středa 18. května 2016

Velká výměna ... aneb tvoření s respektem!

Že si spousta z nás dělá rodinná Project Life alba je běžné. Každá si ho hýčkáme, vymazlujeme a těšíme se, až si ho bude prohlížet rodina, až bude vzpomínat a oživovat vzpomínky. Každý si dělá na svém a do alba vkládá své vlastní fotografie a stránky. Co když se to ale jednou udělá jinak? Měla jsem možnost zapojit se do výměny stránek,  vytvořit stránku pro někoho jiného a bylo to pro mě nové a rozhodně zajímavé. Doufám, že se bude Lucce stránka líbit a v albu ji bude těšit.


V březnu jsem dostala e-mail, ve kterém byly přiloženy dvě fotografie. Majitelka fotek však nevěděla, že její stránku budu dělat zrovna já. Fotky byly rozlosované a stejně jako já dostala tyto mailem, někdo obdržel ty mé. Věděla jsem pouze kde byly fotky pořízeny a kdy...zbytek už byl na mně.

V e-mailu stálo, že se jedná o den ze zoologické zahrady ve Zlině - v Lešné. Já měla tu výhodu, že jsem moc dobře věděla, o koho fotky jde a projela si Lucky blog, prohlídla si víc jejich stránek, abych se alespoň trochu trefila do stylu a stránka v albu nebyla kýčem.


Tak a tady jsou. Tyto fotky mi přišly mailem. Původně jsem si řekla, že zpracuju na stránku jen jednu. Tu kde jsou děti čelem, ale jak vidíte, vše dopadlo jinak :-D.


Dovolila jsem si fotky trochu upravit. V Picasa 3 jsem je jednak trochu poštelovala barevně, pak jsem je ještě ořízla na tvar kruhu, abych z nich v budoucnu mohla udělat písmeno "O" do nápisu ZOO. Takhle jsem poslala fotky do fotolabu...


To, že si ujíždím na růžovce už víte, takže to chlapeček hold trochu odnesl, ale když ta čepička je tak hezky růůůžová :-D. V plánu bylo udělat stránku se zvířecím motivem. Hledala jsem nějaký ten "žirafí" papír, ale našla jsem doma jen cosi černobílého...no ale fajn, zebru beru taky

K zebře to chtělo barvu veselou, která by tu stránku hezky rozrazila, takže já se řídila čepičkou a vzala růžovou. Tu zastupuje hedvábný papír... zbytek už jen pár serepetiček na dozdobení a bílou bavlnku na nějaké to pošitíčko.
A tady už jsou detaily. Kruhové fotky jsou podloženy papírem hned dvakrát, vše na závěr prošité. Nešila jsem ale kruh celý, jen prázdný prostor, abych už nepíchala do dětí :-D Lucka jistě ocení :-D.


Dřevěný výsek nad celý nápis, aby bylo na stránce něco dominantního.... a ta černá je prostě TOP.


Hedvábný papír není k podkladu přilepený, je jen prošitý, takže jeho kraje odstávají a dělají takovou tu moderní krajku...nezapomněla jsem papír pořádně zmuchlat, tak doufám, Luci, že se zalíbí.


Text jsem nepsala žádný, jen hesla, aby bylo jasné oč jde. Pěnová samolepicí písmena to odedřela za mě...


Na závěr pár hvězdiček a enamelek a stránka může letět do světa. V pátek Luci, v pátek už poletííí. Díky za možnost zúčastnit se výměny, bylo to skvělé a stránku jsem lepila s velkým respektem...ať se líbí. Pokud máte ještě minutku navíc, můj blog a dnešní článek se Vám líbil, až do 1.6.2016 mi můžete dát hlas v soutěži zajímavých MAMAblogů. Hlasovat můžete až jednou denně a každičký jeden hlas je mým osobním úspěchem! 
Děkuji Vám!

HLASUJ ZDE!

kategorie Lifestyle: MK LifeDnešní výhra pro hlasující je navíc vážně luxusní!


2 komentáře:

  1. Míšo,ještě jednou moc děkuji.Stránka je úžasná,už se těším až si ji osahám a založím do alba.A ještě něco, už teď vím,že určitě bude jediná růžová.Jak mám toho chlpečka,tak máme spíš modré,zelené a žluté stránky 😄

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Luci vazne první růžová? :-D Ani nevíš jak jsem ti chtěla říct na WS, že dělám tve fotky :-D. Mam radost,ze se ti libi :-)

      Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.