čtvrtek 12. května 2016

Pozvání... Letos je tu zas!

Dnes úplně kratičce. Včera jsem po roce našla upoutávku na další ročník kouzelného festivalu. My byli i loni, jenže Nelče byly dva roky a Juli byla ještě poměrně čerstvé miminko. Letos už si to užijí obě dvě a já věřím, že budu mít čas i na to kafe :-D. Pokud neznáte, mrkněte. V Praze i v Brně jede třetí ročník tohoto úspěšného festivalu.


Festival kreativního a logického hraní nachystal zase fůru aktivit pro malé i větší, vstup je zdarma a máte možnost se zapojit do spousty dílniček a něco hezkého si odnést domů. Budete si hrát, stavět, lámat hlavu, postavíte největší vláčkodráhy. Julinka je žhavou kandidátkou na účastnici koutku dřevěných hraček a rozhodně nebude chybět u magnetických skládaček. To nám přijde vskutku vhod, protože mileráda vysedává doma u lednice (jednak čeká, že z ní tutově něco dobrého vypadne) a zkoumá každou magnetickou zvířenu :-).

Pěkná nálož programu byla i pro rodiče, tak uvidíme, co je nachystáno pro letošní rok. S čerstvým miminem jsme se poohlíželi i po školních batozích a s humorem pronesly "ať už to uřvané mimino vyroste a frčí do školy :-D" ...a rok je pryč a dnes zas vzdychám "kde je to mé malé miminko" :-D.

Loni nás tam asi nejvíce zaujaly designové dřevěné hračky a samozřejmě Aladine koutek s razítky, což u nás frčí dodnes.
My to máme na Střelák co by kamenem dohodil, ale kdo to tam nezná...


 Vůbec, za posledních pár let se staly jakékoli festivaly obrovským hitem. Nevím, zda dřív nebyly anebo měly jen horší reklamu a bylo míň facebookařů a googlařů, ale my jsme za to moc rádi. Obrážíme co se dá a letos už máme vyhlídlou pěknou nálož fesťáků pro malé, větší a pro nás, žrádelní nadšence :-).


Kdy:  5.června 2016 od 11 do 18hod
Kde: Střelecký ostrov v Praze


Ofiko stránky festivalu najdete ZDE
festival na Facebooku TADY


A pokud máte ještě minutku navíc, až do 1.6.2016 mi můžete dát hlas v soutěži zajímavých MAMAblogů. Hlasovat můžete až jednou denně a každičký jeden hlas je mým osobním úspěchem! 
Děkuji Vám!

HLASUJ ZDE!

kategorie Lifestyle: MK Life


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.