středa 23. listopadu 2016

DEN 4: My ten balanc vychytáme

Pamatujete na doby, kdy vaše děti bojovaly s rovnováhou a zuby nehty se snažily udržet na těch dvou vratkých ofalděných tyčkách? :-D Já to mám díky Julince celkem v živé paměti. Vy, které máte děti starší, už možná tolik ne a vy, které si doma mazlíte malá miminka, vy to máte naopak celé před sebou :-). Každá z těch dob byla parádní, každá měla cosi do sebe a na všechny já ráda vzpomínám. Nicméně ani my ještě nemáme nad rovnováhou vyhráno, takže současně je tu pro vás i další podjedličková inspirace a spolu s ní i soutěž rovnou se 3 výhrami!

Boj s rovnováhou začíná dřív než si jen myslíme. Není to sice rovnováha úplně v tom pravém slova smyslu, ale živě si pamatuju na první pasení koníků a mávání hlavou ze strany na stranu, protože ji Juli ne a ne udržet uprostřed :-D. Byla boží. Další boj pak přišel při zvedání ruček do "letadýlka" na bříšku, udržet se na všech čtyřech už bylo snazší, ale to byl jen oddychový čas, protože se blížilo to hlavní - postavit se na zadní ...jen ty bobře nespadni.

Obě moje děti byly Tlačítka :-D. Mám kamarádky jejichž děti tlačily leda do plen, takže každé dítko to má jinak, ale Nela i Juli obě vyhledávaly aktivní chodítka. Rozuměj tlačily co se dá. Nelinka už v kleče jezdila po bytě s hračkama či židlema a vypadala jak důchodkyně co si s sebou na každém kroku veze stojan s kapačkou :-D.


U Nelinky nám tlačítkovské období vydrželo fakt dlouho a byla s ním zábava. U Julinky to byl spíš takový bleskový tlač a jsem ráda, že jsem ho vůbec stihla zachytit. Jako typický druhorozenec je Juli blesk. Nejraději by vše přeskočila a vlítla do všeho, co už umí Nelinka. 

Asi i proto jsem extra nezaznamenala vrávoravé období chůze, když se postavila na zadní. U Nelinky to tehdy bylo pošlapávání okolo nábytku, opatrné puštění, pak hraní si ve stoje, pomalé rozhoupání a první krok. Julinka? Ta si stoupla u nábytku, do týdne se pustila a na nějaké stání nebyl čas. Šla. Rovnou. Období nejistot bylo jen pár dní a právě z něj se mi podařila venkovní fotka těch úplně prvních krůčků. Dva dny na to už prostě šla, cizí maminky by nepoznaly, že chodí pár dní. Asi úděl těch druhých dětí, které ženou jejich starší sourozenci.


Jen co byla Juli na zadních, vyfasovala své první odrážedlo. Jako správný dědič si bere vše, co už jí ojel někdo před ní :-D. Tuhle chalupářskou motorku už dokonce ojelo pár generací :-D. V Praze má samozřejmě funglovku, ale i tu si podědila po Nelče. 

Jako u všeho i tady chvíli trvá než si děti přijdou na to, že když sedí, stačí mastit mišelinovskýma ofalděnýma nožkama a jede to samo. K našemu překvapení to šlo zase hodně rychle. Netvrdím ale, že bych si troufla jít tehdy s oběma holkama ven bez kočáru. Do provozu, kdy jedna je na odrážedle a druhá na malé motorce. Nicméně párkrát se to povedlo a já měla co dělat, abych je donutila jet stejným směrem :-).


Vyrostly tak rychle, ale stejně pořád nachází další a další překážky. Činnosti, které jsou pro ně těžké. Jakmile se postaví na zadní a ovládnou první stroje, objeví se starší děti, které prolézají pavučinami a naši maličtí, kteří si myslí jak "na to vyzráli" jsou na začátku :-). Takže loni Nelinka začala objevovat úskalí všemožných prolézaček pro starší a Juli je zase namydlená. Jen co ji dostihne v dopravním provozu, na hřištích se nechytá.


Julinka nám tedy momentálně motorkuje a je z ní obstojný profiběžec. NelinkA už prošla motorkou, zmákla nástrahy pro rovnováhu na hřištích a v současnosti ještě prohání své odrážedlo bez šlapek. Za sebe říkám, že kolo už by asi zvládla, protože si s odrážedlem pohrává a balanc už není potíž, ale tak trochu prakticky a sobecky čekám až na narozeniny, kdy máme v plánu darovat to první opravdové kolo :-).


Jestli jste ve fázi, kdy první odrážedla vybíráte a chystáte se pořídit, je jich na trhu určitě fůra. Pro mě byla u výběru podstatná hmotnost celého kola, materiál a jaká je možnost upravovat výšku sedadla. Nelinka dostala tohle odrážedlo ke svým druhým narozeninám a teď jej ve svých dvou převezme Julinka, současně s tím slaví Nelinka 4 roky, takže se přesune na velké kolo.


A že pak už se není kam sunout? Jeeeje :-D. Loňský rok byl k Nelinčině rovnováze obzvláště vypečený. Krom odrážedla, pavučinových prolézaček a zimních bruslí, byla prvně i v lyžařské školičce. TaM půjde letos rozhodně znovu a já se na to nesmírně těším. Tu hodinku denně si tam sednu, do ruky svůj oblíbený termohrnek, foťák do druhé a budu se kochat tím, jak už je sakra velká holka.

Nezapomenu to první postavení, kdy se jí nohy rozjely do ypsilonu a ona byla úplně bezradná. Rovnováha, kterou hledala celé tři roky byla jedním cvaknutím do vázání fuč. Trvalo to ale tři minuty a další zkušenost byla na světě. Sama si vlezla na vlek a vyjela nahoru na svah a ve třech letech s pomocí kouzelného dědečka instruktora sjížděla svahy Jizerek :-).


A protože se pořád je kam posouvat :-D máme pro holky pod jedličku připravenou další zkoušku balancu. O plánech "ho" pořídit jsem už psala tolikrát a teď je konečně doma. Je teda bedlivě ukryté a fotila jsem ho ve chvíli, kdy holky soustředěně přežvykovaly u stolu oběd, ale je doma a já už přemýšlím jen jak ho omotám krásnou stuhou a naservíruju rukama Ježíška pod Jedličku.


Houpací prkno. Prkno, na kterém by jeden řekl, že vůbec nic není. Je v něm ale hodně a i když se mi šíleně moc líbí i Duhová houpačka od stejného výrobce, prkno je podle mě zase další krok do boje s rovnováhou a balancem. Krom toho ale samozřejmě poslouží i jako ta klouzačka, houpačka nebo třeba stoleček a překážka v opičí dráze, kterou holky doma staví a použijí vše, co je zrovna k mání :-).

Nemají to lehké, viďte :-).


A protože to vážně lehké není a blíží se nám Vánoce, ráda bych to usnadnila nejen jim, ale i vám. Otevírám tedy čtvrté okýnko v pořadí a ráda představím dnešní výhry. 

Od internetového obchodu se vším možným dětským - Feedo.cz jsem vybrala tohle skvostné odrážedlo. Kdybych na něj narazila v tu pravou dobu, jezdily by na něm obě moje holky. Možná trochu klame fotka, ale je malinké - je vhodné pro děti místo motorky, ale zároveň jim vydrží ještě dýl a co do balancu jim dá ještě mnohem víc. 

je vhodné od 1 roku, kdy ho děti využijí místo klasické motorky. Obrovskou výhodou je ale to, že jakmile si jsou na motorce jisté, můžete jim kolem 18 měsíců přestavět tříkolku na klasické odrážedlo o dvou kolech.


A tady ho máme. Prďácké a stylové odrážedlo, na kterém děti vydrží hledat balanc dostatečně dlouho. Navíc se mi moc líbí, že není plastové, ale je z krásného dřeva. Vybrala jsem hezky? Barvu jsem vybírala spolu s holkama tak, aby se líbila klukům i holkám a mohl si o něj zasoutěžit kdokoli :-).


Ale já slíbila výher víc, je to tak? Proto tu jsou ještě další dvě ceny, které můžou děti v balancu posunout o kus dál. Jestli se vám líbí Houpací prkno a máte v plánu třeba pořídit svým dětem, můžete si tu dnes u nás vyhrát příjemnou slevičku!Chceš vychytat balanc a vyhrát odrážedlo nebo poukaz do e-shopu Houpací prkno?1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life  (Všem kdo vkládá komentář anonymně: napište pod jaký jménem na FB jste fanouškem stránky!)
2/ Do soboty 3.12. napiš do komentáře pod tento článek nebo na FB, 

O co z výher máš největší zájem a proč? 
(nezapomeň na sebe nechat kontakt)

3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x


V tuto chvíli je ještě aktivní
 Soutěž o Lego DUPLO z 1.okénka (do 27.11.).
Soutěž o 3 diáře Momenteeczech ze 3.okénka (do 3.12.)

Váš Ježíšek
365 komentářů:

 1. Míšo, úžasné články a nápad s adventním kalendářem:-). Největší zájem bych měla o houpací prkno, přemýšlím nad ním už delší dobu. Starší dcera (2,5let) je akrobatka na druhou a není dne, aby se nehoupala, nešplhala, neskákala. Takže si myslím, že houpací prkno by jí udělalo nej radost a mohla by tak uspokojit její neposedné tělo (alespoň na chvíli:-).
  Přeji spoustu spokojených čtenářů a nadšenců.
  Venda (ve.karafiatova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 2. Houpací prkno bude u nás pod stromečkem, takže výhra odrážedla by více než potěšila. Starší dcera se na šlapací kolo ještě bojí a nechce se vzdát oblíbeného velkého odrážedla, mladší syn zase odrůstá plastové motorce a nemá co podědit :-) jana.zdvihalova()email.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Nad houpacím prknem slintám pokaždé, když ho někde vidím, to je prostě bomba! Díky za úžasnou soutěž. petra.sichova@hotmail@hotmail.com,fb Petra Šichová

  OdpovědětVymazat
 4. Me naprosto okouzlilo odrazedlo. Tatka jezdi na cerne motorce, mamka na ruzovem skutru tak by bylo naprosto dokonale kdyby nas dvoumesicni syn drandil na zlutem odrazedle. Navic zluta barva je tatova oblibena :-)
  vladimirka.v@post.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ja jsem tedy nadsenec houpaciho prkna, porad mi ale zbyva predvedcit muze, ze to je vec, kterou nase holky nutne potrebuji. Dadida Fialova (dagmar.fialova1@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 6. Odrazedlo i houpaci prkno jsou top hracky. Ted by se nam (synovi) hodilo odrazedlo k prvnim narozeninam:) masob616@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Miso, oboji je paradni! Oboji je na seznamu "nadelime". Ale jelikoz mame doma zatim jen postavace,tak odrazedlo je v tuto chvili na prvnim miste!! :)
  Te.hajkova@seznam.cz, fb Tereza Hajkova

  OdpovědětVymazat
 8. o houpacím prkně mluvím doma už taky nějakou dobu, ale ne a ne to přes manžela projít...třeba by sleva pomohla :) Ovšem odrážedlo je také velmi luxusní, mám moc ráda věci, které rostou s dětmi...bar.stankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Irena Durdilová23. listopadu 2016 6:49

  Teda Míšo já žasnu. Každé ráno když tě čtu tak narazím nejen na skvělý článek, který se nám úplně hodí do noty s ještě skvělá soutěž. Jako kdybys četla náš dopis Ježíškovi...odrážedlo je bod č.1. Malá má 15 měsíců a chystáme ho na jaro využít, takže ho budeme pořizovat. Joo vyhrát ho, to by bylo. Díky za skvělé soutěže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Irena Durdilová23. listopadu 2016 7:55

   irena.durdilova@seznam.cz

   Vymazat
 10. Tento styl adventního kalendáře mě strašně baví :) a ta výhra nemám slov, sna jen WOW. Přála bych si vyhrát odráželo, měli jsme plastové jednat nebylo ono a druhak ruplo, takže plastové už nikdy více ač se říká darovanemu koni na zuby nehled toto byla škoda peněz. Eva.dozbabova@gmail.com FB:Eva Evelin nemůžu nesdilet :)

  OdpovědětVymazat
 11. Jelikoz odrazedlo uz doma mame, udelalo na me dojem houpaci prkno. Starsi syn by z nej byl nadseny.
  Verca.fischer@gmail.com

  A sdilim to i na fb :)

  OdpovědětVymazat
 12. Tak prkno uz i u nas ceka na zabaleni pod stromecek, takze to nase torpedo by urcite potesilo suprovy odrazedlo! Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj Miso, našim oběma detem by udělalo radost odrazedlo, syn by se nebál a byl by určitě moc nadšený. Už dlouho po nem pokukuji. Tkonvalinova@email.cz FB- Tera bezinka

  OdpovědětVymazat
 14. Super článek, naše malá má po roce a půl a přítel usilovně hledá nějaké odrážedlo od doby,kdy se snad narodila:))Snad to stihne do doby, kdy ji to jeste k necemu bude:))Nemáme ještě nic,takže v případě výhry by nám udělalo radost cokoli:)Míša P.(mipal@email.cz)

  OdpovědětVymazat
 15. Houpací prkno už je u nás dávno zabydlené a milujeme ho všichni! Naše mladší dcerka by ale určitě byla moc nadšená z odrážedla ;-) Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 16. Jsem velký fanoušek hraček ze dřeva. Díky za perfektní GA!
  vejvodova.adela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj, odrážedlo můžu potvrdit, je skvělé, má ho kamarádka. My bychom si přáli houpací prkno. K Vánocům asi ne, protože máme plno jiných dárků, které se nějak nahromadily. :) ale po novém roce, snad. :) budu sdílet i na FB: Kristýna Kelnarova, mail: Kristyna.jenistova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. ty jo, super nápady! prkno jsme chtěli pod stromeček, ale nakonec jsme daly přednost jiným dárkům.. pokud vyhraju, bude doma během chvíle :)baraz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Houpací prkno bych pořídila moc ráda, jen těch peněz, co stojí, ale momentálně mě nejvíc zaujalo kolo-tříkolka 😊 doma máme odrážedlo, ale toto vypadá peckovně, navíc ten upgrade :-) ve svých 19m by syn využil ještě obojí a udělal by parádu 😊
  (adoltovalenka@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 20. Tak ta motorka je peckovni. Maly by byl nadseny :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. sarka.krocilova@gmail.com
   A jako vse ostatni samozrejme sdilim ;)

   Vymazat
 21. Jedno lepší, než druhé, ale pokud mám zvolit, tak určitě odrážedlo, jelikož Natálka poslední dobou nemluví o ničem jiném. Trojkolkovou variantu by posléze využil synoveček, takže odrážedlo by u nás určitě nezahálelo ;-) Opět velké díky, za skvělou soutěž! :-) nanniee@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Pekny den,uzasne veci,odrazedlo by se hodilo pro dcerku k prvnim narozeninam a houpaci prkno by udelalo radost nasemu triletemu Kubickovi:-)
  Kateřina Spurná
  Katerina.Alexova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Odrazedlo :) mame zatim plastovou motorku a jen co rano vstane naseda na n :)Venku uz jezdi jako zavodnik andreaharhajova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. To odrážedlo vypadá parádně. (petr.vyk@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 25. Míšo díky za tip! Ta motorka je naprosto super, asi jsi mi pomohla vyřešit jarní narozeniny :-) a houpací prkno je v plánu jen co malý povyroste :-) vzhledem k věku bych teď upřednostnila odrážedlo, to by si užil dřív :-) díky moc za super články a tipy, Martina beelzebub@centrum.cz a sdílím :-)

  OdpovědětVymazat
 26. Houpací prkno nemá chybu, ale momentálně by nám udělalo velikou radost odrážedlo, starší syn už svoje má, ale mladší ho bude zřejmě brzy potřebovat a takové bych mu opravdu přála :) sdílím i na fb. Jitka Elicerová
  elicerovajitka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Míšo, houpací prkno duhovka budeme mít pod stromečkem, takže by se nám hodilo odrážedlo :)

  Martina
  barabasca.made@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Emma oslaví druhé narozeniny týden před Štědrým dnem, takže se mi zdálo divné kupovat v zimě odrážedlo, v plánu ho mám na jaře a dostane ho jen tak :) Takže kdyby na nás padla tato výhra, bylo by to žúžo :) Ale to houpací prkno také nevypadá vůbec špatně... Petra (hecpet@post.cz)

  OdpovědětVymazat
 29. Jeee, krásné ceny. Nyní by se nám nejvíc hodilo odrážedlo, už jsem zvládli chůzi, ale odrážedlo ještě nemáme. andrea.salvetova@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Houpací prkno už máme, odráželo by se hodilo moooc! Lucie.dolezalova84@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. U nás by se hodilo jak prkno, tak odrazedlo. Obe holky chodí od miminek cvičit, takže akrobatky jsou to solidní a Klárka v roce a půl vyleze kam potřebuje, včetně pračky a samozrejme, že ze všeho dela dolů hop, takže na prkne by se určitě vyřádily. Odrazedlo bude na jaře asi už nutnosti, protože starší Ema se nechce svého vzdát a z motorek nám Klárka už vyrostla. Takže ja bych brala klidně oboje :-) netikova.pavla@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Dobré ráno, nám by se doma moc hodilo odrážedlo. Mladší dítko pomalu dorůstá do věku, kdy ho bude "nutně" potřebovat. A teda .... co je dřevěné je dobré :-)
  ba.ba.ba@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Opět krásné výhry. O houpacím prkně uvažuji už nějakou dobu, že bych ho pořídila, takže bych se vůbec nezlobila, kdyby se na nás usmálo štěstí a vyhrály bychom. :-)

  Marie K.
  (geby.maruska@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 34. Ahoj Míšo, opravdu skvělý článek.momentalne řešíme jaké odrazedlo pořídit pro syna kteremu je 13 měsíců.takze výhra v podobě odrazedla by se nám moc líbila.
  FB Michaela Kratochvílová, MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Chci prknooo :-))
  Elikuk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Moc by se nám hodilo to odrážedlo, zrovna uvažujeme, že podobné pořídíme! Na motorce mu to moc jde, tak odrážedlo by se mu určitě taky líbilo! renwas@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Míšo, opět jeden dárek krásnější než druhý �� U nás by se určitě využila tříkolka. Možnost přestavět ji na odrážedlo je super!

  terezavyvadilova@gmail.com(fb tereza vyv)

  OdpovědětVymazat
 38. To odrazedlo je krasne, hodilo by se mi pro druhorozeneho. Ale prvorozenemu zase planuju houpaci prkno, takze pro nas je oboje jako stvorene!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A email je barboralunterova zavinac gmail.com (nechci psat celou adresu kvuli spamu)

   Vymazat
 39. Dobrý den, tohle odrážedlo přinese Ježíšek, ale pro 3 děti jedno, takže druhé by ušetřilo hádky. A houpací prkno je velký hit a my jej ještě nemáme, takže úžasné ceny a můj pokus vyhrát. Klára, klara.borlova@centrum.cz (na FB Klára Borlová)

  OdpovědětVymazat
 40. Tohle je tezka otazka, protoze oboje je proste uzasne. Ale na Prkno mam zalusk uz nejakou dobu, takze PRKNOOO! cafebabalu@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 41. Nadherne vyhry.. Ja sice po houpacim prkne pokukuju uz delsi dobu, ale motorka je u nas aktualnejsi tema takze bych volila radeji tu. Klarkaa.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Prkno mame, takze jednoznace kolo (y)...je super, i barva...vybrali jste dobre holky <3

  OdpovědětVymazat
 43. Misi opet super clanek, uplne Jsem si vzpomnela na dobu, kdy moje deti lozily po ctyrech a vytiraly za me zem:-) no a potom ta zidle a tlaciiimeeee:-) hodila. Hodila by se nam balancni prkno, je uzasne. Annie.blazkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 44. Odráželo vypadá lákavě, ale já uz delší dobu pokukuji po houpacím prkně. Bohužel se mi nepodařilo tatínka přesvědčit, jak výhodný kup by to byl a momentálně nemáme ani prostředky na koupi. Moc mě to mrzí a výhra prkna by mě udělala šťastnou, neboť bych ho chtěla svým dětem dopřát (21 a 3 měsíce). petra.polochova@gmail.com; Petra Polo na Fb

  OdpovědětVymazat
 45. Nám by se moc hodilo krásné odrážedlo :)
  ivazahradnikova13@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 46. Houpací prkno i odrazedlo by bylo super holčička bude mít v létě rok,tak už by mohla drandit :-) desejka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 47. Krásné ceny, ale na houpačku v malém bytě nemám prostory, takže odrážedlo by bylo uper.

  pp.artep_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Wau. Další super okénko! 😊 u nás by bylo nadšení u obojího ale dnes vybírám odrazedla a proč? Máme odrazedlo po starší ségře, ale toto je naprosto úžasné. Krásné a vymazlene odrazedlo! Bydlíme na vesnici a kdo nemá tato premistovadla jako by nebyl, na tomhle by krásně frcel a měl by možnost dohánět ty starší děti, ne jen starší segru, ale i straší sousedovic děti. Je to tu takový nás malý gang na koloběžkach, kolech, s tatrami,... a prostě se vším co má kola. ☺️ madlovaanet@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. Houpaci prkno ve forme duhove houpacky uz ma Jezisek pripravene,proto by se nam vic hodilo odrazedlo,presne o takovem typu premyslime na narozeniny :) FB Katerina Semanova, katerina.semanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Lucie Procházková23. listopadu 2016 8:11

  Hezký den,zase máte úžasné ceny :-)nám by se moc líbilo odrážedlo,vypadá nádherně,ale i houpací prkno není k zahození...potěšilo by určitě obojí...:-)
  lucie_prochazkova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Krasny clanek a drevene odrazedlo je uzasne. Ted uz vyuzijeme spis odrazedlo, ale protoze cekam druhe mimi, urcite bude vyuzite i jako trikolka :) fb: Claire De Lune, yeemanjaa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 52. Obdobi odrážedel už je pomalu za námi. Kluci už dlouho řádí na kolech a Valentinka už to má taky za pár. Ovšem houpaci prkno, to je něco jiného, to by se nám líbilo všem😉
  iva5ko@gmail.com FB Banna RocKova

  OdpovědětVymazat
 53. My bychom brali všechno :-). Díky za tipy, dřevo je dřevo. Hanka hana.ondrikova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 54. FB Vendula Janků a sdílím
  Měla bych zájem o odrážedlo protože zrovna o koupi uvažujeme tak by měla malá krásný dárek k Vánocům :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Miso,chapu dobre,ze kdyz nejsem na facebooku,nemuzu soutezit? Pochopila jsem soutez asi spatne...
  No nevadi,i tak sem rada chodim:-)
  Martina

  OdpovědětVymazat
 56. O houpaci prkno, protoze se na nem vyblbneme cela rodina :) monika.kopecna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. Krásné ráno Míšo, u nás se rovnováha hledá každý den...ať už je to prolézačka na hřišti, lyže či brusle, kolo bez koleček nebo třeba lezení do výšky pro ňamky na otáčivé židli :-) každý den je něco nového a proto prkno je u nás jasná volba :-) luciecb@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Hodilo by se nam oboje, mozna malinko vic odrazedlo, protoze mame doma malou holcicku, tak aby mela na cem jezdit. :) na Vanoce planujeme prave tu barevnou houpacku. Na tu se moc tesim. :)
  Yayaathome15@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Jednička je houpací prkno, máme v plánu pořídit, ale až si trošku zvětšíme dům. Terka terinaj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Odrážedlo je bomba, to by se prckovi moc líbilo. T+E (radim73a@seznam.cz - FB: Joel Te)

  OdpovědětVymazat
 61. Já (jako maminka malého draka) mám v hledáčku toto odrážedlo i houpací prkno :) ale radost by nám udělala jakákoliv výhra :) Mějte krásný předvánoční čas, hlavně si jej užívejte bez stresu :) Karolina Kováříková (sandova.karolina@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 62. Míšo, opět děkuju za inspirativní článek. Odrážedlo i houpací prkno jsou perfektní, ale vzhledem k tomu, že máme doma malou opičku, tak by mu určitě houpátko pod stromeček udělalo radost. Děkuji. hradzka@seznam.cz (FB Martina Tina)

  OdpovědětVymazat
 63. Míšo, krásný článek a bezva soutěž. Houpací prkno vypadá parádně. Nám by se ale hodilo odrážedlo. Když jsme kupovali první, Juli si vybrala zářivě růžové ;-) a to přece Matějovi nemůžu dát, takže budeme muset koupit nové a tohle žluté vypadá úúúžasně :-) Jana, patockova.jana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 64. Po houpacím prkně pokukuju už strašně dlouho, ale ještě jsem se nedokázala rozhoupat, tak třeba by mě sleva popostrčila :-) A vlastně i odrážedlo by se také hodilo, dcerka je na naší motorku už velká, ale na firstbiku jí to ještě vůbec nejde, tak třeba by se jí na této tříkolce drandilo lépe :-)
  petulane@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Míšo, opět pecka ceny. U mladší by zabodovalo odrážedlo, u starší houpačka. Krásný den, Anet (patikova.aneta@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 66. Tak my zrovna doma obdobi hledani rovnovahy prozivame. Mladsi sen, presne jak pisete, je jak turbostrela, takze v sedmi mesicich podupava u nabytku a uz se zkousi poustet. Starsi dcera pritom jeste v 16 m odmitala bezpeci nabytku opustit :-) Nam by sr nejvice libila asi sleva na houpaci prkno. Moc krasne souteze, diky za ne.

  OdpovědětVymazat
 67. ty Vaše výhry. ..to je sen. Velice Mé zaujalo houpaci prkno. Libi se mi i jako designový doplněk do domu. radu.eliasova@Gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. Krásný článek zavzpominala jsme si jak začínalo chodit moje dítě:-) zájem mám o odrazedlo vypada opravdu suprově. hankafb@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 69. :) houpaci prkno je uzasne. Na tom bych si vyhrala i ja. Ale protoze starsi dcera je opatrnous a panenkova, tak by se mi libilo odrazedlo pro mladsi dceru. Snad az povyroste bude drandit. Nekdy se.to hodi :)
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Tak teď mi spadla brada! To je pecka, takovéhle dárky:) Odrážedlo bude u nás také za chvíli aktuální a todle je tak krásné!:-) Houpací prkno jsme zrovna v sobotu obdivovali na Dizajntrhu v Olomouci, ale na houpacím prkně by se u nás v našem mimi bytě asi zatím nebylo kde houpat:( Kdyby se na nás usmálo štěstí, tak bychom si moc přáli odrážedlo.

  ... ty "mišelinovské ofalděné nožky" mě vážně dostaly:D

  veru.kudelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 71. Krásné ceny, houpací prkno máme už objednáno k vánocům, ale i tak by byl poukaz fajn, ale odrážedlo by se nám líbilo nejvíc, starší by ho zaběhl a mladší by dorostla:)) zkusíme tedy štěstí.
  kornoutek@centrum.cz (na FB Martina Kučerová)

  OdpovědětVymazat
 72. Jedno houpací prkno doma máme ale roční dcerku by odrážedlo velmi potěšilo aby mohla jezdit jako její sestra.
  FB (Kuba Kubikula)

  OdpovědětVymazat
 73. Houpaci prkno je super :) a odrazedlo je krasny... jelikoz mame 3 deti, prkno by asi bylo nejlepsi :) Lucka PS: U clanku jsem se fakt zasmala :) luuuca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Hezky den, moc pekne veci. Pro nase tri kluky mame vyzkoušenou duhovou houpacku, houpaci prkno by bylo dalsim krokem. A to odrazedlo, proste radost pohledet, to by se nam libilo moc, rozjezdili bychom se pred prechodem na vetsi odrazedlo, ktere u nas uz parkuje. Velke diky! Barbora Kosinova; barbora.kosinova@jikos.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Odrazedlo☺ dcera je na prkno ještě malá... a funkce 2v1 je naprosto super��
  cermakovapavla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Miso,to teda nejsou darky za petikorunu! Vsechno je tak super,ze proste nejde nesoutezit;-)my totiz chceme vsechno:-)))
  Batalha@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. To odrazadlo je fakt božie!!! Veľmi by potešilo najmladšieho, ktorý zvladol prvé kroky a teraz ,by mohol pelasit za braskom��. Slávka Púčková, salvija@szm.sk

  OdpovědětVymazat
 78. Krásný, s lehkostí psaný článek, moc jsem se bavila při popisu Tlačítek 😂. Dceru jsme se od všech pasivních i aktivních chodítek snažili uchránit, tak to vyřešila po svém, čapla našeho velkého chlupatého psa za hřívu a šla 😂 Radost by mi udělalo krásné odrážedlo, ale prkno by dcera časem také využila. cimia@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Houpací prkno určitě pomůže k vybalancování života, ale nám by se teď více hodilo odrazedlo na rychlejší přesun��
  Držím si palce��
  Bladym@seznam. Na FB Markéta KORBELOVÁ

  OdpovědětVymazat
 80. tak to je maxivýhra!
  odrážedlo máme a houpací prknou mám na seznamu tajných (mých) přání, takže volba je jasná - prkno.
  díky! lucie
  eiben@post.cz
  (FB lucie eiben)

  OdpovědětVymazat
 81. Nam by se hodilo houpací prkno (poukázka :-) pro naše dva lumpíky.
  adela.honcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Děti milují houpání, proto houpací prkno. Moc by nám udělalo radost. Ingrid Fikerlová (ingrid.fikerlova@hotmail.cz)

  OdpovědětVymazat
 83. Obojí je parádní, ale víc by se nám asi hodilo odrážedlo, aby mohla Bětuška už také frčet na kolech jako bráška ;)
  Lucie Franzová
  Franzovalucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 84. Syn zacal nedavno chodit, proto na houpaci prkno je jeste asi brzy. Beali bychom odrazedlo. vapenikova.klara@email.cz

  OdpovědětVymazat
 85. FB Zkrátka Bacini: Za nás odrážedlo, je náááádherné. Nejstarší dcerku už mine, má čtyři, ale mladší má za tři dny narozeniny, to by bylo překvápko... No a aby bylo jasno, využili bychom ho řádně, protože třetí divočák je na cestě :-)

  OdpovědětVymazat
 86. Houpaci prkno by bol u nas skvely darcek kedze syn 2,5r prave hlada stabilitu na odrazadle a dcerka 10mes sa rada hojda.
  FB Andrea Senderak Polackova

  OdpovědětVymazat
 87. O tom peknu snime dlouho! Je prfektni a miluji to jeho vyuziti k milionu i jinych cinnosti! DenisaKaluzova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Nejvíc bych si přála odrážedlo pro naši nejmladší, je mnohem hezčí než plastová motorka, kterou máme doma :-) Houpací prkno už máme a je skvělé! (Dita Vanduchová)

  OdpovědětVymazat
 89. Hezký den, houpačku nám přinese Ježíšek, tak by se nám líbilo odrážedlo:-)Šárka (saui.dj@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 90. Nam by se hodilo houpaci prkno. Dcera (19 m) se rada houpe a na neco porad leze. Odrazedlo dostane od Jeziska.
  setnickova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Tak tohle je skvělé odrážedlo! Ježíšek už netrpělivě čeká, až mu bude prkno doručeno a bude moct balit, takže bychom radši odrážedlo :)
  barcastiborova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Ahoj Miši, určitě by jsme byly nadšené z nového odrážedla pro Julinku. Nelinka svoje má, tak by bylo super, kdyby měla své i Juli a mohly spolu dovádět už příští rok, takže by to byl hezký dáreček :-) Prkno jsem holkám chtěla koupit jako společný dárek, ale odradila mě ta cena. Nakonec jsem místo toho vzala Albi tužku vč. knížky, tak snad jsem vybrala dobře, uvidíme podle reakce u stromečku :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kontakt na mě je: pospisilovaja@seznam.cz

   Vymazat
 93. Ja bych brala odrazedlo, mame doma sice plastovou motorku po synovi,ale jelikoz bude za chvilku novy prirustek, schovala bych tohle super odrazedlo pro ni :-) .
  Janca.Duskova@email.cz
  FB Jana Dušková

  OdpovědětVymazat
 94. Odrazedlo i houpaci prkno by se bam doma hodilo. V unoru ma lili svatek, tak by mela z jedne veci urcite velkou radost.Pavla Konecna na fb, pavla.valkova@post.cz

  OdpovědětVymazat
 95. Obě věci jsou skvělé, ale protože už jsme dědo-Ježíškovi napsali o přesně tohle odrážedlo, tak bych jako výhru ráda houpací prkno, o jehož koupi taky uvažuji.
  zcernala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Ahoj, nám by se hodilo odrážedlo, dala bych ho synovci který se bojí jezdit. A na začátek by třeba se třema kolečkama nemusel bát :) denybeny@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. Houpací prkno mám v merku už asi rok. Teď už by si ho syn konečně užil. Takže prosím houpací prkno �� Na fb jsem jako Lucie Krejčířová a kontakt je tokyo.cz@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 98. Já bych brala odrážedlo, to by byl parádní dárek pod stromečkem pro mladšího!Houpací prkno už doma máme a je to skvělá hračka pro obě děti:-)
  Facebook: Eva Auerbachová
  Kontakt: Eva.Auerbachova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Líbí se mi moc prkno, ale i to odrážedlo je super. Máme doma klasické odrážedlo, ale dívčí, tak bych pro malého chtěla spíš to odrážedlo. Ale prkno by využili oba :) Teda Míšo, super adventní kalendář. Děkujeme smallion@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 100. Nám by udělalo radost odrážedlo, máme doma sice plastovou motorku, ale není moc stabilní a navíc s ní nejde jezdit jinde než doma...Miroslava Cichá (i na FB)
  (mirka.cicha@post.cz)

  OdpovědětVymazat
 101. O houpacím prkně stále přemýšlím, tak by nám pro kluky udělalo radost :) Krásný kalendář, díky :)
  mail : Helena.Pawlasova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Odrážadlo by bola skutočne bomba - veľmi by nás potešilo :-) - majusik.kruzliakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 103. Tlačitka mě fakt pobavily :D
  Za nás určitě poukaz na houpací prkno, už ho mám v merku nějakou dobu, ale ještě mi u manžela neprošlo, takže s poukazem bych si ho 100% prosadila :) a moje holky by měly radost :)
  pavlavaskova@email.cz FB: Pavla Dostálková

  OdpovědětVymazat
 104. Matteo rozhodne potrebuje to houpaci prkno ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.facebook.com/lucie.sindelkova.7

   Vymazat
 105. Nám by se hodilo odrážedlo . Mladší dcera vše dědí po té straší tak bych chtěla aby měla taky něco nového. Straší dcera ještě na odrážedle jezdí takže mladší musí počkat až dostane straší dcera kolo a ona podědí poní.market.berankova@gmailcom

  OdpovědětVymazat
 106. Míšo, díky za super článek. Za nás prkno, určitě by se hodilo i Jakubovi na trénování, super! ev.havlickova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 107. Ahoj - super dárek by bylo odrážedlo - mám doma 1,5 let starou holčičku, tak určitě odrážedlo budeme kupovat. Myslivcovav@seznam.cz FB: Vlaďka Řeháková Myslivcová

  OdpovědětVymazat
 108. Prkno je parádní, ale se třemi malými dětmi jsem nenašla odvahu - k počítání skřípnutých prstů si vystačí i tak. Ale odrážedlo, to je jiná liga, starší dva fungují poměrně slušně jako smečka a vzájemně se hlídají a překvapivě (alespoň pro mne) ve dvou jsou lépe "navigovatelní"... Bohužel druhé dítě je pro většinu věcí konečná, takže u nás by se odrážedlo rozhodně uživilo :-). Anna Habra Horáčková

  OdpovědětVymazat
 109. Obidve výhry sú úžasné. Sama neviem, čo by našu Jasminku potešilo viac, pretože sú vymakané.Prkno poznám už dlhšie, verím, že by si u nás našlo mliesto. Stále však s kúpou čakáme. A odrazadlo by sme najradšej vyskúšali tiež :-) matka.andelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 110. Moc by se nam libilo odrazedlo, starsi uz odrazedlo ma, ale se sestrickou se podelit nechce, takze verim ze by byla mala nadsena! dominika.soborova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 111. Obě věci jsou skvělé, Houpací prkno je mé vysněné, ale nevím, nevím, jestli projde. Když o tom tak uvažuji, hodilo by se odrážedlo,aby dcera nebyla zase dědic toho, co je jeté a měla takové suprové kolo.
  Katerina.roslerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 112. mne se hrozne moc libi to odrazedlo, jak se da prestavet je uplne super. odrazedlo urcite budeme chtit poridit, houpaci prkno zatim nevim, mame malou slecnu teprve.
  fb:Lucie lesprix
  competluc@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 113. Bez odrazedla nas kloucek skoro neudela krok, chce ho s sebou i kdyz jedeme nekam autem :)
  A houpaci prkno mam na seznamu darku uz hoooodne dlouho
  hanapotmesilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. misiko@seznam.cz a sdílím i na fcb

  OdpovědětVymazat
 115. Houpací prkno by bylo pro nás úžasný dárek. Vzhledem k pořizovací ceně jsem musela letos bohužel odolat. Pokud bychom vyhráli odrážedlo, využilo by ho miminko, ktere právě očekáváme. Takže u nás doma se neztratí žádná smysluplna hračka ��
  endyna@seznam.cz FB - Andrea Vod Slona

  OdpovědětVymazat
 116. krasny clanek :) u nas by byla velka radost z houpaciho prkna :) odrazedlo syn ma a zatim se s nim spis seznamuje nez ze by na nem radil :)
  sdílím i na FB (na FB Zdenka Pokorna).
  kontakt: pokorna.zz@seznam.cz
  Zdenka

  OdpovědětVymazat
 117. Určitě houpací prkno, malá miluje houpaní a konečně by se mohla vydovádět i doma.
  Renata Skolilová SkolilovaR@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 118. Tak u nás by bodovaly obě. Pro starší dcerku prkno na houpání a mladšímu odrážedlo - jedno sice už má, ale je "chudák" taky dědič, tak by bylo super nove :-) VykoukalovaAndrea@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Obojí. Odrážedlo pro mladší, prkno pro starší. Ale víc asi odrážedlo než prkno, protože duhová houpačka z jejich studia je již objednaná, takže na prkno je čas :)

  veronikamachurova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 120. Ahoj Míšo, potěšilo by určitě obojí, poukaz bych využila pro našeho dvouletého prcka na houpací prkno a odrážedlo bych věnovala svojí sestře pro mého ročního synovce! Na facebooku je moje jméno Martina Schröpferová

  OdpovědětVymazat
 121. Super by bylo vyhrát odrážedlo, jelikož máme nevyhovující a musíme brzy vyměnit;) Malá by nejraději jezdila i v zimě. Michaela Škodová
  Misa.skodova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 122. U nás by se šiklo houpací prkno :-) svobodovazuza@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 123. Taky se mi prkno moc líbí. Chtěla jsem ho, ale doma mi to neprošlo. Nevím proč, manžel se prostě zabejčil a nechce ho. Mrzí mě to, podle mě je to moc povedený kousek... Takž za nás odrážedlo. Protože na klasické dvoukolé ještě nedosáhne... michaela.kankova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Odrážedlo prostě jede, jeho konstrukční řešení je nadčasové a bezkonkurenční, moc bych si jej přála pro tu svoji princeznu, a ve spojení se dřevem je to myslím neocenitelná deviza. Těšíme se na něj a věřím, že u nás doma se mu bude líbit:-) debbie debbiova FB, debbie@post.cz

  OdpovědětVymazat
 125. Měla bych zájem o houpací prkno, už delší dobu po něm pokukuji a mám ho v plánu darovat Sebíkovi k 2. narozeninám v březnu. Je to malý divoch, tak sázím na to, že svou energii vybije na něm a až se trochu unaví :), tak ho použije jako silnici nebo kopec pro auta. Martina (arnoldovamartina@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 126. Já bych si tak přála to odrážedlo...:-) Ještě teď u nás frčí malá plastová motorka, chtělo by to obnovit vozový park. Každopádně na houpací prkno jsem si taky dělala zálusk ;-) Fb: Lenka Valová valova.lenka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 127. Jelikož plastovou motorku na procházkách celkem stíhám, tak by náš junior jistě ocenil tohle super odrážedlo, na kterém by mi už asi zvládal ujíždět :-) a já bych trénovala na maraton :-)) Renata (renata.kasikova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 128. Na odrážedlo jsem slyšela vynikající recenze, o to víc, že je dva v jednom. Takže za mě určitě odrážedlo! Naše malá by si ho určitě užila a snad by si i unavila :)

  OdpovědětVymazat
 129. Nás by potěšilo obojí, ale jelikož je prkno na cestě tak by se nám víc hodilo odrazedlo. Anička
  pacevova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 130. Ja se nemohu rozhodnout :-)
  Oboje je uzasne.
  Tak asi odrazedlo.
  k.hubickova@seznam.cz. FB Kateřina Michlová

  OdpovědětVymazat
 131. Zrovna včera malá mluvila o tom, jak bude jezdit na odrážku. Takže z něj bychom měly velikou radost :-)
  (marketa.waas@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 132. Míšo, opět super dárky. Ale to budeme všichni psát každý den ;-). Houpací prkno mě uchvátilo a myslím, že by uchvátilo i moje děti :-)
  Jitka
  Jitkahrncirikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 133. Tak za me jednoznačně prkno! Hned jsem vlezla na stránky, ale bohužel do Vanoc mají plno �� Syn má 23.12.narozeniny,tak jsem se těšila, ze bych mela vyreseny dárek... Nevadí. Každopádně ho objednam po Vánocích tak či tak a budu se těšit,až mu ho k nějaké příležitosti nebo jen tak dam ��
  Misi, dekuji moc za inspiraci!!
  Lenka.Krumlova@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 134. Za nás spíš to prkno, odrážedlo máme a prkno plánuju v každém případě na příští Vánoce, tak by se případně našla příležitost dřív. kristova@post.cz FB Dana Charvátová

  OdpovědětVymazat
 135. Asi jako všem by se nám líbilo mít doma odrážedlo... Tedy hlavně našemu "drakovi"...
  FB: Naďa Výmolová
  nadavymolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 136. Další skvělé tipy na dárky! Nám by se určitě hodilo odrážedlo. Už delší dobu vybírám a přebírám a nejsem schopná se rozhodnout které, takto bych měla ulehčený výběr :-)
  (majkik.c@seznam.cz, FB JO Dee)

  OdpovědětVymazat
 137. Nejvic by me potesilo odrazedlo, protoze od leta vybirame a porad nemame uplne jasno co poridit. Ale videt maleho balancovat na om prkne by taky stalo za to :-D
  Jarmila Novackova
  tacek01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 138. Paradni odrazedlo! To by se holkam libilo :-)
  Fb: Michaela Larruchon
  Mail: michaela.larruchon@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 139. Díky za článek. Už delší dobu mám zálusk na odrážedlo Nicko. Moc se mi líbí a aokorát se hodí pro mého ročního chlapečka.
  na FCB Marky Slámová
  margitla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 140. Skvele ceny :) my bychom nejvic uzili slevu na houpaci prkno,o nem snim uz dlouho. Odrazedlo uz totiz mame. Sice ne tohle stylove, mame puky, ale taky slouzi dobre. katerinadurnak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 141. Mame nekolik odrazedel a ani jedno u nas neni vyuzito. Tak bych rada zkusila houpaci prkno. :-)
  Na fb jsem: Milena Kostkanová
  Email: milca.f1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 142. Houpací prkno by bylo skvely doplněk k duhove houpacce. Ale prave premitam, zda by po ctyrkolem odrazedle nemelo prijit na radu 3kolove. Takze bych asi dala prednost odrazedlu.
  Miroslava Mirec Oleňaková(fb)

  Olenakova00@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 143. Opět děkuji za super tip.. Nám by se hodilo odrážedlo, momentálně dcera motorkuje a už začínám po očku pokukovat po nějakém tom prvním kole.. Radka (na FB Radka Fejksová, radka.fe@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 144. Úžasné čtvrté okénko:) Nám by se hodilo i odrážedlo i houpací prkno. Houpací prkno snad přinese Ježíšek, jen se musím rozhoupat k tomu, abych ho u "Ježíška" objednala. A kdyby bylo odrážedlo, tak bude mít určitě radost naše 18-ti měsíční dcera:) Obě výhry krásné. Eva L. (elfka@email.cz)

  OdpovědětVymazat
 145. Tohle odrazedlo je naprosto paradni! bbudulinek@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 146. Odrážedlo, to by se nám hodilo maximálně :) Ale nad prknem taky uvažuju, líbí se mi, jen doma zatím neprošlo :D Veru (veronikahalakova@seznam.cz, na FB Víla z Hor)

  OdpovědětVymazat
 147. Odrazedlo vypadá skvěle. Zatím je na něj ještě brzy, ale čas s miminkem letí tak rychle, že ho bude potřebovat dřív, než se naděju :)
  midnigt@seznam.cz
  Na FB jako Andrea Dosoudilová

  OdpovědětVymazat
 148. To jsou opravdu krásné výhry :-) Z houpacího prkna by měly radost obě dcery, z odrážedla ta mladší a pak mimi v bříšku :-) Díky Kristína (Tinka333@seznam.cz, FB Kristína Tinka Šteflová)

  OdpovědětVymazat
 149. Odráželo vypadá suprově, strašně mě nadchla možnost přestavby x-) ale mým favoritem je houpací prkno, které má na seznamu Ježíšek a má těžké rozhodnutí mezi ním a duhou od Grimms, a teď máme dilema i s odrážedlem ;-) já bych potřebovala čísla do Sportky :-D :-D :-D
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 150. Urcite odrazedlo ji ak clanky jsou super a vyhry taky (zahirl@seznam.cz nafcb lucka tanhauserova

  OdpovědětVymazat
 151. Odrazedlo je u nas velice oblibene,ale uz dve mame a tak bychom urcite vyuzili i houpaci prkno :) (zuzkrm@seznan.cz a na fb jako Zuzana Krmaskova Machackova)

  OdpovědětVymazat
 152. Houpaci prkno preci:-) Na fb Petra Fai, petrafai@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 153. Dobry den, mne se hodne moc libi odrazedlo. Je to pecka. Ta barva i material jsou uzasny. Moc bych si ho prala pro svoji dvouletou dceru. NA FB Maskova Hana. Email Maskova.hana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 154. Jelikož syn právě oslavil své 1.narozeniny chtěli by jsme pro něj toto dřevěné odrážedlo k Vánocům. Milujeme dřevo a dáváme přednost dřevěným hračkám, protože se i hodí do našeho dřevěného domu :-) Ale i houpací prkno by se nám líbilo a určitě by jsme využili.
  misheel@seznam.cz
  Na FB Michaela Wagnerová ( sdílím Vaši soutěž :-)

  OdpovědětVymazat
 155. Zdravím, odrážedlo by pro nás bylo skvělé. Na léto máme v plánu malému jedno pořídit a tohle je úžasné. Malému jsou 2 a má ročního bratrance, mohli by se tak o nej občas podělit a využít tak obě varianty.
  Na Fb Eva Kučírková

  OdpovědětVymazat
 156. Nejvíc by potěšilo odrážedlo, myslím si, že doba na něj tu bude cobydup :-) o.k.hanicka@seznam.cz Na FB sleduji jako Hana Kropáčková Kolomazníková

  OdpovědětVymazat
 157. Líbí se mi odrážedlo, je to pěkný nápad dva v jednom. Mladší syn bude mít v prosinci rok a starší tři a využili by ho určitě ještě oba. Na FB Monika Kohutová, mail tonia@centrum.cz.

  OdpovědětVymazat
 158. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 159. Odrazedlo je krasne. Sice uz za chvili by bylo pro syna male, ale pro druhatko jako by nasel. A houpaci prkno je mym snem, ale nevim zda by sleva manzela presvedcila

  OdpovědětVymazat
 160. Hodilo by se nám odrážedlo. Jako klasický "dědič" si syn nemůže moc vybírat:-) Ve sklepě na něj čeká jen klasické dvoukolové odrážedlo s 12 palcovými koly s nápisem "Terezka" (tak se jmenuje jeho sestra). Přeji vaší dcerce, ať brzy šlápne do pedálů. Akorát taková malá nevýhoda, děti na kole se hůř honí než ty na odrážedle:-) A taky kolo se nepěkně pronese. "Mami, vem to, dál nejedu...":-) Díky fejlkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 161. Já bych rozhodně brala odrážedlo. Dcerka by byla určitě šťastná, že by měla taky něco nového, co není po bráchovi. Houpací prkno je taky určitě super, ale bydlíme teď v malinkém bytečku takže nevím jestli bychom ho sem ještě někam vmáčkli :-) Mail: lenka.kyrian@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 162. Ahoj, my mnohem raději odrážedlo!!! U prkna pořád váhám, byt není nafukovací :-( (len.srb@post.cz)

  OdpovědětVymazat
 163. Ahoj, já už dlouho přemýšlím nad houpacím prknem. Měla jsem ho v plánu koupit k letošním Vánocům, ale bohužel jsme neměli možnost jej někde vyzkoušet a manžel nevěří, že by syna bavilo. Já myslím, že by si s ním vyhrál ažaž:-) Znovu děkuji za suprovní adventní kalendář. Kaja.zupkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 164. Budu se sice opakovat, ale opět bych si přála výhru pro mou drahou malou neteřinku...a tou výhrou by bylo odrážedlo NICKO.

  PS: Opět krásný článek Míšo a nádherné fotky. Tvé holčičky jsou úžasné a moc ráda se při každém článku kochám :-)

  OdpovědětVymazat
 165. Vašík mi kouká do mobilu a píská, prstík ukazuje na odrážedlo! Má 15m a jen sedí a ještě se neodrazil �� Snad by ho tohle odrážedlo motivovalo? Díky za soutěž! Fcb Lenka Sam, Lenkasudakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 166. Jééé, tady je už komentářů, ale i tak přidáms svůj. Krásné fotky, krásný článek a super ceny. Období odrážedla budeme mít pomalu za sebou, a proto bych ráda zkusila houpací prkno, o kterém toho bylo už tolik v různých diskuzích napsáno :-)
  dita.brzinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 167. Odrážedlo a proč? Protože ve školce máme hodně dětí a málo dopravních prostředků
  Sdílím i na facebooku. Lucie Chmielová, witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 168. Hodilo by se nám oboje :-)Pro mladší odrážedlo a pro staršího prkno. Oboje vypadá fakt suprově.
  veronika.tonarova@email (FC Veronika Tonarova)

  OdpovědětVymazat
 169. Krásná soutěž, mně se nejvíc líbí odrazedlo a věřím, že naši kluci by jen velice ocenili, oni totiž bez dopravního porostredku nevystrci paty z domu :) Petra Zachovalova, petrazach@email.cz

  OdpovědětVymazat
 170. U nás by mělo využití houpací prkno.
  katka.sikyrova@gmail.com
  sdílím i na FB pod jménem Katka KaTka

  OdpovědětVymazat
 171. Odrážedlo je parádní dárek!! Barva super. Hodilo by se nám pod stromeček :-)
  email:lenkahamakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 172. Za nás odrazedlo ;-)
  stecovajana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 173. Ahoj Miso, obojí je uzasne. Ale našemu za chvili 18mesicnimu chlapečkovi by se ted opravdu hodilo to krasne odrazedlo 😊
  Michaela_moravcova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 174. Juuu,nam by udelalo radost odrazedlo,ale ani prknem nepohrdnem 😊 k.kata@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 175. Teda Míšo já žasnu jaké úžasné ceny máš. Odrážedlo sice doma máme a houpadlo bychom už ani nevyužily, ale kdyby se mi poštěstilo vyhrát odrážedlo, tak bych ho darovala synovečkovi. (Verča Sembolová - kontakt FB)

  OdpovědětVymazat
 176. Krásné výhry!!! Odrážedlo je super gdesignový kousek a jednoduchost houpacího prkna je také okouzlující. Synovi by se líbilo oboje :) (Na fcb jako Vendula Růtová a email: quois@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 177. Velmi inspirativni clanek, diky moc!! Za me rozhodne odrazedlo, vypada opravdu super. Vybiram je pro svoji mladsi dcerku, ktere je nyni pul roku a uz ted tak jak to byva vse dedi po starsi dceri a tak treba takhle by mohla mit neco noveho,jen sveho! hladkpe@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 178. Moc pěkný článek...odrážedlo by se určitě hodilo pro roční Rozárku a houpací prkno by ocenily určitě obě holky:-)iveta-kubatova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 179. Hezký večer, nám by se hodilo určitě odrážedlo, ale vlastně i prkno :-D To by zas bylo spíše pro staršího, ale odrážedlo vede ;-) PavlikovaRenata@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 180. Moc toužíme po prknu, viděla jsem ho už několikrát a je to fakt super. Pro dceru k 1. narozeninám v dubnu by bylo skvělé.

  OdpovědětVymazat
 181. Odrážedlóóóóó,je boží!
  aneta.samcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 182. Uf tazka volba...aj odrazadlo aj prkno su krasne a oboje by sme vyuzili. No ak musim vybrat iba jednu vec, tak asi prkno, to by vyuzili obe deti (4r. A 8m.) Andrea Zulova

  OdpovědětVymazat
 183. Urcite bych rada poridila houpaci prkno. Tak bych se treba rozhoupala driv se slevou.. fb Eva Šírová
  Sedlackova.eva11@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 184. Volba je jasná! Odrážedlo!Houpaci prkno už totiž čeká ve skříni až ho Ježíšek položí pod stromeček ;-) Lucie Kalousová (kalousovaluc@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 185. Moc děkujeme za soutěž!:) Sdílím na facebooku a sleduji stránku jako Luci Es. Radost by nám udělalo odrážedlo i prkno, ale odrážedlo vede. :) Přeji krásný advent. Lucie Skřejpková (email: lucius.shine@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 186. Míšo,

  opět skvělý výběr!! Na minifestival jdu omrknout právě duhovou houpačku od Houpacího prkna. Mám rok a půl starou holčičku, tak si myslím, že pro ní bude zatím vhodnější než houpací prkno. Ale uvidim až je uvidim naživo :) Takže pokud bych si mohla vybrat, beru poukaz do e-shopu Houpací prkno, to bych 100% využila. Teď se jen rozhodnout na co :)

  Katka (katerina.Horova86@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 187. Tak u nás boj s balancem stále trvá, ale syn jezdí na odrážedle obstojně. to žluté je skvortné...bezva váběr :-)
  strankka.kata@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 188. Mě by se spíše teda hodil ten poukaz na houpací prkno :) odrážedlo máme pro malého už připravené...a sice není takhle cool (jen plastové), je podobné (taky žluté) tak mi to přijde zbytečné ;) O tomto houpacím prkně jsem si už četla a je to velmi zajímavá věcička, myslím že by u nás doma našla všestranné využití. slunicko1321@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 189. Nejvíc by mého syna potěšilo určitě odrážedlo. Skvělá je možnost přestavět ho na kolo. bernatova.k@seznam.cz Na FB jako Kristýna Bernátová

  OdpovědětVymazat
 190. Určitě by mé děti potěšilo houpaci prkno, pokukuji po něm už nejméně půl roku , ale bohužel i kdyz jsem manželovi předložila minimálně tisíc důvodů proč ho holky musejí mít, tak se korunek na nej zatím nedostává.Proto tajně doufám a děti věří na Ježíška...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jsem trdlo zapomněla ...petlu12@seznam.cz

   Vymazat
 191. Skvělá soutěž! Radost by nám udělalo jak prkno,tak odrážedlo. Doma máme ale prcka,kterému by se do budoucna hodilo odrážedlo. A to je vážně luxusní ;-)
  Jana.vlcice@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 192. Momentálně by u nás vedlo odrážedlo. Vyzkouším štěstí :) Alena huhy@centrum.sk

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.