úterý 6. září 2016

Výherci: Prvo-školní ohoz

Další ze soutěží, která byla vážně oblíbená. Moc děkuju všem za krásné fotky, všechny děti vypadají, že si první den užily a bylo taaak těžké vybrat jen sedm z vás. Spousta z fotek mělo silný příběh, spousta jich byla vážně profi a dětem to neskutečně slušelo, takže pro nás bylo těžké vybrat jen sedm výherců a držet se pravidla "nej outfit". Pojďte mrknout jak se vyparádli výherci. Všem gratulujeme ...minimálně všem k nástupu do škol a školek :-).


Poukaz na 1500Kč do ZOOT. získává

 


Já sama mám ještě holky malé, takže jsem nechtěla pořádat klasickou soutěž Back to school, aby se mohl zúčastnit každý. Nejen školácí, ale i školkaři a jesličkáři soutěžili a rozhodně nebude účasti litovat Markéta se svou princeznou. Holky vykročily parádně sladěné a vypadá to, že i s radostí a úsměvem. Gratulujeme a doufám, že se krásně vyZOOT.íte :-).


První místo mohlo být jen jedno, ale je tu dalších šest fešáků a fešaček, kterým přistane ve schránce stylový pomocník do školek a škol - penál britské značky Tom Joule. Gratulujeme :-).


Penál britské značky Tom Joule získávají:Bára s předškolačkou NinouLucka Nováková s LaurinkouRenata ŠablaturováAdéla Vejvodová s dcerkou AdinouTerka SvobodováAdéla Vlasáková s Ellou


Všem moc gratuluje a prosím o zaslání Vaší adresy a telofonního čísla pro doručení výher :-).
Všem moc přejeme, aby se dětem ve školách a školkách líbilo, aby našly skvělé přátelé, první lásky a rodičům, kteří nastoupili do práce pak hodně úspěchu a rychlé smíření s pomateřským nástupem.
Krásný den
5 komentářů:

  1. Míšo, díky a ostatním gratuluji. :)

    OdpovědětVymazat
  2. jéé, to mám ale radost! až zase příště budu v nekřesťanskou hodinu nadávat u šicího stroje, vzpomenu si na tuto výhru :) moc děkuji :)

    OdpovědětVymazat
  3. Míšo s Laurinkou moc děkujeme :-) a ostatním gratulujeme :-)

    OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.