pondělí 12. září 2016

Za zvládnutí školní docházky

Holky si to vybraly trochu nešťastně. No, vlastně my jako rodiče jsme jim vybrali dost nešťastně. Narozeniny, svátky i Vánoce, všechno mají "hezky" u sebe. Takže u nás se rozdají dárky v zimě a na jaře, zbytek roku mají útrum. No, ale jako každá máma dělám svým dětem radost, takže hledám příležitosti, za které se dá něco malého darovat. Krom dne dětí přišla jedna z událostí tento podzim. Mám doma připravené pro Nelinku spešl puzzle a jsem si jistá, že se jí líbit budou. Miluju,  když si jistá jsem :-).


Není to tak dlouho, co jsem psala o dětském e-shopu Chytrá opička. Našla jsem na něm nejednu překrásnou hračku a v současnosti jsem jich objednala hned několik. Tyhle počítací puzzlíky jsem vám nafotila jako první. Poměrně si začínám libovat v hračkách značky Djeco. Materiál i zpracování totiž nemají chybu.


Jde o tvrdý karton, takže ani Julinka ho nepokoří a ta kresba. Na Nelinku došlo počítací období. Miluje čísla, počítá se i v postýlce, když už má spát :-). Zatím tedy napočítá spolehlivě spíš jen do pěti, ale čísla umí i dál za desítku. Jsem si tedy jistá, že tohle se jí líbit bude.


Jde o spojení všeho co teď na hraní miluje. Chybí tu už jen kniha. 
Ráda počítá a děsně ráda skládá puzzle. O tom už jsem vám ale psala nejednou :-). 
Na Djeco puzzlích se mi líbí, že uspokojí své počítání a pasivně si bude nakoukávat číslice při skládání podle barev. Hned několik dovedností, které se tady naučí. 


 Zatím na Nelu čekají v dárkové skříni, ale už brzy si v nich bude hrát. Počkáme jen až začne plně fungovat ve školce, až zvládne školkový "adaptační program" a budu si je mileráda skládat s ní.


Taky jste dětem vymysleli narozky, svátky okolo Vánoc a řešíte podobný problém jako my? Jak to děláte? Ano, mohla jsem přece dát holkám jiné jméno, ale když... :-D Julie a Nela jsou prostě ony, takže ne, nemohla jsem jim dát jiná jména :-).


Pokud děti odměňujete a máte nějaký hezký tip na šikovná dáreček jako tyhle puzzle za malý peníz, tak sem s nimi, moc ráda kouknu a inspiruji se já od vás.

Tyhle puzzle jsem objednala - TADY.


Přejeme s holkama všem krásný tropický týden, využijte posledních dní na koupání a my se zase balíme cachtat k bazénu.

Krásný den.
1 komentář:

  1. Míšo, taky miluju Djeco,Janod a Vilac. Mohla bych koupit všechno. My ty dárkový období Máme víc rozptyleny ale občas uvedu a obdaruju i jindy,mimo oficiální příležitost. Hlavně teda knihy,s těmi čekam jen někdy.

    OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.