úterý 24. května 2016

Project Life...všední dny a další oslava narozenin

Letně jarní dny se v albu lepí naprosto samy. Jednu dubnovou sobotu si vzal manžel holky a já se mohla utrhnout k dodělávání našeho alba. Sešlo se nás pár v kavárně, kde byla víc jak příjemná nálada a já si udělala právě tuhle stránku v plastových kapsách. Třicítku pak včera večer doma a je to má vůbec první kočičí. Nějak jsem na to naše první miminko zapomněla, když se před objektivem motají mé holky. Takže pro Kesinku dnes velká stránka, protože naše černá lady oslavila své čtvrté narozeniny. Jak říkám, u nás se pořád jen slaví :-D.


Když chci dodělávat album někde venku a ještě k tomu s dalšími lidmi, je mi jasné, že toho neudělám tolik, jako kdybych byla doma. Snažím se tedy přijít alespoň trochu připravená a pak už dodělávat maličkosti. Doma jsem si zašoupala do kapes všechny fotky, předvybrala jsem si i kartičky a na místě chtěla už jen dopisovat perem text. To bych ale nesměla vidět tooolik věcí, které jsem musela mít, takže stránka je nakonec bohatší než jsem zamýšlela :-D.


Taky to máte doma tak, že dáte dítěti dárek, který rok chce a v tu chvíli, kdy ho darujete, najde něco dalšího? :-D Tak je tomu u nás s kolem. Nelinka ho děsně chtěla, dostala ho druhým narozkám a téměř okamžitě začala chtít koloběžku :-D Ale my se nedáme. Zaprvé by okamžitě odhodila kolo, zadruhé by našla něco dalšího, po čem by srdíčko toužilo :-D. Takže odoláváme, ale to ji nebrání vypůjčit si každou koloběžku, na kterou narazíme a majitel svolí. Říká ji naprosto dokonale "koběška".


Kesinka. Malé naše stvoření, které to u nás mělo chvilku hodně nahnuté, protože když byla Nelinka malá, schytala to od Kesinky přímo do obličeje a trochu jsme se děsily, že Kesinka a děti dude problém. K jejímu jedinému štěstí se to vyřešilo, nového majitele se nám nepodařilo najít a ona se za tu dobu uklidnila. Julinku doma vůbec neregistruje a konečně usoudila, že je lepší spát někde ukrytá než se honit s dětma :-D.


Taky jsme konečně zahájily bosou sezónu a na hřišti okamžitě shazujeme boty, protože není nic příjemnějšího než se vyvalit a vykračovat s nahatou nohou :-). 

Tříleťáci jsou tááák nápadití :-D. Poslouchat Nelinky hovory je k popukání a pro ní je Julinka dokonalým trenažerem mluvy. Dává si jí neskutečně, až mi je Julči kolikrát líto :-D


A tady je slibovaná třicítková stránka (30*30cm). Kesinky první a vlastně možná ne úplně poslední, protože se mi kočičí stránka dělala úplně sama :-).


Aby se stránka hodila ke kartičkám z druhé strany (Inspire od BH), vybrala jsem papír s watercolor designem, jemný, pastelový a krásně veselý.


Opět na stránce nechybí dýhový nápis, tentokrát "lucky" ve stříbrné barvě... Dokonalé akrylové hvězdičky se barevně parádně hodily, tak jsem je tam samozřejmě musela namrskat co se vešlo :-D.


Samolepicí černá abeceda dodala stránce trochu šmrncu, který pastelový tón v tónu trochu postrádal. Navíc se mi děsně líbí jak je abeceda glitrová :-).


Další dvoustrana hotová a já se děsně těším až budu dělat jaro a léto, protože ty barvy...aaach to je moje! Díky za Vaši pozornost a těším se zase "na přečtenou" :-).

A pokud máte ještě minutku navíc a dnešní článek se Vám líbil, až do 1.6.2016 mi můžete dát hlas v soutěži zajímavých MAMAblogů. Hlasovat můžete až jednou denně a každičký jeden hlas je naším osobním úspěchem! 
Děkuji Vám!

HLASUJ ZDE!

kategorie Lifestyle: MK Life

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.