pondělí 30. května 2016

Tip na jeden z Dětských dnů

A dnes ještě jednou. Pokud to nemáte do Prahy zrovna daleko a stále hledáte kam s dětmi na Den dětí, můžete se zastavit třeba ve Food Story v Dlouhé. I tam budou s dětmi slavit jejich velký den. Na Food Story jsem zabrousila díky anketě MAMAblog roku, protože právě tam bude probíhat vyhlášení celé soutěže, a jakmile je v názvu čehokoli "food", musím to hned rozkliknout a prozkoumat...nakonec to dopadne tak, že to komplet proslintám :-D. A "voalá", podle fotek a nabídky to vypadá suprově. Mám ráda (a holky ještě víc :-D ), když někde můžu všecičko omrknout, vybrat a není to zrovna klasický hypermarket.
Pokud máte rádi stylová místa naplněná jídlem :-D, rozhodně mrkněte TADY. Food Story je obchod s dobrůtkama a tím nemyslím sladkosti, na ty nás až tak neužije. My už máme Dětský den přeplněný programem, ale jestli to vyjde, cestou domů to půjdeme alespoň omrknout.

Děkuji za zapůjčení obrázku foodology.cz

Co jsem z webu pochytila, jde o místo, kde si můžete kvalitně nakoupit i se dobře najíst zároveň. Potraviny i od malých farmářů z České republiky,...zní to moc dobře. Byl už tam někdo z Vás?


Ke Dni dětí mají nachystané i menu a vybral by si i náročný jazýček mojí nejstarší :-D.
 Hezkou slávu všem dětem a ať najdete ze všech programů ten nej.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.