pondělí 14. listopadu 2016

Spešl advent na blogu!

Tři měsíce příprav, tři měsíce střádání dárků pro vás a 23 článků plných soutěží. To byly mé poslední tři měsíce a já jsem neskutečně ráda, že vám tu dnes můžu představit Váš letošní adventní kalendář. :-) Nejsem tolik mimo, jsem si vědoma, že tu s ním straším o dva týdny dříve, ale své důvody to má. Jednak bych byla moc ráda, aby vám veškeré výhry stihly dojít do Vánoc a mohly dělat radost pod jedličkama u vás doma a za druhé bych si chtěla letos naordinovat i trochu blogových prázdnin a sednout k míse cukroví a pohádkám společně s Nelinkou a Juli. Takže jste tu? Kdo si s námi zasoutěží?


Adventní kalendář na blogu je odměnou pro vás všechny. Pro mě bude odměnou fakt, že se bavíte, soutěžíte a že vám můžu díky partnerům blogu věnovat nějakou tu krásnou výhru. 
A že se rozhodně máte na co těšit.

V neposlední řadě bych tímto kalendářem ráda poděkovala všem, kteří do něj vložili své dárky, protože je to pro mě poděkováním, že věříte, že náš blog za to stojí. A podle výher, o které se bude soutěžit nás máte rádi. Moc děkujeme.V každém článku vám tyto partnery či Ježíšky představím a je jen na vás, zda se do hry zapojíte.

Po celou dobu našeho pseudo-adventu, tedy: 

Od první pseudo-adventní neděle 20.11. až do pondělí 12.12


se na blogu každý den otevře jeden článek, ve kterém bude krom strašně zajímavých odstavců :-D i soutěž. Kdo ale máte rád články i bez toho aniž by v nich musela být soutěž, potěším i vás. Soutěže nebudou jen samostatné, ale vždy budou zapojeny do běžných článků, takže krom soutěže tu bude celý měsíc i hromádka inspirace :-).

Tak budete tu se mnou otvírat okýnka?


Vyhlašování soutěží bude vždy v neděli a já budu mít tu čest, být pro vás Ježíškem.
Každému z vás děkuji za to, že tu s námi jste, za to že nás čtete a za to, že jste náš FB blog nechali rozrůst za pár měsíců z 300 fanoušků na neskutečných 2350!

Neskutečnou radost mi dělá i fakt, že v TOP 5 nejčtenějších článků jsou ty, které neobsahují soutěže. Děkuji, že tu nejste kvůli nim a doufám, že to tak bude i v následujícím roce :-).

Pojďte si to s námi užít a já moc držím palečky, abyste si tu něco hezkého vyhráli.

Krásný den a pozor, v neděli začínáme otvírat!

Váš Ježíšek

23 komentářů:

 1. Míšo, budeme se těšit - na vše :-)

  OdpovědětVymazat
 2. paráda. těším se na vše. na čtení i tvoření i soutěže.:))

  OdpovědětVymazat
 3. Huuhuuu..ty jedes! To jsem zvedava, co peckoveho jsi nachystala! A doufam, ze jsi myslela i na nemaminky :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aliiii no jasná věc :-D A víš, že na Tebe jsem si vzpomněla? :-D Snad si něco najdeš ;-)

   Vymazat
  2. Juchuu...teeda, takova pocta..:-)

   Vymazat
 4. Jee, to je mile překvapeni 😍 Jsem zvedava a tesim se na články. Dekuju 😉

  OdpovědětVymazat
 5. Super, těším se, jen bych to nenazvala adventní pseudo nedělí, ale pseudo-adventní nedělí ;) Ale to jen tak z lingvistického soudku :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to se uz take moc tesim :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Jupi, ja slíbila dceři(5let), že o víkendu muzem vyzdobit její pokojík. Chce si to prý stihnout užít, tu výzdobu. �� vanoce, jupi!

  OdpovědětVymazat
 8. Miii,já se nejvíc těším a budu fakt ráda za tu inspiraci,to je super,na to fakt nemám buňky... :-D Díky moc!

  OdpovědětVymazat
 9. Super Míšo, já se fakt každé ráno těším na další článek a hned po ránu otevírám tvůj blog :) den je hned hezčí.

  OdpovědětVymazat
 10. Jee tak to je moc milé a už se těším jak na články, tak i na první adventní okénko :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Těšíme se na adventní kalendář i články k počtení, sbírám u tebe spoustu inspirace i rad, tvůj blog je můj oblíbený :-)

  OdpovědětVymazat
 12. Já se těším moc! Na články i soutěže a především máš můj obdiv za to, že jsi stihla dopředu nachystat tolik článků. 😉😘❤

  OdpovědětVymazat
 13. Jeeeee take se na všechnu tu hromadu novinek tesim...od inspirace az po soutěže :)

  OdpovědětVymazat
 14. Hahaaaa, manžel si včera koupil čokoládový adventní kalendář STAR WARS, pch, bude tlustý!:D Já už se těším na ten článkový:-)

  OdpovědětVymazat
 15. Je teprve třetí den a samé úžasné dárky! Smekám před tou horou práce. Ráda čtu vaše články a moc velkou radost mi udělal ten o očkování a perfektní info o kontaktním teploměru. Hned jsem si ho másla a kdyby děti trpěly na teploty, urco bych ho potřebovala. Ale děti trpí má rýmy a horní cesty dýchací a teploty skoro žádné. Krom letos jednoho týdne v létě kdy mi 12m chlapeček ležet týden apaticky v naruci a jediné co chtěl. Chovat a jíst. teploty se houpaly v nepochopitelných intervalech, ale snad to byla poslední větší zkušenost. Jinak budem muset nešetřit a pořídit. Tak děkujeme za parádní soutěže a třeba se na nás usměje štěstí formou nějaké výhry. Ted si oba hrají s duplem tak je chvíle klidu. Krasny den přejeme my Švábici

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.