pátek 25. listopadu 2016

DEN 6: Wellness hotel Panorama

Dnešní okýnko bude trochu jiné. Soutěže nám zabraly celý měsíc, jenže já vám sem chci dát i něco trochu z našich zážitků, takže dnes není článek šitý na míru výhře, ale naopak výhra šitá na míru článku. Ráda bych Vám sem hodila recenzi hotýlku z Moravy, kde jsem měla možnost učit maminky první pomoc. Je vás tu více nových, takže možná mrkněte do našeho medailonku, kde se dovíte, že krom toho, že tu s vámi bloguji, jsem dětská lékařka a prostřednictvím blogu nebo kurzů první pomoci se snažím maminkám i předávat něco navíc. Takže tady kousek našeho putování Moravou a výhry od ZOOTu a Mixit hned pro další tři z vás :-).


Naši návštěvu Brna jste mohli vidět na blogu už jednou, ukázala jsem vám kousek našeho programu, což byla návštěva zábavního rodinného parku BRuNO family park. Když jsem se rozhodla, že holky povezeme na Moravu s sebou, sehnala jsem nám příjemné ubytování, které nebude hned v Brně, ale zároveň ne moc daleko, protože Nelinka to cestování autem nebere moc dobře.

Vybrala jsem hotel, zarezervovala a vše si nachystala předem, ale nebude věřit co se stalo. Když jsme v pátek odpoledne k hotelu dorazili, oba s manželem jsme koukali jak opaření :-). Hotel Panorama leží na kopci u obrovské louky. Louky, kde jsme s manželem byli před téměř deseti lety na jednom skautském festivalu! Ani jeden z nás nevěděl, že na tohle místo jedeme. Tehdy jsme nebyli svoji, neměli děti a vůbec ...no prostě přidaná hodnota celému pobytu byla předem daná :-).


Vybrali jsme si baby friendly hotel: Wellness hotel Panorama, protože mi vypadl jako jeden z prvních, když jsem hledala na netu a programem i vyžitím pro děti se mi moc líbil. Holky hned po příjezdu skočily do buldozeru, který byl vedle restaurace a my si na recepci mohli vyřídit vše potřebné.


Hotel je veliký. My se ubytovali v rodinném studiu v nekuřácké části pro klienty s dětmi a wellness programem. Bylo tam krásně ticho a vůbec prvně jsme zkusily jaké to bude, když budou mít holky jen svůj pokoj. Plán byl tedy jasný - máma s tátou jedno hnízdo, holčičí pokoj vedle. Nápad se ujal rychle a holky hned rozdělily studio na pokojíček (to kde budou spát) a obývák (ta část pro velké :-D ).


To jsme ale ještě netušili, že všechno bude úplně jinak. Nevím jestli to bylo náročným dnem s cestou, pobytem v zábavním parku nebo na Julii něco vlezlo, ale její žaludek se rohodl, že žádné spaní velkých a malých zvlášť se konat nebude. Holky usnuly v jednom pokoji společně, ale po hodině spánku řev a v pokoji Juli vrhající šavle jak ta nejdivočejší šavlozubá tygřice. Ta noc byla děsná.

Pokud tohle bude číst někdo z personálu hotelu, chtěla bych vám nesmírně poděkovat. Julince se podařilo sestřelit komplet svou i Nely postel, takže jsem v deset večer svlíkla vše a komplet šla s prosíkem na recepci, kde už při příchodu na mě volala paní recepční s úsměvem "Tak jaká nehoda se nám stala?". Bohužel se to celé opakovalo asi 8x než v Julince nezbylo nic a vytuhla. Ze strachu, že se to ale bude opakovat, vzala jsem si Juli k sobě a měla hlídku, zatímco ve vedlejším pokojíčku spal táta s Nelinkou. To je nám ale romantika že? :-D


Noc jsme přečkali a čekal nás víkend. Po téhle noci ale bylo jasné, že se o holky pokusila viróza a padá možnost našeho rezervovaného wellness. Ten v hotelu mají a já se děsně těšila, že téhle možnosti využijeme a vememe holky do bazénku, vířivky,... takhle jsme museli najít program jiný.


Den jsme začali snídaní. Pobyt v hotelu si můžete vybrat buď se snídaní nebo s polopenzí. My měli se snídaní s tím, že na obědy a večeře jsme chodili do místní restaurace. Všude kam jezdíme, bereme většinou jen snídaně, protože kolikrát mám obavu jak v polopenzi holky přijmou jídlo. Mám raději variantu, kdy jim můžeme vybrat z většího množství jídel, respektive si Nelinka řekne nač má chuť. Má v hlavě radar, určitě. Když jí totiž objednám bramboračku, tak jí nesní jen proto, že si ji nevybrala sama. Když jí ale jídelák přečtu tak vím, že si ji vybere. Takže Nela si vybírala sama a Juli, ta byla hold na dietě kvůli předešlé noci.


Protože holkám nebylo úplně nejlíp a měla jsem strach něco podnikat, zůstali jsme celý víkend jen v hotelu, nikam nejezdili a využili místních možností a okolí. Moc se mi líbily malé knihovničky, které v hotelu byly. U restaurace třeba takovéhle okno, kam si prostě sáhneš, když máš nálada a vytáhneš něco ke čtení.


Holky ale daleko víc zaujala knihovnička ve třetím patře. To stojí asi také za zmínku. Hotel má tři patra, ale je plně bezbarierový. Výtah nás vozil všude včetně kočáru, když to bylo potřeba.
Knihovnička v nejvyšším patře byl regál plný dětských knih. Tam jsme chodili každý den. Holky si vždy nějakou vytáhly a za víkend jsme poznaly všechny pokojské, které tou chodbou jezdily :-D


Byly tam i křesílka, ale donuťte děti sedět na nich, že? Takže další dík za takovou maličkost jako je koutek pro knihomoly, kterými mé holky určitě jsou. Navíc tam byla krom moderní Doby ledové i opravdová klasika a občas jsme si i knihu půjčili, přečetli holkám pohádky v posteli a jak šly na kutě, vyvezli jsme zpět.


V sobotu odpoledne už vypadá Juli daleko líp. Myslím si ale, že to stejně byl jen herecký výkon, aby konečně dostala něčeho pořádného najíst :-D. Neprošlo jí to, byla jsem nekompromisní. Už to ale nebylo na postel a knihovnu, takže jsme vytáhli paty z hotýlku a využili místního areálu. Velká zahrada s bazénem a tobogánem, která musí být v létě boží. Holky nejvíc zaujalo parkoviště motorek, kde jich bylo nejmíň dvacet. Všechny velikosti, trojkolky i koloběžky. Každá nějakou čapla, Juli je dokonce střídala a vyrazilo se ven.


Na fotkách se to nepozná, ale venku byly neskutečné 2 stupně. Bože to byla kosa. Já nechápala ani to, že holky zvládaj držet řidítka těch motorek :-D. Důkazem toho, že ven nikdo moc nevychází byla i tahle krásná micka, která vždy přiběhla, když nás v zahradě slyšela. Asi z holek cítila naši kočičku Kesinku.


Hotel má na zahradě i svou vlastní ZOO. Najdete tam králíky, kočičku, ovečky, ale třeba taky oslíka. Jen ten se od nás chudák zdekoval do své boudičky vyteplené senem a ani se mu nedivím, protože ta kosa neměla konkurenci. 

Tady se holky rozplívaly nad ušáčkama, kde táta nezapomněla konstatovat, že tahle máma jednou rozhodně někomu zachutná ...to mám brát jako výhružku?


Ačkoli jsme plánovali výlety po krásách Moravy, den byla celý v režii hotelu, ale vlastně to vůbec nevadilo. Hotel má i svůj speciální dětský koutek, kde je spousta houpaček, tři kočárky, všude koberec takže teplo a taky jsou v něm stoly, kde se rodiče odklidí a chodí tam pán z restaurace. Velký bonus, že jsme kvůli jídlu nemuseli do restaurace, kde by holky nevydrželi extra čekat. Šlo se najíst i napít v dětském koutku, kde byl i jídelák a pán z restaurace nám vše donesl tam.

Den jsme končili večerní klasikou a holky byly totálně vydřené ze sprcháče. Nějak nám to nedošlo, ale tady ho viděly prvně v životě :-D. My doma máme vanu a vlastně všude kam jezdíme a kde jsme spali, tam vždy byla vana. Takže sobotní večer stál na vodě hotel asi dost peněz, protože cácory nevylezly ze sprchy hodně dlouho.


A i přesto, že už Julinka vypadala dobře, zůstalo nám rozdělení pokojů ve schématu malý plus velký. Ráno jsme se pak slezli všichni v jednom pokoji, pustili si na televizi pohádku a po ní vyrazili na snídani. Telku měly oba dva pokoje a na fotce jasně vidíte, že holky tu Pipi dlouhou punčochu hltají. U nás doma je totiž televize zapnutá jen na ten raníček (naše ranní alternativa večerníčku, protože večer se jen čte knížka), takže ranní pohádku prostě milují :-).


Nedělní dopoledne jsme ještě strávili na místě, i když vyklizení pokoje bylo psané do 10 hodin. Do Prahy je cesta dlouhá a protože je Nele v autě často zle (achjo, snad nebudou šavlit obě dvě), jezdíme vždy až na spaní, takže po obědě.

Odvážili jsme se tedy ven a našli vedle hotelu krásné velké dřevěné hřiště. Dokonce sem i krásně svítilo sluníčko, takže místo 3 stupňů bylo brzy snesitelných 5 :-D. Já zasedla na místo hlídače ke stolečku, vzala si svůj hrnek s kávou, kterou mi do něj udělali v restauraci a holkám nalila z oblíbené termosky. Táta si je vzal do parády, trochu je před cestou unavil a pak už stačilo jen vyrazit směr hotel na poslední oběd před cestou.


Holky se rozloučily s dětským koutkem, Nelinka zdlábla dobrou svíčkovou a pak se šli rozloučt i s místním bazénkem. Takové jejich malé wellness na recepci :-D. To musí být lákadlo snad pro všechny děti :-D. 

Strašně se mi líbilo, že byl v celém hotelu koberec. Působí to domácky a i přesto, že se tam chodí v klasika botech, holkám to připadalo jako doma, takže Nela vybíhala z dětského koutku na záchod zásadně bez botiček. A až budete hledat příjemné a taky krásné punčošky, můžu za sebe jen a jen doporučit tyhle, které mají holky na sobě. Najdete je tady, jsou to pučošky z Unuo.cz, stojí pár korun a jsou bambusové. Bambus pro děti miluju. Kdo má třeba bambusové plíny, tak už asi moc po klasice nesáhne. Navíc mi po praní nezežmolily a jsou pořád hezké. Děkuju za možnost je ozkoušet!


Teeeda to byl zážitek. Moravy jsme teda moc nepoznaly, ale zase jsme se dostali na místo, kde jsme před lety byly s manželem, tehdy nemanželem a holky mají zase fůru nových zážitků. Hotel často pořádá i balíčky pro děti s tématikou. Pobyty halloweenské, s vláčky,...no mrkněte na web. 

Rodiny s dětmi si tu prostě hezky hýčkají a my děkujeme za příjemně strávený pobyt i přesto, že jsme asi trochu problémovější stran množství použitého povlečení :-). A víte co je dobrá náhoda...po našem příjezdu z téhle dovči mi jedna paní napsala, že mě v hotelu viděla, jak si fotím holčičky :-D ...je malej tenhle svět :-).

Praktické info

Adresa: Češkovice 168, Blansko


Aaaaaa jsme ale v adventním kalendáři, takže jsem hodně dlouho přemýšlela, jaké dárky bych do tohoto okýnka vybrala a ač by se hodily léky na nevolnost, vybrala jsem spíš něco trochu hezčího a chutnějšího :-). Zima je jako dělaná pro svařáčky, teplé čajíky a kávičky, takže jsem našla parááádní termohrnečky, které jsou podle mě strašně styláčské. 

Daroval mi je pro vás internetový obchod ZOOT a já za ně moc děkuju. Jsou to termohrnky SmartCup značky Frank Green. Materiál je luxusní, komplet celé se dají dávat do myčky, objem mají 340ml a otvor pro pití dokáže téměř eliminovat nehody :-). Já sama ho mám, takže dávám svou oblíbenou klasiku. 

Mám pro vás hrnky hned tři, každý v hodnotě 550Kč a ke každému i holek oblíbenou Mixitku. Tyčinku, které jsem vybrala u Mixit obchůdku, kde s holkama bereme skoro všechno zrní a ovoce, které se u nás doma najde :-).


Chceš si odkoulet dráhu pod svojí Jedličku?


1.výhra: SmartCup Frank green mentolka + Mixitka
2. výhra: SmartCup Frank green filka + Mixitka
3.výhra: SmartCup Frank green šedivka + Mixitka


1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life
2/ Do soboty 3.12. napiš do komentáře pod tento článek nebo na FB, 

Jaká barva termohrnku SmartCup je ta pro tebe? 
(nezapomeň na sebe nechat kontakt)

3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x

Tak kdo si odnese tuhle krasavici?
V neděli 4.12. s holkama vylosujeme šťastlivce, který si to bude moct doma slušně rozkutálet :-).

V tuto chvíli je ještě aktivní 

Soutěž o Lego DUPLO z 1.okénka (do 27.11.).

Soutěž o harémky Nadoma a naven plus 2x2 vstupenky na Dětský festival MINI z 2.okénka (do 25.11.).

Soutěž o 3 diáře Momenteeczech ze 3.okénka (do 3.12.)

Soutěž o dětské stylové odrážedlo a poukazy na Houpací prkno ze 4.okénka (do 3.12.)


Soutěž o kuličkodráhu TRIX  z 5.okénka (do 3.12.)


Váš Ježíšek


289 komentářů:

 1. Jůů, jsem první komentující. Hotel vypadá krásně, stejně jako Green mentolka ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Čím jsem starší, tím víc tíhnu k nenapadným barvám. Takže šedivka ladí mému oku nejvíce :-) jana.zdvihalova()email.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Další okénko a zase krásná odměna. mentolka by byla super :-) FB Barbora Šťastná, barborka.s@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 4. šedivka,díky...a sdílím i na fcb

  misiko@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Za me jedovate fialova :)
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Obojetná - pro holčičku i chlapečka (růžovo - metolová) :) Děkujeme!
  martina.smerdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Super článek ;-)
  Green mentolka :-)
  MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Bezva počtení......šediva se mi líbí nejvíc...

  OdpovědětVymazat
 9. Fialova je barva moje, takze prvni dva hrnicky:) bbudulinek@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Jéééé zrovna sháním nějaký termo hrnek pro synka, teeda ten by se nám moooc hodil. Líbí se mi ten mentolový. Díky i za další krásný tip na dovolenou. :-)

  Hezký den, Tereza - Tkonvalinova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 11. bezva tip na ubytování, děkuji:-) A hrníček? Byl by i pro kluky, takže šedivka.
  FB:Eva Auerbachová
  Email: Eva.Auerbachova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Krasne jak si vse uzivate:)
  Za nas green mentolka
  Kozakova.misa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Mentolova je krasna barva ;-) helca.helik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Myslím, že zimní dny na hřišti by mi krásně zpříjemnila mentolka i mixitka :-)
  p.bohackova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Ja bych brala sedivku. Diky! Petrazach@email.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Jeee, tak šedivka by mi přesně ladila ke kočárku. To by byly "spinkaci" procházky zase ještě trošku příjemnější :-)
  ba.ba.ba@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Lucie Procházková25. listopadu 2016 7:50

  Krásný den,zase parádní článek s tipem na krásné ubytování s dětmi a ještě taková výhra :)) mně by se líbila šedivka :) děkuji.

  OdpovědětVymazat
 18. Jednoznacne mentolka zahirl@seznam.cz na fcb lucka Tanhäuserova

  OdpovědětVymazat
 19. Mně se moc líbí green mentolka.
  lucius.p@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Mě se asi nejvíc líbí šedivka :)
  Markéta
  Fialova.marketka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Super článek! Hrníček by se mi líbil ten fialkový. :-) renwas@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. My v hotelu Panorama byli před roky s manželem. tehdy taky ještě jako svobodni a mladi 😀 tehdy to byl prostě jen hotel s wellness a Já moc ráda slyším ze se z něj stal baby friendly hotel, pac to se ted hodi 😊
  z hrníčku se mi nejvíce libi sedivka.
  Radu.eliasova@Gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. jasná mentolka :-) matka.andelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. jasná mentolka :-) matka.andelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Super tip,na dovču s dětma :) jinak hrnky jsou krásné všechny :)
  radtkeova.t@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Krasnej článek mam chuť hotel navštívit; -). Termo hrnky jsou krasne ale nejvíce se me libi ten sedivi. market. berankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Ahoj, hotel vypadá skvěle. Článek je napsaný, že mám chuť se zabalit a vyrazit. :) :) termohrnky zatím moc nepoužíváme, protože moje mládě jede hlavně na vodě. Ale pokud by se na maminku usmálo štěstí, tak mentolka je TOP, i šedivkou bych nepohrdla. :) mail: kristyna.jenistova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Miluju barvy a mentolka je neeej :)
  FB Claire De Lune, yeemanjaa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 29. Ruzovo mentolovy:-)
  Sdilim na fb Kateřina Spurná
  Katerina.Alexova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Nejvíc se mi líbí fialovy! Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 31. Miluji termohrnky a ta mentolla je proste TOP TOPU..zatim mam jen ze ZOOTu keepcup, ale ten netesni, takze je to drzacka v ruce a navic pres caj celkem pali do rukou. Hotel vypada bozsky, az budou deti, snad si vzpomenu.

  OdpovědětVymazat
 32. šedivá! k.petruzelova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. šedý?
  lucie
  eiben@post.cz
  (fb lucie eiben)

  OdpovědětVymazat
 34. dobre rano miso, vzhledem k tomu, ze mi kluci zabavili sedy termohrnek contigo, sla bych do mentolky, barvy, ktera je snad necha chladnymi a termohrnek zahreje me :-), jana siva - jasana@email.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Fialový :-) Lucie.dolezalova84@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 36. Green mentolka
  katka.sikyrova@gmail.com
  na FB sdílím pod jménem Katka KaTka

  OdpovědětVymazat
 37. Po pravde, ja se nemuzu rozhodnout mezi mentolkou a filkou. Kdyz jsem ukazala manzelovi, at mi poradi a zvoli jeden z nich, tak vybral sedivy :D takze tak.
  Krasny den preju :)
  Verca.fischer@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Měli jsme podobnou příhodu, ale pro změnu v Praze. Jsme z Moravy a jeli jsme s manželem pracovně do Prahy a rozhodli se vzít děti s sebou. Bohužel mladší (1,5) taky chytla nějakou virózu a zřídila celou postel. Majitel rodinného penzionku mi sice dost neochotně dal nové povlečení, ale taky igelit, abych ho dala pod malou, aby už nic nezřídila :-D Každý má rád něco jiného, ale spaní na igelitu teda asi ne ... díky. Radši jsem obětovala ručník a držela hlídku celou noc. Návštěvu Prahy jsem si "moc" užila :) Líbil by se mi šedivý nebo mentolkový hrníček. elfka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Ju všechny hezké, že se nemůžu rozhodnout Rada bych to viděla nazivo. Jsou vážně boží a sdílím, ať si tu šanci zvysim 😉 madlovaanet@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 40. všechny jsou parádní, ale u mě vede mentolka :)
  FB Kateřina Semanová
  katerina.semanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 41. Šedivý,děkuji :) pp.artep_seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Díky za tip, neb odzkoušený baby friendly hotel se občas hodí :-) termo hrnky jsou krásné všechny, ale top je šedivka :-) Díky za tohle adventní spestření a sdílím :-) Martina beelzebub@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Z hrníčků se mi nejvíc líbí ten prostřední, fialka. Jinak super recenze na hotel, škoda, že máme v Brně babičku, jinak bych určitě k ubytování někdy využila. lucie.zverinova21@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 44. jednoznačně růžovo-fialová! :) silva.zouharova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 45. My prosíme fialkovou :)
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Nám by se nejvíce hodil hrneček green mentolka :)
  ivazahradnikova13@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 47. Jednoznačně mentolka!
  zcernala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. Za mě jednoznačně šedivý. Hezký víkend. o.k.hanicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Hezké ráno mně se nejvíc líbí green fialka :) ta by mi krásně rozjasnila ranní šedivé cesty do práce ;) FB Eva Evelin

  OdpovědětVymazat
 50. Všetky sú krásne, tak ale ak si mám vybrať tak šedá je pre mňa top ��.
  Slávka Púčková
  salvija@szm.sk

  OdpovědětVymazat
 51. Barvička vhodná pro každého člena naší rodiny, takže jednoznačně šedivka... :) krásný den všem! :) Lenka (blahuskablue@seznam.cz, na fb: Lenka Mužíková)

  OdpovědětVymazat
 52. Co to prosím tě bylo za skautskou akci? Nějak si v téhle oblasti nic nevybavuju. Hotel je moc fajn,vypadá luxusně. Mrkni na hotel Peklo v Josefove dole,to je něco podobného,mohlo by se vám taky líbit. A mně se zase líbí ty dva barevné hrnečky,na šedivý se zatím ještě necítím :-D Díky za hezký článek i soutěže. Ziz.ala@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. No mě se nejvíc líbí green mentolka. petr.vyk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Rozhodne ta mentolka, sice ta barva v zime moc nezahreje, ale caj s rumem uvnitr urcite ano :-D
  vladimirka.v@post.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Jednoznačně růžový :D děkuji za tip na hotel tam se určitě s rodinou taky vydáme :-) desejka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. Prima článek, i přese všechno nabitý energií, jako skoro vždy tady!
  Já jsem pro šedivý hrnek.
  midnigt@seznam.cz
  FB Andrea Dosoudilová

  OdpovědětVymazat
 57. Hezký den, green mentolka vypada krásně, ta by se nám líbila:-)Šárka

  OdpovědětVymazat
 58. Určitě mentolka 😊😘
  nelarichterova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Dobrý den, mě se strašně moc líbí SmartCup Frank green šedivka :) už jsem na ně koukala a skoro i objednala ale vždy mi je líto těch korunek.. raději koupím něco dětem :D asi hodně maminek si nedopřeje radost :) děkuji za možnost přidat se do soutěže :) email: MrBublinka9@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Dobré dopoledne, my máme příhodu z blinkáním z Turecka, kde po nás chtěli za vyprání povlečení 70 eur pod pohrůžkou odebrání pasů, nakonec se vše zdlouhavě vyřešilo, ale byl to velice nepříjemný zážitek.
  Za mě Mentolka svobodovazuza@centrum.cz, Svobodová Zuzana

  OdpovědětVymazat
 61. Miši ty hrnky jsou naprosto luxusní. Brala bych ten růžovo-tyrkysový, je krásný. :-) pospisilovaja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. Mint je krásný ;)
  Sandova.karolina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 63. Tak ten sedej hrnicek je fakt stylovej :)
  evik.bartosova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 64. Další bezva tip na výlet i s pobytem :) Líbí se nám green mentolka. smallion@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Ježkovi oči, no to jste si teda užili. Super, miluju tyhle tipy, kam s dětmi. Je to boží, ptž nemusím pak hodiny a hodiny lustrovat recenze na internetu a ty tipy od tebe jsou best of. Díky, díky...píšu na seznam, kam na výlet. ;-)

  OdpovědětVymazat
 66. Sedivka😍 Preji krasny den, Petra (petrafai@gmail.com; na fb Petra Fai)

  OdpovědětVymazat
 67. Moc hezký článek, hotel vypadá super. Ale co určitě využiji, je odkaz na punčocháčky - bambus je super. Jinak hrníčky se mi líbí všechny, takže je to jedno ;-) Anet (patikova.aneta@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 68. Nejkrasnejsi je mentolka.
  N.i.k.y.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Krásné ráno Míšo, za mě jednoznačně mentolka, krásně by nám ladil k minitermostce :-) a děkuji za tip na super hotýlek :-) luciecb@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Těžko se z hrnků vybírá. . asi šedivka :-)
  Katerina.roslerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Jeee, tie su krasne. Fialka by sa mi moc pacila! A dekuji za tip na krasny hotylek :-)
  sdobrovolna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 72. Pro me je top sedivka, hodil by se k cemukoli. Nepohrdla bych ani temi dalsimi :-D kvalitni termohrnek postradam.

  hotylek vypada nadherne, snad se take nekdy podivam jinam nez do kuchyne :)

  Jarmila Novackova, tacek01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Tak za mě je TOP mentolka krásně by se mi hodil k mému diáři.

  OdpovědětVymazat
 74. Děkujeme za soutěž! Pro mě určitě SmartCup Frank green mentolka. :) Sdílím na facebooku jako Luci Es. Lucie Skřejpková (email: lucius.shine@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 75. Šedá vypadá moc hezky. Pavla Konečná na FB, pavla.valkova@post.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Mentolka, ale krasny jsou vsechny :)

  Potuznikova.marketa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 77. Šedivka Facebook: Peter Gavlas, pegass@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 78. Mě by se líbil šedivý, holkám zase růžový - těžké vybrat. T+E (radim73a@seznam.cz - FB: Joel Te)

  OdpovědětVymazat
 79. Nejvíc se mi líbí asi green mentolka, ale všechny jsou hezké :) FB Jitka Elicerová
  elicerovajitka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. Článek o plánech a jejich pádu s dětmi mne velmi pobavil...je super, ale jak na to kreativně dokážete reagovat! Pokud jde o kalendář, zamilovala jsem se do mentolky :D donutilo by mne to snad si i konečně pořídit držák na kafe ke kočáru :)). katvald@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Dobré dopoledne, no za mě nejhezčí zeleno - růžová, ale krásné jsou všechny :-) VykoukalovaAndrea@seznam.cz. Fb Velecká Andrea

  OdpovědětVymazat
 82. Hrneček šedivka a hotel panorama znam. Chodila jsem tam s holkama na plavání mají bazén s mořskou vodou a ne chlorovanou. Sdílím i na FB jako petra kocourková
  Pkocourkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Šedivka, díky. Martina (arnoldovamartina@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 84. Díky za recenzi na super hotel ;-) A barva hrnečku je pro mě ta neeej šedivka ;-) pavla.dvorska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Tak mentolka je fajn :) baraz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Dakujem za dobry tip na vylet a najviac by sa nam pacila fialka :)
  Email: dasagregerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 87. Tak za mně růžovo-mentolová vede :-) hana.furchova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 88. Green mentolka :)
  Nada.petrasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 89. Ahojky, hotel vypada skvele!
  Termohrnky jsou krasne vsechny, ale nej je pro me sedivka a hned v závěsu za ni filka :-)
  Michaela_moravcova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Za mě také vede mentolka:-) (iveta-kubatova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 91. Nejkrásnější do zimního počasí je mentolka :) a hlavně... mixitkaaaa, milujeme mixit výrobky. Doma se nám tubusy Mixit válí uplně všude :)
  jana1bystronova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 92. Vsechny tri jsou nadherne,ale nejvice me zaujala mentolka :) (zuzkrm@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 93. Libi se mi sedivka
  hanapotmesilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 94. Vypadá to, že si to holky parádně užily! I stou drobnou zdravotní komplikací. ;)
  Hrnky vypadají dost stylově, sama bych se nejradši schovala za "šedivku" nebo "mentolku". užijte si víkend.
  A.

  OdpovědětVymazat
 95. No hotel je úžasný, je to super tip, kdybysme se tam někdy vydali. Moc děkuji a hrnek v šedivé barvě by se mi moc líbil :)

  OdpovědětVymazat
 96. Pre mna mentolka :-)
  Fb Katarina Bartalosova Strapkova (strapkova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 97. Za me nejhezčí je šedivý, ale všechny barvy jsou super;)
  martinkovateerka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Mentolka či šedivka by se u nás jistě zabydlela :)
  (zelenkvoam@centrum.cz, FB marie.z.ortova)

  OdpovědětVymazat
 99. Jee, ten hotel je par kilometru od nas! Chodime se tam koupat do bazenu s morskou vodou.
  Termohrnek me zaujal ten sedivy :-).
  Hanka hana.ondrikova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 100. Jednoznacne Green mentolka :-) Na tuhle barvu jsme vsechny tri holky doma. FB: Zkratka Bacini

  OdpovědětVymazat
 101. Mám ráda fialovou barvy, takže u mě vede fialka :-) Jitka Ševčíková (fb) jitka.vankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Nejvíc se mi líbí mentolová a šedá barva ;-)
  bohdanapouchla@sëznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. Mentolka je parádní, po té by určitě sáhla i dcera. Lenka Valová valova.lenka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 104. Všetky sú krásne ale mentolová je hold moja farba :)

  d.smelkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 105. Za nás fialovááááá (malá ji teď miluje).
  ev.havlickova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 106. Mentolová a fialová jsou NEJ!!! :-) nadavymolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 107. šedivka, Zdenka Zdenulka Es, zdenka.slahuckova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 108. Nejvíc se mi líbí šedivka. :-) Pěkný den, ja.net.ka@seznam.cz, fb Jana Štěpánková

  OdpovědětVymazat
 109. Mentolova by mi krasne ladila ke kocarku :) dadida fialova (dagmar.fialova1@sezn am.cz)

  OdpovědětVymazat
 110. šedivka vedeeee :-) (marketa.waas@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 111. Green mentolka je krásná.
  menandros.mb@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 112. tak ty hrnky jsou fakt luxusní. Mě se nejvíc líbí fialková. v.sedlakova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 113. Memtolka je uzasna. A.saj@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 114. Děkuji za tip na hotel, mrknu na něj - mohli bychom tam vyrazit s manželem a naším čtyřnohým miláčkem (zjistila jsem, že ten tam taky může :-) ). Všimla jsem si, že si Juli v posteli "čte" Kubulu a Kubu Kubikulu...tu knížku a večerníček jsem milovala...stejně jako čtení před spaním, když jsem byla malá.

  PS: zamilovala jsem se do Šedivky :-)

  OdpovědětVymazat
 115. Juuu mentolka je krasna :) k.kata@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 116. Mentolová je úžasná :-) bernatova.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 117. šedivá.. :) marketa.botankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 118. Všechny jsou krásné, ale asi nejvíc vyhrává fialková :D denybeny@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Mě se nejvíc líbí šedivá:-) jelus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 120. Palec nahoru za mentolku �� jitka.kli@email.cz

  OdpovědětVymazat
 121. Krásný hotel, díky za tip. Mě se líbí šedivý hrnek. lidmilovat@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 122. Green mentolka je nejkrásnější :) lucie.flochova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 123. Mentolova
  Fb eva richterová
  Ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Mentolka...ach:)
  Lenka Fořtová (Cichá)
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 125. Za mne také šedivka, ale protože by stejně doputoval k dceři, tak růžový - byl by to krásný dárek :-)

  OdpovědětVymazat
 126. teda, aj to sa stava...mrzi ma ze vam to takto dopadlo....moja Terezka raz skoncila s vysokou horuckou na hoteli a ja som par krat skoncila ci uz s anginou, horuckou, alebo zvracanim....takze si viem zivo predstavit ake to je, ked sa clovek tesi a plany nevijdu az tak super...Tiez vzdy vyberame hotel hlavne pre Terku, bazen, ihrisko, hernicka, aby boli moznosti kde sa vyblaznit.
  v pripade vyhry by som brala tie pastelove termo hrnky, dakujem zase za skvelu cenu a prajem vam aby sa uz podobny scenar nikdy neopakoval, aby ste si mohli uzivat kazdy jeden vylet s rodinou. Lenka Lpravdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 127. Pre nás prosím ružovú mentolku :)

  OdpovědětVymazat
 128. Moc pekny clanek a inspirace na prodlouzeny tyden:-) dekuju Za me mentolka. Annie.blazkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 129. Nejhezčí je pro mě mentolka, ale nepohrdla bych žádným. len.srb@post.cz

  OdpovědětVymazat
 130. Na barve hrnicku nezalezi.Jsou vsechny krasne jako tvuj clanek.Super napsane a diky za recenzi.Hotylek vypada super. A mamo pozor na manzela,urcite jsi taky chutna a laskou te muze snist jako treba kralicka. 😉 (Verca Sembolova kontakt FB)

  OdpovědětVymazat
 131. Hned si hotýlek uložím do záložek, děkuji za tip,... U mě vede šedivka :-) Kristína (Tinka333@seznanm.cz)

  OdpovědětVymazat
 132. Mentolka je úžasná! :-) Martaa.K@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 133. U me vede sedy :) katerinadurnak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 134. Ja bych brala mentolku, ta je nejkrasnejsi :-) .
  S manzelem jsme krom jedne svatby na Morave jeste nebyli, za chvili budem mit dve deti,takze mozna pristi rok vyrazime :-) .
  FB Jana Dušková
  Janca.Duskova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 135. Mému oku lahodí mentolka, ale kdybych vyhrála, věnovala bych manželovi a ten by asi spíš uvítal šedivku ;-)
  (adoltovalenka@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 136. Irena Durdilová25. listopadu 2016 15:09

  Já bych brala fialku :-) irena.durdilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 137. Mentolka :) linhartova.marie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 138. Super článek, hotel vypadá krásně! Hrníček se mi líbí fialový :-) kaja.zupkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 139. Super článek, hotel vypadá krásně! Hrníček se mi líbí fialový :-) kaja.zupkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 140. Fiálová je pro nás dobrá. Sdílím i na facebook. Lucie Chmielová, witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 141. Mentolka I sedivka jsou krasne. gis-ela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 142. Úplně vidím, který hrneček by mi vybrala moje malá dračice - jedině "filalový" :-) Ale pro mě osobně je nej šedivka. fb - Kamila Hájková, kami.n@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 143. mne se libi oba s ruzovou :))
  Lucie
  competluc@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 144. Dikybohu za takova mista! Urcite neprestan postovat takove komplexni recenze, prosim.

  Ja si taky zkusim zaprat hrnicek... Ten sedivy s bilou je presne muj styl.
  Krasny advent, MIsi!

  OdpovědětVymazat
 145. Krasne jsou vsechny,ale asi sedivka :-) sdilim na fb :-) fbonytka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 146. Opět všechny moooooc pěkné ani se nemohu rozhodnout. 2. a 3. jsou favorité ;-) :-)
  Pěkný víkend Jitka
  Jitkahrncirikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 147. Dakujem za recenziu. uz budem vediet aky hotel si na buduce vybrat :) a moje holky su urcite za ruzovu s fuchsijkou :D proste holky, niet nad ruzovu v akejkolvek podobe:D diana.haburajova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 148. šedivka šedivá :-) Terka terinaj@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 149. Bezva článek. Krásný jsou všechny, ale nejvíc se mi líbí mentolka. Jana, patockova.jana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 150. Hrnky jsou krásné všechny, nepohrdla bych ani jedním :-) majkikc.@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 151. Ahoj Miso, to jste meli hezky vikend ;-) hotel.vypada moc sympaticky a zrovna se mi tehle tip hodi- v Brne.jsou nove pohyblivy.dinosauri, tak se tam chystame a.aspon mame tip.na prespani ;-) hrnecky jsou moc.pekne, nejvic by se mi libil sedivy.;-) mejte se s.holkama fajn kaja
  Kajabilkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 152. Opět parádní článek s veeeelkou inspirací :-) děkujeme Míšo!!! :)
  Nám by se nejvíc líbila zelená mentolka :)petra.hlavackova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 153. Mě se líbí zelená mentolka :) chs.mandarins@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 154. Dobrý večer, hrnečky jsou moc pěkné všechny. Děkujeme za tip na hotel, nebydlíme zas tak daleko, tak se to třeba jednou bude hodit :)
  Prosím o mentolku, děkuji :)
  Karolína Mužíková (kajikik@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 155. Termohrnky jdou senzační věc, líbí se mi růžový (patikova.vlasta@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 156. Mě se líbí nejvíc "šedivka" :) Nepotrpím si moc na pastelové barvy, radši mám jednoduchost a eleganci. slunicko1321@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 157. Bezva článek - hotel přidávám na seznam, kdybychom se snad někdy s rodinou vydali do Brna. Termohrnky jsou krásné. Osobně bych volila myšku šedivku. Asi proto, že bude-li potřeba, může si jí půjčit i můj muž. :) Děkuji za soutěž. Tereza (tereza.divisova@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat
 158. Hrnek se mi líbí fialka (luciekučerov@gmail.com). Škoda, že vám nevyšel pobyt lépe. Když dětem něco je, tak pokaždé je to starost, ale doma, je člověk připraven lépe. /čeko hodně zdraví

  OdpovědětVymazat
 159. Hrníčky jsou slušive všechny, snad se na me usměje štěstí a mentolka mi bude dělat v práci radost; ) vendulmarkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 160. Green filka je supr! Článek taky,Miso diky za tip! :)

  OdpovědětVymazat
 161. green filka huhy@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 162. Děkuji za super článek,mám teď chuť na rodinnou dovolenou:)Parádní tip!!!U me vede asi mentolka,mam uz mentolove snad vsechno:))mipal@email.cz

  OdpovědětVymazat
 163. Míšo, nejhezčí je mentolka :) jana.chlupova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 164. Díky za skvělý tip na hotel! Již jsem koukala na jejich stránky, zda je možný pobyt i s domácím mazlíčkem/-ky. Píšu si jej na svůj seznam pro případné výlety. Termohrnek by se mi líbil ve fialové variantě. :-)

  Marie K.
  (geby.maruska@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 165. šedivka, simm@centrum.sk, Pedro MaŇák

  OdpovědětVymazat
 166. Díky za super článek a krásný tip na hotel.
  Mentolový hrnek je boží! ;-)
  FB Margarit Šicnerová, ritush@seznam.cz . Sdílím na fcb.

  OdpovědětVymazat
 167. Moc hezky clanek, diky za tip! Hrnicek za me fialovy ... Nej barva moji starsi dcery😊 hladkpe@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 168. Green mentolka jednoznacne!
  k.hubickova@seznam.cz
  FB Kateřina Michlová

  OdpovědětVymazat
 169. Miluju barvičky, takže u mne vede mentolka. Ale i fialka by se mi líbila ;-)
  Franzovalucie@gmail.com FB: Lucie Franzová

  OdpovědětVymazat
 170. Šedá je jasná jednička! Kristee

  OdpovědětVymazat
 171. Šedá je skvělá! Katka kat.rejchrtova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 172. Mentolka jasně vede! I když barvičky jsou to krásný všechny :-) jabornikova.m@gmail.com (FB: Michaela Mazálková)

  OdpovědětVymazat
 173. Šedivka je úžasná :-) Eva Sklářová, sklarova.eva@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 174. SmartCup se mi nejvíc líbí šedivý :)
  vrbova.eliska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 175. Miluji tvůj styl psaní 😍 někdo by to bral jako konec dovolené a vy jste si to užili i přes počáteční komplikace, jste super rodinka 😘
  Termo hrnek se mi moooc líbí mentolka :-)
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 176. Mám doma holčičku, takže klidně jednu variantu s růžovou (růžovo-fialová). Pokud bych se měla rozhodnout jen za sebe, tak by se mi nejvíce líbila šedivá :-)
  endyna@seznma.cz

  OdpovědětVymazat
 177. Tak za me filka je naprosto perfektni, na paty ji pak slape mentolka, proste vesele barvy. martina.mendlova@gmail.com FB Martina Mendlova

  OdpovědětVymazat
 178. Šedá je elegantní! fb Jana Šaurová helsis@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 179. seda je takova krasne barevna barva :-) ina.bay@post.cz

  OdpovědětVymazat
 180. Hezký večer, pěkné počtení a bezva tip. Hrnečky všechny pěkné. Mějte se Katka kackaparizkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 181. Děkujeme za tip. Za mě vítězí šedivka. vlatoman@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 182. šedivá je nejhezčí. vvav@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 183. Recenze na baby friendly mista jsou pro mě hodně užitečné, v létě si plánujeme s rodinou vyrazit, tak sháním tipy.
  Líbil by se mi ruzovo modrý hrnek.
  vejvodova.adela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 184. Máme malou termosku a s malou se o ní taháme, hrnek by nám udělal radost. Nejvíce se nám líbí šedivý. lucie.markova@proximo.cz

  OdpovědětVymazat
 185. Šedivka je top, ačkoliv krásné jsou všechny.
  cimia@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 186. Pro mě je srdcovka mentolka :-) Bára Mintělová (bara.krejci@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 187. Jednoznačně SmartCup Frank green mentolka.
  Měj se fajn,
  Sarka

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.