pondělí 4. července 2016

Znáte tu radost ze super úlovku?

Moji slabost pro papírové tvoření a hlavně ladění stránek i fotek znáte :-D. Jsem hold taková a cokoli oku lahodícího mám ráda. Neznamená to, že je tomu tak vždycky, ale většinou ano. Naprosto zbožňuju fotogenické věci. Od nábytku, malých dekorací až po stylovou hračku nebo oblečení. A na jeden takový kousek jsem narazila! Objednávala jsem přes net, takže to bylo trochu napětí, ale holky mají další top kousek. Teď ať si klidně prší. Pončo do batohu, jde se za dámu :-).


Od dubna tohoto roku spustil ZOOT svou kolekci i pro děti a když mi přišla nabídka ke spolupráci, kývla jsem vším co bylo. Originální a neokoukané kousky mám moc ráda, nefandím moc "seriálovému oblečení" (i když na něj asi taky, s příchodem školky, dojde). ZOOT má sice oblečení až od tří let dál, ale Nelče už tam stopro vyberu. 

A tak jsem pár večerů surfovala a vyhlížela kousky do wishlistu ke svátkům a na Vánoce. Zjistila jsem ale, že nejen oblečení tu je pro děti a bohužel bylo pár věcí nutně potřeba :-D. Určitě tu "nutně potřeba" potřebu znáte. I u těchhle věcí platí, že se dají objednat a prohlédnout v reálu, takže jsem se neupejpala a holkám několik kousků vybrala. A jejich vybírání? :-D Asi je konec dětských koutků, budeme chodit do Výdejen radosti :-D.


Každá z holek si vybrala jednu krabičku na jídlo, které už byly nutně potřeba - tedy ty dětské, protože léto jsme nonstop venku a představa jak se přetahují o misky mě ne zrovna naplňuje :-D. 


Tady měly na výběr a jsem šťastná, že se tam nepřetahovaly o stejnou, každá si vzorně vybrala, tak snad to bude fungovat a nebudou si už krást svačiny.


Aleeeee, tady je! Skvost. Někomu by mohl připadat obyčejný, ale tenhle deštník je Nelinky vůbec první, je nesmírně fotogenický a hlavně, jí se líbí! Vybrala si zrovna tenhle a já měla takovou radost, že se náš vkus sešel. Čekala jsem, že vyhraje Disney motiv a jemu podobné, ale Nelinka vybrala puntíka :-).  Já osobně červenou nemusím. Tohle co vidíte u holek, je jediné červené oblečení, které doma máme :-D. Pořídila jsem kabátky na zimní focení, protože na sněhu vypadá prostě báječně a kabátky dělají radost i dnes. 
  

Mimochodem na odběrovém místě - tedy na Výdejně radosti - jsem zjistila, že časopis, který tam je k dispozici a já ho běžně prohlížím  jen tam, si můžete nechat zasílat do schránky.  
Pokud ho neznáte, tak určitě mrkněte. Aktuální číslo je věnované dětem a najdete ho ZDE :-).


Puntíka případně najdete TADY a v reálu vypadá mnooohem líp než v e-shopu - což můžete vidět na fotce. O ceně ani nemluvím, prostě parádní úlovek.


 Jak jsme cestou tam jely zabalené v pláštěnkách, cestu dom už si holky šlapaly po svých a Julince absolutně nevadilo, že na ni prší :-D. Dřepla pod strom, Neli ji půjčila deštníka a asi čekala až spadne poslední kapka, aby mohla metelit domů. Tak ráda se sama prochází, že do kočáru ji nutím jen nerada.


Jediné čím si nejsem jistá, zda si Nela nechá narvat na hlavu opět pončo, až si to namíříme na houby a začne pršet :-D. Snaha o vysvětlení, že deštník je do města sice byla, ale nejsem si jistá přijetím téhle informace :-D.


Mějte se krásné a my se jdeme taky trochu rekreovat, takže blog bude mít drobet prázdninový režim. I tak se ale budu snažit postovat nějaké naše hraní, tipy na výlety a Project Life stránky.
Krásné pondělí :-)
2 komentáře:

  1. No tak ten vypada dokonale, to bych podle eshopu nevybrala, díky za super inspiraci. My červenou milujeme. Jitka K.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jiti děkujeme. Já hledala nějaký padnoucí k holinkám, takže se mi líbilo, že je červený a puntíky taky super. Ale v reálu je opravdu krásnější než tam :-) Hezký víkend

      Vymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.