neděle 24. dubna 2016

WEEK No.8 ...konečně venku

Konečně jsem se dostala k albu a malinko s ním pohla. Téměř pravidlem se stalo, že kombinuji velkou stránku s plastovými kapsami. Přijdou mi ty týdny hezky oddělené. V osmém týdnu jsme konečně začali vyrážet ven, chodit na plavání a objevili knihovnu, která bude naším druhým domovem v době nepříznivého počasí.


Kdo sleduje pravidelněji mé stránky, tak tuhle znáte z tvoření podle sketche, i když jsem si ho zase maličko poupravila.


Základ byla růžová a zlatá. Snad poprvé jsem udělal velkou stránku, na které jsem já :-D. Ani nevím jestli je to proto, že těch svých fotek mám jen málo nebo prostě intuitivně vždy sáhnu po nějak hezčí, s holkama. Takže za tuhle jsem moc ráda. Julinka byla prvně venku na písku a a její reakce na písek byla totožná s reakcí Nelinky před 2 lety. "Fůůůj, to se v tom mám hrabat?". No a dnes je z Nelči pískomil první třídy, tak uvidíme jak si potyká s pískem Julinka :-). 


Do kapes pak přišly především fotky. Po kartičkách jsem sáhla mezi Open book kolekci. Tento týden ani jedna fotka "domácí", protože nás venek naprosto válcoval.


Knihovna. Chodíte tam s dětmi? Mám zatím štěstí na poměrně ukázněné děti, takže pobyt v knihovně není takový stres, i když na Juli přišlo rabovací období a největší zábavou je vyndavání knížek z regálů. Jednu po druhé by je vyndavala ven, postavila z nich komín a pak ho jednou dobře mířenou ranou srazila k zemi :-D. No knihovnice ji měla pěkně pod dohledem :-D. 

Na tuhle fotku s Juli jsem rozstřihala jednu z kartiček. Vystřihla jen naprosto dokonalý nápis a fotku s ní dozdobila.


Velká výhoda ranních ptáčat je ta, že v osm ráno máte vše hotovo, uvařeno a můžete razit ven. Domů pak jen na oběd, vyspinkat se a hurá zase ven. Odpolední venkovní šichtu pak přerušil až návrat táty z práce, který si nás na hřišti pravidelně vyzvedával. Zase nechybí kousek kartičky Open book.


Aby nebylo těch fotek jen pár, zase jsem začala kolážovat a musím to dělat častěji. Je jasné, že stránka, kde jsou velké fotky působí lépe, více čistě a elegantně, ale raději oželím eleganci a čistotu a dám do alba více fotek, i kdyby kolážováním. Však proto to album dělám, kvůli fotkám :-).


Mějte se krásné a užívejte zbytek víkendu. Všem kreativním duším, které "makají" v Liberci posílám alespoň virtuální pozdrav.

2 komentáře:

  1. Povedené stránečky...holčičky nějak rychle rostou...nedávno miminka...nějak to utíká.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Kami děkuji. Viď. Kolikrát si říkám, zda ten blog a PL není pro mě spíš depresivní :-D. Bez těch všech fotek by si to člověk tak neuvědomoval. Ale zas asi lepší si to uvědomovat průběžně než za dvacet let vše naráz :-)

      Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.