pátek 15. dubna 2016

Watercolor ...začínáme zvát hosty!

Dnes je velký den! Moje malá je už zase větší. Nelinka dnes slaví své třetí narozeniny. Už tři roky, co se nám obrátil život naruby, co jsme poznaly nový druh lásky a strachu zároveň. Takže i když jsem nemocná, mám se vlastně skvěle. Dnes si Nelinku nostalgicky užívám a těším se, co  nám ten její čtvrtý rok nadělí. A taková velká událost si žádá speciální oslavu. A protože holky oslavily narozeniny obě, bude letos oslava společná a my už začínáme zvát hosty... a tenhle o tenhle první krok se s Vámi podělím dnes. Příspěvku "oslavných" ale bude nejspíš víc, tak to vemem hezky postupně.


Hned v úvodu jsem si řekla, že na pozvánce musí být všechny podrobné údaje, ale zároveň jsem chtěla, aby působilo čistě a svěže a tak vznikl hybrid :-D. Pozvánka s podrobnými údaji, schovaná v čistém kabátku.

Konečně jsem zase vytáhla vodovky a rychle udělala jen pár fleků na přáníčkový základ, ani nebylo třeba akvarelového papíru. Širokým štětcem na suchý podklad, přesušeno horkovzdušnou pistolí. A protože bude oslava v indiánském stylu, nalepila jsem přes každé přání dýhová pírka.


Uvnitř se pak najde každá podrobnost. Na počítači vytvořená pozvánka nalepená do přáníčkového základu. Rychle hotové a připravené k odeslání.


Přes každý "flek" jsem ještě archivalem, přerazítkovala "oslavenecké razítko" a má touha na čisté přání byla plně ukojena :-D. A jde se obálkovat, nadepisovat a posílat...


Dnes jen takto krátce, protože mi jednak není moc dobře a za druhé si musím co nejvíc užít té své tříleté panenky. A vy si užijte, že tu se mnou netrávíte zase půl pátku čtením mých výlevů :-D To si schovám na příště.


Mějte se krásně a brzy zase ahoj u pokračování oslaveneckých příprav a poctivého záznamu v rodinném Project Life albu.


2 komentáře:

  1. Opravdu to máte holky krásné a Amálka je taky úžasná. (Verča S.)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Veru moc Ti děkujeme, raději bych slavila porad dokola ty první narozeniny. Proc tak rychle rostou? Asi je přestanu zalévat :-D

      Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.