-). Mějte se krásně a zítra tu budete mít tip na parádní rodinný výlet. Ať s dětmi nebo bez. 
6 komentářů:

 1. Krásně sladěné! mini kapsy vypadají v kontrastu s velkou fotkou výborně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani děkuji, ta velká fotka mě moc mile překvapila, nikdy nevím co s ní, na té stránce se pak těžko dělá něco dalšího :-)

   Vymazat
 2. Míšo, to je bomba. Je to hezky čisté a vzdušné a ta třicítka!
  Žanet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žanet, děkujiii :-) Ta třicítka je milé překvapení i pro mě :-D. Jsem ráda, že jsem do těch sketchů šla :-)

   Vymazat
 3. Míšo, překrásné! Stránka plná momentek ze hřiště je dokonalá :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jíti děkujiii :-). Taky mám tu hřišťovou ráda, i když manžel nejspíš prohlásí něco jako "proč jsi sem nedala jen jednu, vždyť jsou všechny stejné" :-D

   Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.