pondělí 21. listopadu 2016

DEN 2: Tak jak to teda je? Výhra hned pro 3 z vás.

Druhý den je tu. Ráda bych vás seznámila s Magdou. Tou, která stojí za svou vlastní značkou krásného a originálního oblečení - Nadoma a Naven. My s holkama máme radost, že jsme harémky od Magdy oblékly a protože nás zaujaly natolik, že jsem vám o nich chtěla říct, oslovila jsem samotnou Magdu a dnes se tu s ní můžete potkat. Přivítejte hosta na blogu a pojďte si i něco krásného vyhrát. V dnešním okýnku je totiž místo hned pro tři z vás :-).Když dorazil balíček od Magdy, byl od prvního pohledu nejen šitý, ale i balený s radostí a láskou. Celý den jsem holkám kalhoty nezkusila, protože jsem chtěla krásné balení nejprve vyfotit, jenže se světlem na focení už to teď není žádný šlágr. Čekalo se do druhého dne a až pak se zkoušelo :-). 

A že balíček byl originální a stylový? Co teprve vizitka Nadoma a Naven. Miluju detaily a i když si toho možná moc lidí nevšimne, já si všimla. Magdy vizitka je vytvořena horkým embosováním! Není to natištěná vizitka, kterých je mraky, je prostě vymazlená do detailu a pro mě je neskutečné, že někdo v dnešní době dokáže i při velké poptávce udělat vše do poslední drobnůstky s láskou a originalitou. Hned jsem věděla, že jí chci! Chci jí na blogu a ona tu dnes je, tak hezké čtení a doufám, že se vám bude líbit jako mně :-).


Dobré ráno, Magdi. Mohla bych Vás požádat o pár slov o sobě?


Jsem asi typický příklad kreativní mámy na mateřské, které děti obrátily život vzhůru nohama a daly jí obrovskou dávku inspirace a prostoru k tvorbě. Ta mne provázela životem vždy, ve volných chvílích jsem ráda kreslila, fotila, občas si vytvořila nějakou grafiku na tričko. Hodně mě bavila originální móda a celá kultura kolem. 

Po narození prvního dítěte jsem se dost ponořila do mateřství a svoji novou roli jsem si užívala naplno, bavilo mě učit se všechny ty věci kolem výchovy a péče o dítě a kromě vaření, nošení a kojení jsem to svoje miminko taky ráda originálně oblékala. A tak se úplně přirozeně jednoho dne u mě doma objevil šicí stroj. 

Nikdy předtím jsem nešila, jen mě tak napadlo, že bych dala svému dítěti ze sebe ještě něco navíc a uspokojila tak i potřebu seberealizace svého kreativního ducha. Šití si mě našlo, já jsem se našla v šití a všechno dávalo smysl. Láska na první pohled i dotyk pak přišla s materiálem, na kterém jsem později postavila celou značku. 

V roce 2013 nabídka lokálního dětského oblečení nebyla téměř žádná a tak přišla okamžitá potřeba šířit tu krásu dál a možná i udělat malou revoluci v českém dětském oblékání. Šila jsem pro svého Františka a pro děti kamarádek a brzy potom, co vznikly první lepší produktové fotky si mě našly i zákaznice na Fleru. Od té doby se vezu na téhle vlně, občas nahoře, občas dole, ale jízda je to docela rychlá, jiné aktivity už se stihnout nedají. 


Čím jste začínala na tom úplnem počátku a jak dlouho jste ladila střih prvních kalhot? 


První kalhotky byly hodně bláznivé, střihy jsem buď neřešila vůbec nebo řešila přespříliš, hrála jsem si s detaily a aplikacemi, strávila nad tím spoustu času. Prodávat jsem ale začala ty nejjednodušší a od motanic ze střihových papírů jsem se přesunula ke kombinování barev a vzorů na jeden typ kalhot a trička. Brzy přišlo druhé těhotenství a různé životní peripetie, času na šití bylo čím dál tím méně. Hodně mi v té době pomohla kamarádka Monika, se kterou se mi podařilo i v těžkých časech značku udržet, zviditelnit a nakonec i otevřít e-shop. Přidaly jsme mikiny, čepice, šatičky, vlastně téměř všechno, co nám materiál dovolil a co bylo v souladu s filozofií značky - jednoduše a hravě. Těch nerealizovaných plánů je ale pořád dost a svoje uplatnění si najdou až příjde ten správný čas. 


Je možné Vaši práci někde potkat, když bych si chtěla osahat materiál a pokochat se nabídkou "face to face"? 


Kamenné krámky, trhy,... Prodejní akce mám ráda, ten kontakt se zákazníky je při práci z domova na mateřské hotovým kulturním zážitkem. Teď už je i možnost vybírat si z nabídky prodejních marketů a já dávám přednost těm, které nějakým způsobem souzní s mojí značkou. 


Některé se už stávají tradicí, jako třeba Festival Mini. Vánoční vydání nejstylovějšího dětského festivalu u nás bude na konci listopadu v Kafkově domě v Praze, já budu u toho a bude to zase velké, moc se těším. 


Každodenně se pak s mými věcmi můžete potkat v jedinečném Signature store & coffee. který je součástí holešovického Vnitroblocku. Je to kavárna a obchod s originální módou v nádherném industriálním prostoru. Stojí za tím stejná parta lidí jako za dnes už kultovní Radlickou kulturní sportovnou nebo Kavárnou co hledá jméno. Ve Vnitroblocku najdete spoustu skvělých značek pro děti, ten můj regál plánuju pravidelně doplňovat a obměňovat. Je těžké si najít zákazníky nebo se kontakty šíří samy a ruce nestíhají zájem? 


Kontakty se šíří dobře, ale je třeba jim pomoct. Velkou roli hrajou dobré produktové fotky, bez kterých třeba na Fleru neobstojíte. Facebook funguje standardně vždy a všude, poslední dobou mě hodně baví i Instagram. Celkově si vlastně spíše než na nedostatek práce můžu stěžovat na nedostatek spánku. Ale nestěžuju, ono mě to totiž naplňuje a nabíjí energií. Máte v plánu šít i něco pro větší děti nebo se soustředíte jen na ty úplně nejmenší? 


Některé modely jsem rozhodnutá ponechat těm nejmenším. Ten materiál hodně vybízí k tomu, že na velkých dětech je z hracích kalhotek najednou jakési pyžamko. Ale třeba trička a mikiny se snažím přizpůsobit i větším a momentálně šiju tak do 6 let. Hodně se to ale odvíjí od mých dětí, takže s nimi ta šance na větší věci možná poroste. A časem se tak třeba dostanu i k věcem pro dospělé, které moje zákaznice pořád poptávají a já jim pořád nevycházím vstříc. Nechci se pouštět do něčeho nového ve chvíli, kdy jsem tomu stávajícímu ještě nedala své maximum. Takže Nadoma a Naven je pro malý děti. 


Co když mám svou představu o oblečku (látka, střih), plníte přání? 


Speciální požadavky se snažím vyřešit ke spokojenosti obou stran, ale vždy tak, abych se v tom cítila dobře a svobodně a zůstala mi v tom ta radost z vlastní tvorby. Koncept mám nastavený tak, že si jednotlivé modely sama navrhnu, nafotím a na základě objednávky do týdne vyrobím. Zakázkově nešiju, ale drobným změnám se nebráním. 


Dnes každý zdůrazňuje šití z biobavlny - je potřeba se o ni starat nějak jinak než o klasika bavlnu a proč zrovna ta BIO? 


Biobavlna je jedinečná a vyžaduje proto speciální péči. Není třeba se toho ale bát. Dnes si málokdo najde čas na ruční praní, ale řešit se to dá i v pračce při nízkých teplotách a hlavně naruby. Materiál tak zůstane o dost déle krásný a nejvíc se vám odmění, když mu dáte ještě ekologický prací prášek. Žehlit nemusíte a když ano, tak na střední stupeň. Nechám se občas zlákat vzory jiných, nebiobavlněných látek a pak se zase rychle vracím ke své biobavlně. Ten rozdíl je fakt velký a necítíme ho jen my, ale i sami nositelé. Můj syn se mi nedávno rozplýval na tím, jak jsou ty moje kalhoty "hladké". Je to tam, je to prostě láska. 
Máte nějaké konkrétní plány do budoucna? Nějaký sen, který je na obzoru a budete si ho plnit?


Děti ve školce, dílna mimo domov, hodně nových vzorů a střihů, prodej do zahraničí, festivaly, markety, spokojení zákazníci a možná už i nějaký ten podnikatelský plán.


Magdi, mockrát Vám děkuji za čas, který jste si na mě našla, na všechny otázky, které jste zodpověděla a my Vám s holkama přejeme jen samý úspěch, ať Vaše móda dál jen kvete a budeme se těšit, co nového nachystáte a v čem neodoláme  a pořídíme :-). Děkujeme.

Holky si je už nejednou s radostí vzaly a posledně jsme v nich vyrazily do ZOO. Bylo báječně, v pavilonu tropů z nich byly hotové amazonky a protože má Nelinka vílí období, musely jsme s sebou pobrat i roztomilé květinové čelenky. Pamatujete na článek, kde jsem si vyráběla adventní věnec a celá ovíněná s výčitkami, že holky doma spí beze mě :-D vybrala mini-dárečky? Tak to jsou ony. Květinové čelenky z květinářství Lifestyle Boutique & Atelier:-).

V souvislosti s krásnými odstavci a kochačkou mých malých dam v modelech od Nadoma a Naven bych ráda vyhlásila soutěž číslo 2. Adventní okýnko v kalendáři jen dnes obzvlášť nabušené, protože výhru si odnesou hned tři z vás.

1.výhra: Jedna, či jeden, z vás si odnese poukaz na krásné harémky (vel. od 3 měsíců do 3 let) od Magdy z Nadoma a Naven.
2. a 3. výhra: Další dva z vás získají po dvou vstupenkách na Festival Mini, který nás v tomto měsíci čeká.Chceš vyhrát puntíkaté harémky a podívat se na festival Mini?1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life
2/ Do čtvrtka 24.11. do napiš do komentáře pod tento článek nebo na FB odpověď na soutěžní otázky 

Jaké libovolné harémky a v jaké velikosti budou ty vaše?
Kdo z vystavovatelů Festivalu Mini Tě nejvíc zaujal? Pokud lístky nevyuziješ, napiš to také. 
(nezapomeň na sebe nechat kontakt)

3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x

V pátek dopoledne s holkama vylosujeme čtyři z Vás, kteří se podělí o krásné výhry.

V tuto chvíli je ještě aktivní soutěž o Lego DUPLO z prvního okénka (do 27.11.).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRATULUJEME


Vstupenky na Dětský festival Mini

Jana Kalusková
Táňa Chládková

Váš Ježíšek


181 komentářů:

 1. Musím říct, že tenhle blog se mi líbí čím dál více! A to hlavně díky tipům na netradiční aktivity a také neokoukané značky co se týče oblečení. Koukám na stránky eshopu a nejradši bych objednala už věci na jaro pro malou, jen kdybych věděla, jakou velikost zrovna bude nosit. :-)

  Marie K.
  (geby.maruska@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 2. Míšo, Tvůj blog sleduju už pár měsíců a i když NIKDY nesoutěžím, tahle adventní soutěž mě zlomila... :-) nadavymolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. znacku znam a obdivuji krasne veci ;-). Nam by sedla asi vel.86. Listky bychom nevyuzili nejsme z Pha. Dekuji za soutez. Martina barabasca.made@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Misi moc se mi libi, ze podporujes nase vyrobky a muzu se od tebe dozvedet kde a co:-) haremky milujem, nosim je ja I deti. Hodily by se nam holcici 86 nebo klucici 110. Festival bohuzel nedavame.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tuhle znacku uz sleduji dlouhou dobu, akorat od nich jeste nic nemam, protoze si nikdy nemuzu vybrat :) velikost bych upotrebila tak od 86 dale. A na festivalu by me zrovna tento vyrobce zajimal hodne. Jana (beduinka@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 6. Zamilovala jsem se do klucicich modrych trojuhelniku, vel.116. Listky bych nevyuzila, z Brna bych to o vikendu nezvladla. Krasna soutez dnes! Petrazach@email.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný článek, paní Magdu obdivuji ;-) haremky by se nam líbily - klučičí velikost 92 :) v případě výhry lístků je přenechám dalšímu výherci, bohužel se na festival dostavit nemohu :(
  Moc děkuji za tak úžasné soutěže :) kontakt - SafrankovaEva@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Míšo,mě nejvíce zaujaly haremky s kníry ve velikosti 92, na festival se určitě chystám a těším se na všechny,ale v hlavě mám stále kabátky od Little people by special dress a to jen díky vám :) a když jsem zjistila,ze jsou i v klucicich barvách,tak jsem byla nadšená :)
  MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Tak tohle bude zavislost,kazdy den zacinam hned ctenim krasneho clanku.Haramky jsou super,libily by se mi pro obe holky,ale jedna uz je starsi a mladsi by potrebovala velikost 80/86.Skoda ze festival mini je pro me na opacne strane republiky,hned bych se prisla podivat,podle vystavovatelu to bude urcite super zazitek! (zuzkrm@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 10. Super soutez jako vzdy:) hodilu by se nn holcici 92 listky bych nevyuzila bohuzel to mame pres celou republiku:(a na festivalu by me zaujalo spousty prodejcu ale tahke je top jeji praci sleduji fandit a touzim(zahirl@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 11. Haremky pro kluka velikost 92,a to jakekoliv,protoze vsechny jsou perfektni!
  Listky bych nevyuzila,mame to daleko.
  N.i.k.y.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Hezký den Míší, díky tobě objevuji věci, hračky, o kterých vůbec nevím a jsou nádherné. My bychom využili harémky holčičí vel 86 a klučičí vel 110. Vzor jakýkoliv, nejlépe aby k sobě pasovaly. Lístky bychom také využila:-) Tkonvalinova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 13. :) tento typ obleceni me hrozne bavi. Rozhodne by se nam k "nasravackam" (jak jim familierne rikam ;) ) hodily ty ruzove puntikate v 98. Dcera je proste ruzovka a ac jsme si rikali, ze do ruzove ji moc oblekat nebudeme..vybrala si ji sama a moc ji slusi.
  Bohuzel jsem v 6nedeli a festival bych nezvladla, ale projedu si postupne vsechny vystavovatele, protoze jsou vsichni uzasni! Nelze vybrat jednoho. Mozna Houpaci prkno, ktere doufam donese Jezuch.
  Vagnerovamonikaz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mony jestli Jezulda houpací prkno ještě nepořídil, tak trošku napovím, že počkejte :-D

   Vymazat
  2. Mimochodem víte, že ja se za svobodna jmenovala Michala Vágnerová? Také čas každý píše s W? :-D

   Vymazat
 14. Za nás karavany ve velikosti 86. Lístky na festival bohužel jako moravaci nevyužijeme, ale prodejci jsou všichni wau ;-)
  stecovajana@seznam.cz
  Sdílím na fb (Jana Černotová)

  OdpovědětVymazat
 15. Lucie Procházková21. listopadu 2016 8:01

  Hezký den,teda harémky jsou parádní :-) pro nás klučičí vel.92.Pokud by to nevyšlo,i za lístky na festival bychom byli rádi,vypadá také skvěle....
  lucie_prochazkova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Hezky den, me by se hrozne libily modre ve vel. 86.. Listky jeste nevim, hrozne rada bych dorazila, ale musime stihnout prestehovat:-) a strasne rada bych omrkla houpaci prkno o kterem hodne uvazuju a ani muk na ktery se tesim az dcera povyroste. Klarkaa.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Irena Durdilová21. listopadu 2016 8:07

  Ahoj Míšo haremky by se mi libily červené medvědí pro holčičku velikost 86. Na festival se chystám a moc se těším, jak jste psala i vy, ráda bych nabrala hlavně inspiraci na uspořádání dětského pokoje a potom budu shánět nějakou fajn hezkou čepici pro malou.

  OdpovědětVymazat
 18. Znacku Nadoma a Naven je bozske! Uz len tymi vzormi tych latok ma ocarili, inak musim podotknut ze ked som raz uvidela ich logo, ocarilo ma. Posobi mozno jednoducho ale js tak citlivo spravene a pri pohlade na vtaky, plesa srdce, pretoze v tom citit taku slobodu a volnost. Drzim velmi palce Magde a obdivujem kazdu jednu maminu ktora najde smer v ktorom chce ist a este na materskej, smekam! Ak by sa podarilo vyhrat modre haremky su mnam c. 98(neviem ci je taka velkost este k dispozicii) ak nie tak ruzove 92 tie by sme mile rafi potom darovali nasej skvelej kamaratke Miuske. Listky zial nevyuzijeme 😞 Lpravdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Nám by se moc hodily klučičí ve vel. 98. Festival máme bohužel daleko, ale vypadá to skvěle, je škoda, že se něco podobného nepořádá i u nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaujalo mě např. space4kids, ale i všechny ostatní bych si ráda prohlédla.

   Vymazat
 20. 1/ velikost 98 ruzove trojúhelníky
  2/ nejvíc bych se těšila na MMMoje.

  vejvodova.adela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Ja chci na festival moc jit, a to idealne hned v patek. :) Pred davy. :)

  Jinak haremky vel. 92. :)

  siberia06@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A na festivalu se těším na Břichopas. :)

   Vymazat
 22. Já bych si vybrala holčičí harémky vel.104
  Lístky bych nevyužila máme to daleko škoda
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Modré haremky 98-104, na festival to máme bohužel moc daleko.... což me mrzi, protože je plný netradičních značek a všichni jsou něčím zajímaví��
  cermakovapavla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Značku Nadoma a Naven jsem neznala a to bylo dobře, aspoň jsem ušetřila :-) mají tak nádherné oblečení že pokud nevyhraju tak si ho pro děti objednám.
  Potřebovali bychom holčičí 104.
  Lístky nevyužijeme.
  Eva.Auerbachova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Harémky jsou nádherné, líbili by se mi tyrkysové vel. 92. Festival by byl super, ale Praha je pro mě z ruky, takže se určitě nezúčastním. Petra hecpet@post.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Hezké ráno, miluju české šikovné ručičky, u nás v Brně zavedli krámek, kde donáší svoje výtvory různé švadlenky, maminky apod :) Pořád se tam chodím kochat a co zavedli platbu kartou, stále něco kupuju, to jsou tak super věci...žádné made in China apod.. Do Prahy se úplně na výstavu nechystám ač bych ráda, třeba s výhrou lístku by manžel pookřel :) Nadoma naven jsem vůbec neznala a asi sem se zamilovala do těch harémek žluté jelení ♥ pro nás velikost 98.

  eva.dozbabova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Haremky modre trojuhelniky c.92 a nejvic zaujal mimikoncept,lituji ze jsme ho nasli az ted :) andreaharhajova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. jůůůůů haremky by jsme chtěli růžové 86.... z vystavovatelů nás zaujal kaikai
  Hana a Magdalenka
  hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Nam se moc libi modre ve vel. 98. katerinadurnak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 31. Nadoma a Naven sleduji už od samého začátku na Fleru a moc Magdě fandím. Zatím ještě své mimi nemám, ale pro kamarádku bych vybrala žluté jeleny v nejmenší velikosti 0-3 měs. Lístky bych nevyužila, leda bych je darovala :) Ale piklezpytle jsou pro mě super objev! t.medova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Na Mini se těším moc a v pátek vyrážím. Vybrat jednoho se nedá ale mezi favority patří Ice Ice baby, protože tam potkám i mou kamarádku. U ostatních vystavovatelů nemám osobní vazby, ale to jim neubírá na mé natěšenosti. klara.necasova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Dobrý den,
  modré puntíkované harémky jsou můj favorit. A na Mini se těším na kabelky od Pepiety. V.Belikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Značku sleduju už dlouho, zatím doma nic nemáme, líbily by se mi haremky pro holčičku ve vel.86-92 desejka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Tak to je pecka! Opravdu moc povedené! Vstupenky bohužel nevyužijeme, ale kdyby se na nás usmálo štěstí, tak harémky bychom využili ve vel. 86-92. Na festivalumini je tolik krásných výrobků, že vybrat jeden je nemožné :)
  kamlerova@krasnecesko.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Líbily by se nám harémky v holčičí barvičce, vel. 86/92. Lístky by jsme nevyužily, neboť nejsme z Prahy. Děkuji :-) T+E (radim73a@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 37. Míšo, rády si zasoutěžíme o harémky pro mojí cácorku Emmču :-) vel. 86/92. A lístky by jsme nevyužily. Krásný den, Anet (patikova.aneta@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 38. Zamilovala jsem se do žlutých jeleních, upotřebily bychom je ve velikosti 92. Děkuji za tip, soutěž nesoutěž, asi si napíšeme Ježíškovi 😉
  Vstupenky bych bohužel nevyužila.

  OdpovědětVymazat
 39. Tato značka patří k naším oblíbeným. Mladší syn ještě nedorostl do věcí po starším a tak by se mu hodila velikost 74. A na Festival Mini se moc těšíme. Teď momentálně na to, že si prohlédneme oblečení slovenské značky Little People...A protože nás čeká stěhování, tak na všechny, co mají cokoliv společného s dětskými pokojíky.
  barbora.kolackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 40. Nádhera! Mám moc ráda příběhy, ve kterých si jdou maminky ta svým snem a s láskou vytváří svou značku oblečení, hraček atd.
  Vybrala bych kníraté haremky pro cca šestiměsíčního. Na mini bych zašla právě za paní Magdou a taky okouknout nápady pro dětské pokojiky u Ateliéru Girafa nebo Space4kids, tam jsem doteď kupovala jen Djeco hračky.
  weddingsbyadlina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 41. Nadoma a naven už delší dobu znám, děti mají pár kousků v šatníku, ale neodolala bych žlutým jelenům ve velikosti 110 pro starší dceru. Na festival se chystáme celá rodina, obzvláště se těším na Andreu Tachezy (její ilustrace děti i já zbožňujeme), houpací prkno a samozřejmě na setkání s úžasnou Janou z Omnifery :-) jana.zdvihalova()email.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Harémky bychom využili ve velikosti 6-9 měsíců a ideálně v barvách pro holku :).
  Festival mini se mi líbí už jen myšlenkou :) Škoda. že je jen v Praze. Vstupenky bychom nevyužily.
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 43. Další krásný dárek! Na festivalu se těším na Andreu Tachezy, moji oblíbenou ilustrátorku a kalhoty by se mi líbili největší modré. ;) Anna anna.kocovska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. dobry den, tak ja se opet ucastnim s tim, ze nemam facebook a nemuzu tedy splnit prvni podminku... :( jsem z tech soutezi tady hrozne nadsena, tak pokousim stesti i tak. od nadoma a naven jsme meli par tricek a teplacky s kniry a auticky a byli vzdy max spokojeni. ted bych vybrala asi ty tyrkysove s puntiky ve vel. 86.
  na festival se hrozne tesim a asi nedokazu rict, na ktereho vystavatele nejvic - rekneme to tak, ze uz par mesicu na tuhle akci setrim :D
  dekuji za moznost souteze a preji hezky den,
  lenka

  lenka.scholleova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 45. Joooj karavany sú úplne božie,potrebovali by sme veľkosť 92. A voľné vstupenky, ďakujeme..
  .ale sme od Vás veľmi ďaleko:)
  salvija@szm.sk

  OdpovědětVymazat
 46. festival je pro nás daleko.
  ale harémky by se nám moc líbily, aktuálně ve velikosti 98, jakékoliv :)
  díky lucie
  eiben@post.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Mám ráda puntíky, takže holčičí růžové puntíky vel.92 nebo klučičí kola vel.104 :-) Na výstavu se nedostanu, ale lístky bych případně věnovala někomu z příbuzných v Praze. Z vystavovatelů se těžko vybírá jeden..asi Houpací prkno.
  Katerina.roslerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. mě zaujalo odkaz cili. Ale určitě nábytek,oblečení vše je super. Ale jelikož potřebujeme syna rozvíjet jedině cili.:)Osobně se mi líbí a nutně potřebuji klučičí ty modré s trojúhelníky nebo auty vel.86. v.knodlova@seznam.cz děkuji

  OdpovědětVymazat
 49. Míšo, já se na festival Mimi chystám! Třeba se potkáme:-) zatím jsem nestudovala přesně vystavovatele, i když o některých už vím, chci se nechat překvapit. A gaťky bych na prďolu využila určitě, jsou krásné!! Velikost... hmmm, třeba 80 na přiští léto? V modré:-) jana.kaluskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. Na festival se bohužel nedostanu, ale nejvíc by mě zajímly kufříky:-) Pikle z pytle:-)A harémky by se nám hodily velikost 80 červené medvědí, ty jsou krádné:-) Díky Šárka (saui.dj@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 51. No mě moc zaujali pikle z pytle.bohužel se na festival nedostanu tak my zbývá jen se kochat a inspirovat na jejich stránkách:-) haremky velikost 80. hankafb@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Haremky modre trojuhelniky c.92 a nejvic zaujal mimikoncept,lituji ze jsme ho nasli az ted :) andreaharhajova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. O téhle značce slyším poprvé a jsem nadšená jsou to nádherné věci. Haremky modré vel.86. Bohužel lísty bych nevyužila do Prahy t omáme 150km.
  market.berankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 54. Haremky su vsetky nadherne a je tazke si vybrat len jedny tak nejake tmavsie (vyber necham na vas), velkost 80... Z vystavovatelov ma zaujali vsetci... velmi krasne a zaujimave vecicky... vedela by som si vybrat viac veci... zial sa nan nedostanem lebo som zo Slovenska a mam to dost daleko kovacova.petra.nz@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 55. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 56. Na festival sa prídeme určite pozrieť, už je v poznačených udalostiach :-) a haremky by sme brali holčiči vel. 86. matka.andelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. Ahoj Miso, musim souhlasit s příspěvkem Marie výše, opet jsi přinesla pro me neco nového a neokoukaneho 😊 Značku jsem predtim neznala a pristup Magdy se mi moc libi a fandím ji s plány do budoucna. Co se tyce haremek, mame dva chlapecky, takze u nas by to byly modré trojúhelníkové 😊
  A na druhou otázku snad ani neni možné odpovědět! 😆 Úžasných vystavovatelů je tam mraky, zaujal me napr ani-muk, ateliér girafa, done by deer, lavmi, nana party a spousta dalsich 😉
  Michaela_moravcova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Nejvic se mi na prvni pohled zalibily modre trojuhelniky, velikost 98. Na festivalu se mi libili skoro kazdy vystavovatel. Minimalne bychom byli radu za prilezitost podivat se z blizks na houpaci prkno. Bohuzel se na festival nedostanem. To jsou ty mimenty kdy me mrzi ze nebydllime ve velkem meste. (a.saj@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 59. Harémky by syn bohužel potřeboval větší než na 3 roky, ale na festival se chystám určitě, tak zkusím soutěžit o ně :). Díky Andrea (hudeckova.a@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 60. Tak nám by se hodily růžové puntíkaté harémky ve vel. 86:) Jsou božííí:)))
  Na festivalu mě láká úúúplně vše, hrozně moc bych se tam chtěla podívat, ale bohužel bych lístky asi nevyužila, i když z Pardubic do Prahy to není úúúplně daleko, asi bych v tuto chvíli manžela na výlet neukecala:(
  Lenka F.
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Tak nám by se líbily růžové s trojúhelníky vel. 98. Ale úplně nejvíc se mi líbí labutí tunika :-D
  Na festivalu mě nejvíce zaujalo "Neobuto" (len.srb@post.cz)

  OdpovědětVymazat
 62. Ležérní a stylové, paráda. Je skvělé, že naše děti můžou nosit takové super kousky. Starší princezna má 4roky, tak ta má bohužel smůlu, ale té mladší by skvěle padly ty modré vel.104, je to její styl ;-)
  A na festival se po skvělé Míšině prezentaci tady chystáme letos poprvé, tak se nám třeba zadaří vyhrát lístky :-)
  (marketa.waas@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 63. Všechny gatě jsou parádní, já bych volila jakékoli holčičí ve vel. 62 pro náš očekáváný přírůstek.
  Na Mini se chystám, nedokážu určit, kdo mě zaujal nejvíc, spíš si chci osahat ty krásné věci, co vídám všemožně na internetu.
  zcernala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 64. Opět krásný článek a jelikož sama ještě vlastní poklady nemám, tak bych pro svou malou milovanou neteřinku ráda vyhrála růžové puntíkaté harémky vel. 98.

  Z festivalu mě nejvíce zaujala Nana Party...A lístky bych bohužel nevyužila, jelikož na víkend už máme jiné plány :-(... (Marketa.Musilova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 65. Ahoj, zkusime s vami zasoutezit o tyto krasne dupky. Protoze maly jezdi s babi a dedou o prazdninach karavanem, hodily by se mu karavanni haremky ve vel. 104 :-)
  Je tezke rici,kdo by me zaujal nejvic. Vsichni tvurci jsou uzasni. At uz vyrabeji obleceni, hracky nebo satky ;-) Tesim se, az se za tyden pokocham jejich tvorbou :-)
  Proto budu rada za listky.
  kontakt: marulkas@gmail.com
  Mejte se krasne a at jde blogovat:-)

  OdpovědětVymazat
 66. Dobrý deň, rada si zasúťažím o harlemky č.110 dievčenské. Na festivale ma najviac zaujali šatky Omnifera. Krásny deň. Alena huhy@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 67. jsou krasne! ruzove vel 80 by nam padly krasne :))
  na festivalu bude zajimavy snad kazdy vystavovatel!!!
  Lucie
  competluc@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. Ahoj, já bych si ráda zasoutěžila o růžové harémky vel. 98, růžové puntíkaté, a na festivalu mě zaujal skoro každý vystavovatel ;-) karolina.kucharova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Wau, tudle značku kalhot jsem opět neznala a opět děkuji za tip a inspiraci. Kalhoty jsou parádní. Nám by se hodila velikost 104 a nemůžu spustit oči z těch modrých puntíkatých :-) Festival bych z časových důvodů bohužel nestihla, ale nejvíc by mě zajímal asi ateliér girafa a to kvůli načerpání inspirace dětského pokojíku, zejména v řešení problému dvou postelí v panelákové nudli :)
  Radka (na FB jako Radka Fejksová, radka.fe@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 70. Mám chlapečka, takže modré puntíkaté harémky :) jsou krásné, žádné takové jsme ještě nenosili... střídáme jen tepláčky, případně legíny... Ani jsem nevěděla, že se pro děti vyrábí ;) Velikost máme 98, možná spíš 104 klidně. Z vystavovatelů mě zaujal: done by deer. slunicko1321@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Tak tuhle značku okukuju už dlouho, ale ještě nic nemáme, asi to bude třeba napravit :-) vybrala bych karavany v 98čce :-)http://www.nadomaanaven.cz/produkt/karavany/
  Z vystavovatelů festivalu by mě kromě této značky zajímalo naživo houpací prkno a to moooc, ale bohužel Praha je pro nás momentálně mimo :-/ třeba jindy :-) díky a sdílím, Martina beelzebub@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 73. Nám by se hodily holčičí harémky ve velikosti 86. Z vystavavatelů u nás zatím vede Houpací prkno - už se na něj od Ježíška moc těšíme :)
  barcastiborova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. modré puntíkaté vel. 86 :-) a na festivalu bych určitě okukovala Kutulu a Kufříkov :-) rennfri@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 75. O Vanocich pribude chlapecek, tak bychom vyuzily modre, velikost je vlastne jedno, ale asi bych brala hned na 3 mesice, protoze mame vybavicku tyrkysovou. Na mini se uz bohuzel nedostanu skrz pupik, ale urcite doporucim stanek mmmoje, odkud mame pro maleho tyrkysove hnizdecko v kombinaci s uzasnou autorskou latkou. A pani ma bozi usinacky a deky. Anezka.heryan@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Dobrý večer, pro syna Karavany vel. 98 a pro holčičku, která se mi brzy narodí Červené medvědí vel. 68, ale klidně bych se nechala překvapit, protože všechny vzory jsou krásné.. Na Mini se jdu tentokrát podívat na Lumpku, nakladatelství Labyrint a Meander a Břichopas. Krásný advent, Petra (petrafai@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 77. Haremnky vel. 104, vzor a barva jakakoli...vsechny jsou krasne!
  Z festivalu me zaujali MY DVE a WOOLI...krasne veci!
  Listky na festival neuplatnim, bydlim na druhem konci republiky a do Prahy se ted nechystame.
  Anicka
  pacevova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Teda ale že holkám seknou, viď? Za mě modrý ve velikosti 92. A na festival se těším na houpací prkno, ráda bych ho viděla v akci, když ho všichni tak chválí... michaela.kankova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 80. Harémky by se nám moc šikly ve velikosti 92 a na Festivalu Mini bych nevěděla, kam se vrtnout dřív, ale už delší dobu se mi líbí dětská móda Cuna vlnami, nebo návrat do dětství s hračkami od Fatry.
  Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 81. Ahojky Míšo! Skvělá značka, nevěděla jsem o ní, a když nevyhrajeme haremky s trojúhelníčky vel. 98, tak pořídíme i tak, fakt krása. A na mini se těším, třeba se náhodou zase potkáme :) hlavně, až si vyzkoušíme Houpací prkno. A cili taky vypadá skvěle. Díky! tana.chladkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 82. Haremky jsou moc krásné všechny. Asi bych si vybrala klučičí ve velikosti 86. Na festival se nechystám. Jana
  patockova.jana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Haremky jsou tak uuuuuža holcickovi puntíky na 6let.. Na festival to máme daleko.. Ale jsem ráda za objevení tvého blogu sdílím dále zdeniada@seznam.cz Zdenka Hrubčíková

  OdpovědětVymazat
 84. haremky su bozske... pre nasu Johannu by sa isto hodili modre puntikave 98 :) ...na festival sa sice nechystam ja, ale moja sestra by tam rada zavitala, takze pre nu rada zasutazim aj o tuto super cenu ... a ak by som bola v tom case v Prahe ja, isto by som chcela vidiet co najviac a v ziadnom pripade by som si nenechala CHYTRA OPICKA :)
  barbora.dobos@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 85. Haremky by byly fajn ve velikosti 98, ideálně modré puntíkaté ;-)
  endyna@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. My uz bychom takove haremky neunosily,mam starsi dcerky,ale teda prace je to nadherna a na malych detech je to kouzelne. At Vam jde siti dale krasne od ruky a tobe Miso at blog stale vzkveta. (Verca S.)

  OdpovědětVymazat
 87. Na tenhle blog jsem narazila prave pres Nadoma a naven :) mame od nich uz teplacky, ale maly z nich uz vyrostl. Na festival mini se chystam, nejvic se tesim na vyzkouseni houpaciho prkna.
  Yayaathome15@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 88. Jeste, ze jsme Nadoma a naven poznali az ted - jinak by nas to uz davno stalo majlant :-D Uzili bychom asi nejvice nejake klucici ve 104, pro starsiho brasku - treba trojuhelniky. Z vystavy nejvice zaujalo ani-muk. Uz jsem se s temito balicky setkala vzdalene v montessori skupince, ale nazivo je nazivo :-)
  zuzka.krejcova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Líbí se mi žluté jelení a potřebujeme ve velikosti 104 ( pro druhou z dvojčat bych samozřejmě dokoupila, aby jí to nebylo líto ;-) ). Na festival bohužel nemohu dojet,ale zaujalo mě houpací prkno

  OdpovědětVymazat
 90. Na festivalu mě nejvíc nadchlo Houpací prkno :-) Ježíšek má další inspiraci x-) kalhoty by byly ideální 104 pro kluka, když na mě velikost není :-D lístky by mi bohužel propadly :-( už máme termín obsazen :-(
  A teda fakt dík za hafo inspirace, už dvě hodiny googlím a je to bomba, co vše jsem ještě neznala :-)
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Haremky v nejvetsi vel. prosím, barvu doladíme. Na festivalu se těším na CILI.

  Misiko@seznam.cz

  A sdílím i na FCB ..

  OdpovědětVymazat
 92. Ju teda ty látky z kterých šíji jsou báječně! Ta indiánská nebi s karavany! Ale i ty holčičí. U nas vel 98 kluk.

  OdpovědětVymazat
 93. Mně se moc líbí modré nebo knirate kalhoty, ideálně tak 92,aby nám chvíli vydržely. Na festival jsem chtěla jet,protoze space4kids je fakt boží,ale budu po operaci,tak mám smůlu :-(

  OdpovědětVymazat
 94. No, tak ty jsou boží :-) Nejen harémky ale i ostatní výrobky. Uff ty mi dáváš. Lístky jsou pro mě pasé :-( Harémky bych brala pro Tadeáška vel. 98 :-) Jsou moc krásné

  OdpovědětVymazat
 95. Sleduji Nadoma a Naven už dlouho a miluji vzor Indiánky, ale harémky se mi moc líbí s Kníry. A vůbec si nejsem jistá koho bych na festivalu upřednostnila ;). Markéta
  Fialova.Marketka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 96. modré puntíkaté vel.98 baruna36@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. Míšo skvělá akce :-D pro vnučku by se mi hodily velikost 92. Bohužel na festival bych nedorazila i když podle vystavovatelů to bude úžasné a třeba done-by-deer mě krom nadoma a naven také oslovila :-D

  OdpovědětVymazat
 98. Máme kloučka, takže z harémek za nás (kdyby náhodou) ty modré, vel. 80:-) Ale všechny látky, ze kterých paní Magda tvoří, jsou nádherné!!! Obdivuju maminky, které zvládnou kromě péče o děti rozjet podnikání! Moc hezký rozhovor:-)

  Veronika
  veru.kudelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 99. Zdravím Míšo, k nám růžové 74. děkuju. festival máme daleko, bohužel lístky nevyužijeme. stepanka.vontrobova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 100. Krásný sluníčkový den, o značce Nadoma a naven jsem vůbec neměla tušení.. oblečení je kouzelné.. tolik oku příjemných kombinací a barev... harémky (nebo legínky) by se nám moooc líbily v hnědém, růžovém nebo modrém puntíku, indiánská píseň, mořské řasy, těch vzorů je víc, jeleni v pudru či šedí medvědi, trojúhelníčkové... jsou opravdu úžasné...ve vel. 98 (mladší dcerka) nebo ve vel. 110 (pro starší).. na festival se bohužel nedostaneme, máme to z Hané trošku z ruky...škoda, že je jen v Praze..ale lístky bych případně věnovala kamarádce, která žije v Praze.. děkujeme.. zdraví Lenka (blahuskablue@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 101. Míšo, jedna soutěž lepší než druhá a článek taky :) Jak už psaly holky výše, minule jsi mě navnadila na kabátky a botičky a teď na tyto super gaťky :))
  já bych si přála pro malého třeba s motivem soviček nebo nějakých jiných zvířátek, velikostně jakékoli od velikosti 74, jsou opravdu moc krásné, paní Magda je šikovná
  no a lístky bych asi nevyužila, maličký má 4 měsíce a asi bych s ním takovou cestu neabsolvovala, ale mám maminku, která šije na děti, má to jako koníček a dělá krásné věci a určitě by se inspirovala, takže bych jí lístek darovala. Mě se líbí z festivalu třeba mmmoje

  OdpovědětVymazat
 102. Ruzove trojuhelnicky 92 :) A na festivalu se tesim uplne na vsechny :) monika.kopecna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 103. zapomněla jsem kontakt :)
  smallion@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 104. Tento styl oblečení je boží. Líbily by se nám holčičí ve vel.92. Lístky na festival bychom bohužel nevyužili.
  stepi.l@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 105. Krásná kaťata:-) Tenhle styl jsem měla na malé ráda už od miminka. Teď už by sice využila velikost 104, ale myslím, že i tak by ji růžové trojúhelníky sekly :-) O festivalu slyším poprvé, ale vystavovatelů bych ráda okoukla víc, třeba done-by-deer a houpací prkno.
  Kami.n@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Harémky bych využila klučičí ve velikosti 92. Na festival se chystám se synem vyzkoušet Houpací prkno ;-) Hezký den, Martina (arnoldovamartina@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 107. Krásné oblečení, asi bych využila klučíčí vel 92 a výše. Na festival se asi nedostanu, nejsme z Prahy. Děkujeme moc za krásné dárky (andrea.salvetova@hotmail.com)

  OdpovědětVymazat
 108. Paní Magda má můj obdiv. Na mateřské začne šít dost maminek (třeba já:), ale málokdo to dotáhne tak daleko. Musí za tím být hodně práce... Pro syna bych si vybrala klučičí tepláky vel. 92 (třeba tmavě modré s trojúhelníky). Lístek bych nevyužila. Díky fejlkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 109. Míši, moc děkuji za článek, díky tobě poznávám spoustu nových, šikovných lidí, které je potřeba podporovat. Ráda bych se podívala i na festival, ale jsme z opačného konce republiky. V případě výhry by se nám líbil jakýkoliv produkt, jakýchkoliv barev, ve velikosti 86-92. Moc děkuji za super blog. Míša

  OdpovědětVymazat
 110. Haremky jsou krásné i ostatní oblečky a taky se mi líbí ten super název :-) Mám kluka, takže by se mi hodily modré vel 98, ale růžové bych využila pro neteř. Bydlíme blízko Ostravy, takže na festival se nedostaneme. Je to škoda, že se koná jen v Praze. Kaja.zupkova@seznam.cz.

  OdpovědětVymazat
 111. Haremky jsou krásné i ostatní oblečky a taky se mi líbí ten super název :-) Mám kluka, takže by se mi hodily modré vel 98, ale růžové bych využila pro neteř. Bydlíme blízko Ostravy, takže na festival se nedostaneme. Je to škoda, že se koná jen v Praze. Kaja.zupkova@seznam.cz.

  OdpovědětVymazat
 112. Harémky jsou nej, nám by se hodily jakékoli klučičí ve vel. 92, lístky bychom bohužel nevyužili, jsme z opačného konce ČR. (adoltovalenka@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 113. me se libi modre velikost 92 asi zatim ale u nas jdou velikosti rychle jinak moc pekna soutez tomanova.katerina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 114. Kalhoty jsou všechno TOP, hned bych brala jakékoliv holčičí velikost 110. Na festival to máme mooooc daleko, takže lístky bych nevyužila. pospisilovaja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 115. Tuhle znacku jsem neznala, diky za tip, maji moc krasne veci - neokoukane vzory. Haremky by se nam hodily ruzove vel. 98. Na festival se dostanu, ale rada bych videla nazivo Little people. eva.ek@email.cz

  OdpovědětVymazat
 116. Festivalu uz se nemuzu dockat, tesim se az obhlidnu nabidku krasnych hrackaren a za vsechny treba firma kutulu. Haremky modre velikost 96:) masob616@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 117. Na Festival nemůžeme, protože je to pro nás velmi daleko. Jinak bych neváhala. A ty harémky jsou úžasné. Mám dvouletého kluka a 9 měsíční holčičku, takže bychom určitě něco vybrali!

  OdpovědětVymazat
 118. Jak uz psal nekdo vyse, normalne se takovych soutezi neucastnim, ale tohle proste musime zkusit ;) Haremky jsou proste dokonale, to by ten nas kavarensky povalec zase vsechny okouzloval. Nejlepe chlapecke ve velikosti 80. A vystavovatele? Nevim, jestli nakonec nemam byt rada, ze se do Prahy nedostanu, protoze mam pocit, ze dost usetrim - nejradsi bych nakoupila vsechno od vsech. Nadherne napady, nadherne veci! Rada bych nazivo videla prave Nadoma a taky DEvoto. cafebabalu@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 119. Haremky bych brala holcici v 110, nebo klucici v 80 :-) A z vystavovatelů je těžké vybrat, asi bych ráda omrkla naživo Ani - muk :-)
  Lucie.dolezalova84@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 120. My jsme od Na doma a na ven meli kdysi krasne kalhoty a tricko, tak potvrzuji, ze siji opravdu pekne veci. Potesili by me klucici vel 98, listky bych nevyuzila, ty nekomu kdyztak prenecham.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A email je barboralunterova zavinac gmail.com (nechci psat celou adresu kvuli spamu)

   Vymazat
 121. Harémky jsou nádherné všechny, ani bych nevěděla, které vybrat, ale byly by to některé holčičí ve vel. 110. A vypadá to, že všichni vystavovatelé mají zajímavé výrobky, takže bych se snažila prohlídnout všechny.
  ivazahradnikova13@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 122. Nám by se hodily holčičí vel. 122/128 a nebo klučičí vel. 86. Na festival se bohužel bedostanu. M.hanka.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 123. Těžké rozhodování, ale vybrala bych modré trojúhelníky vel 92.
  A na festivalu bych si ráda osahala výrobky zn. little people by special dress, která mě velmi zaujala díky tvému článku:)
  terezavyvadilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 124. Tuto značku máme ozkoušenou a přála bych si pro syna klučičí ve vel.80 :) ty děti tak rychle rostou :( Karolina Kováříková (sandova.karolina@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 125. Pro nás modré harémky s puntíkem vel. 98...a na festivalu mě zaujali všichni, nedokážu vypíchnout jednoho...Mirka
  (mirka.cicha@post.cz)

  OdpovědětVymazat
 126. a že je tento blog praktický, o festivalu jsem neměla tušení a ráda se tam zajdu podívat, věřím, že mne toho osloví nemálo! každopádně kdyby, tak harémky vel. 92 a na barvě vlastně ani nezáleží :-)
  Anna Habra Horáčková

  OdpovědětVymazat
 127. dobrý den, nám by se hodili holčičí velikost tak 110/116. Na festival to mám hodně daleko, nedostaneme se ,ale moc se mi líbí Chytrá opička a rostu jako z vody...VykoukalovaAndrea@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 128. Ach jo, zase další krása, za kterou budu moct utrácet peníze:( to bude mít manžel radost:) u nás dlouho vedly pandí harémky od Ric Pic, ale děti rostou a je načase pořídit nové "nasrávačky" :) takže buď klučičí 104 nebo holčičí 80. Na festival bych moc ráda, bohužel to mám z ruky, takže chtě nechtě přenechám jiným. Aspoň, že jsme měli minulý týden v Olomouc Disajntrh ... taková malá skvělá náplast :) elfka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 129. To je krásných věciček :-) Já bych ocenila holčičí ve velikosti 92 nebo 98 (ach jo, tak těžko říct, jak bude dcera velká na jaře,...) a nebo holčičí 62 :-) Lístky na festival nevyužiju :-( Díky Kristína (Tinka333@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 130. Harémky jsou krásné, pro malou bych využila velikost 86 a líbí se mi puntíky nebo modré trojúhelníky, ale krásné jsou všechny.. :) Na festivalu mě zaujal vystavovatel Lípa, bohužel se do Prahy nedostaneme, takže bych lístky nevyužila.. Magda (vlachmag@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 131. Harémky jsou krásné, využili bychom modré ve 104 pro syna. ;-)Na festivalu bych ráda okoukla houpací prkno, o kterém doma stále diskutujeme.
  anna.michlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 132. Juuu to obleceni vypada paradne, vyuzili bychom modre velikost 68. Listky neupotrebime, nejsme z Prahy. kristynka.r@email.cz

  OdpovědětVymazat
 133. Oblečení je krásné, dětské, stylové:-) děkujeme za tip.
  Využili bysme haremky vel.86.
  Lístky nejsou pro nás, nejsme z Prahy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ještě email: lenkahamakova@seznam.cz :-)

   Vymazat
 134. Stále se rozhoduji, zda na festival zajít či ne, takže lístky by rozhodly za mě:-). Haremky jsou nadherné, nejradši bych pro obě hilky na jaro, takže 92 nebo 110:-).
  iveta-kubatova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 135. Růžové ve velikosti 80 nebo 86 by byly super. Nejvíc nad zaujalo houpací prkno a na festival bychom šli :) Díky!

  OdpovědětVymazat
 136. Znacku znam ale zatial nic od nich nevlastnime, ale bola by som velmi rada ak by sa to zmenilo. Uvitala by som kalhoty pre syna vel.80 awdwa@post.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vstupenky na fedtival by sme vyuzili. Dakujem ;)

   Vymazat
 137. Harémky by se nám líbily klučičí s motivy modrých trojúhelníků ve velikosti 86. Vystavovatelů mě zaujalo hned několil,ale hodně se mi líbily výtvory jou jou.
  bernatova.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 138. Tak tento clanek je vazne skvely! Jelikoz momentalne chodim na kurzy siti, abych se naucila dem tam spichnout svym dvoum klukum nejake oblecky, je pro me pani Magda velky vzor a jeji haremky jsou uzasne. Libily by se mi jakykoliv klucici ve velikosti 74 nebo 98, na jednoho z mych draku:) jinak na festivalu se mi krom pani Magdy libi atelier Girafa, Nordic Day, Nana party,Brana k detem a mohla bych pokracovat dal a dal, protoze vse vypada skvele:) jen skoda, ze jsme az z Brna, listky bysme nevyuzili. Krasny vecer Miso:) denisa.vasourkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 139. U nas by sedly haremky pro devcatko, vel. 80, ale vstupenky bychom nevyuzili, mame to daleko :( jinak moc krasne vecicky :)

  OdpovědětVymazat
 140. Na holku, vel. 98. Skvela inspiracia. Vdaka za typ.viktoria133@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 141. Ahoj Miso, Nadoma i naven jsem neznala, hned sem se koukla a moc se mi libi :-) Líbili by se mi Haremky růžovky s puntíkama velikost 80. Festival bohužel nestihneme, jsme ten vikend mimo Prahu :-(
  Hezký den Kája
  kajabilkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 142. Takovéto kalhoty jsme ještě nezkoušely. Ač mám holčičku, tak bych naši růžovou sadu oblečení raději "rozbila" modřejší variantou a to ve velikosti 116. A krom tohoto oblečení by mě na festivalu zajímalo i oblečerní "little people".
  dita.brezinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 143. Pekny den,opet krasna soutez,mame doma holcicku a chlapecka,takze bych si je pekne sladila do haremek,vel.80 a vel.104.Libi se mi modre s puntiky a indianske s trojuhelniky:-) Listky na festival bohuzel nevyuziji,ale zaujaly me mj.sperky od Le petit delice:-)
  Katerina.Alexova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 144. Miso, vybrala jsi krasne darky :) Listky bychom doma nevyuzili, ale kalhoty urcite jo. Velikostne 104 :)
  evik.bartosova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 145. Harémky vypadají krásně, brala bych velikost pro mladší dceru - 98 nebo 104 (to střílím tak od oka, musela bych ještě přeměřit - asi spíš 98).....o lístky zájem nemám, nejsme z Prahy a v dohledné době se do Prahy ani nechystáme...díky za soutěž! Willhell@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 146. Moc děkujeme za soutěž. :) Využili bychom velikost 80, moc se mi líbí vzor modré trojúhelníky. :D A lístky bohužel neuplatníme. Sdílím na facebooku jako Luci Es. :) Lucie Skřejpková (email: lucius.shine@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 147. Pěkný den, my bychom využili klučičí haremky, vel. 116, moc pěkné jsou ty s koly. Lístky na festival bychom nevyužili, máme to z ruky, ale líbí se mi nakladatelství běžíliška a jejich Hravouka. No jo, jsem blázen do knížek. :-) ja.net.ka@seznam.cz, fb Jana Štěpánková

  OdpovědětVymazat
 148. Modré velikosti 86. Lístky by se moc hodily v sobotu se chystáme;-) hanickkka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 149. Na Mini určitě půjdu, nejvíc jsem asi zvědavá na Pepe a Tete a na Nakladatelství Běžíliška. A harémky by se nám hodily růžové ve vel. 98 :) (Petra Sunshine / petra.pt@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 150. Na Mini bych ráda, ale jsem z druhého konce republiky a k tomu děti nemocné :-( Moc rádi bychom modré harémky vel. 104/110. ev.ru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 151. Zaujaly mě cili - Marcela Zachovalová a Zuzana Streichsbierová .) Na festiválek se bohužel nedostanu, ale o kaťata si zasoutěžím moc ráda - modrobílé puntíkate vv 80 :) bohunkacech@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 152. nějaké 92, jsou úžasné.
  Bohužel Prahu máme daleko..a za mě třeba knížky od Běžíliška a spol.

  marketa.botankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 153. Brala bych haremky pro kluka velikost 98 a to jakekoliv, protoze vsechny jsou moc krásný!
  Listky nevyužiju,mame to daleko.
  Petra Jelínková - jelus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 154. Haremky vypadají skvěle, pro nás jakekoli klučičí, vel. 98. Lístky bohužel nevyužijeme, bydlíme daleko.

  OdpovědětVymazat
 155. Nadoma a Naven sleduji a obdivuji, mají opravdu krásné věci. Na své dvě holčičky bych jistojistě vybrala :o) (zelenkovam@centrum.cz, FB marie.z.ortova)

  OdpovědětVymazat
 156. Další úžasný adventní den a krásný rozhovor! Nám by seděla 92 růžové :)...lístky bohužel bychom nevyužili, jsme mimo Prahu...i když bych si tam přála moc být! katvald@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 157. Další úžasný adventní den a krásný rozhovor! Nám by seděla 92 růžové :)...lístky bohužel bychom nevyužili, jsme mimo Prahu...i když bych si tam přála moc být! katvald@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 158. Tohle originální oblečení na přání mám moc ráda a naše děti taky. U nás bychom uvítaly růžové na skorotříletou slečnu. A lístky bychom osobně nevyužili, ale rádi bychom je předali kamarádům z Prahy.

  OdpovědětVymazat
 159. Haremky jsou uzasne. Zamilovala jsem se do zlutych s jelenama. V 98 by byly paradni. Na festival se bohuzel nedostaneme, tak snad nam pak napisete, jake to tam bylo :-)
  barborka.s@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 160. Líbily by se mi růžové pro vnučku, vel. 86/92
  patikova.vlasta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 161. Krásné jsou růžové s puntíky, pro nás 86. Na festival je to pro nás bohužel daleko . k.kata@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 162. Tak ja nevim... Tu je do 24., v odkazu do 25. ... Mozna uz mimo, ale u nas 3 roky a barva oboje krasna, radost pohledet :-) U me vede modra, u holek by asi ruzova. FB: Zkratka Bacini

  OdpovědětVymazat
 163. Nám by se líbily modré labutí vel.74 :) petibene@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 164. Dobré ráno, za mě určitě tmave modre s trojuhelniky,ty jsou moc krásne a velikost by mohla sedet 92.
  Listky na festival bohuzel nevyuziji, jsem z CB.
  Díky Klára, yeemanjaa@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.