čtvrtek 8. prosince 2016

DEN 20: Zážitky v záři reflektorů

Proč by to někdo dělal? Proč bychom to dělaly my? No přeci pro zážitky! A že jich bylo na jeden den až až. Aaaaano je to jak to vypadá a opravdu jsme se jeden den proměnily v hérečky. Holky byly totálně báječný a asi jen díky nim jsem to zvládla líp než bych od sebe čekala. Nebylo třeba volat jiného doktora, nic se nemuselo točit na xkrát a vlastně celou práci odvedly dvě malé dětské dušičky :-). Chcete se mrknout jaké to je, když vemete na natáčení děti nebo vlastně jaké to je, když berete na natáčení sebe? Navíc pozor, díky téhle reklamě mám pro jednoho z vás supr čupr výhru :-).


Mít vlastní blog a nebýt exhibicionista je někdy docela problém. Píšeme vám tu o hodně věcech, kolikrát i osobních zážitcích, ale pořád jsme schované za písmenkama. Napíšu co chci, přečtu to po sobě a doplním o fotky, které se mi líbí. Video, to je jiný šlágr a právě proto ode mě nemáte videa na youtube. Sama za sebe nemusím ani svůj hlas na videu natož celek :-D Je to prostě zvláštní a klobouk dolu všem těm blogerkám, které vylezou před kamery a ještě třeba vypadají přirozeně (na každé se to povede, že?) 

Začátek tohohle příběhu je vlastně už v září, kdy jsme s holkama pořídily domů Nutribullet. Psala jsem o něm recenzi, kterou najdete tady. A právě blogem jsme se ukázaly nejen vám, ale i markeťákům tohohle mixéru. Přišla nabídka, já ji nenápadně promlčovala až už to nešlo. Všem se moc líbily holky a obzvlášť fotky, kde se futrujou prý zaujaly. A tak jsme jednu sobotu dorazili do krásné kuchyně plné jídla a rozhodli se sebrat nové zážitky.


Byly všude. Kamery, světla, kabely, ale holky - nervozita nikde žádná. Skákaly tam po gaučích, hypnotizovaly ty mísy s ovocem a já byla strašně vděčná, že natáčíme v sobotu a může tam být s námi i náš táta, který se o holky celé dopoledne dokonale staral.

Podmínky na nás nebyly žádné, takže jsem ani moc netušila, do čeho třeba obléct holky nebo sebe. Nakonec bílá trika rozhodla a já hlavně nic křiklavého, to nám stačilo. Prvním našim úkolem, tedy mým a Nelinčiným, bylo posedět na židli vizážistce.

Profík slečna Lucka to měla vážně v malíku a obě jsme si užily, že se nám někdo věnuje :-). Nelinka byla úchvatná, krásně držela a nechala se na tu obrazovku hezky zkrášlit.


Vizážistka Lucka líčí pro tahle natáčení, ale je to mladá sympaťanda, která za vámi klidně přijede domů a nalíčí i učeše třeba na večer nebo jinou událost, na kterou chcete dobře vypadat. Třeba i před focením, když jedete za fotografkou :-). Děkujeme za péči. 


Nelinka to měla vychytanější jak já. Nechápu jak to udělala, ale po čas jejích procedur ji bylo nošeno občerstvení přímo do chřtánu :-D. Na druhou stranu já byla tak nervózní, že bych Julince stejně řekla, že nechci.


A co máme v té reklamě dělat, ptala jsem, že? Nooo nic. Prostě dělejte co doma. Něco si umixujte, něco si vypijte, snězte cokoli vám bude chutnat ...hmmm pravidla zní sympaticky :-D. Problém byl, že holky vymetly poloviny mističek ještě než se seply kamery :-D. 

Nelinka vzala rozcvičku vážně, a i když se nečekalo, že by něco měla říkat, na ty haldy ovoce to prej chtělo ty koutky protáhnout :-D.


A je to tady. Začalo se klapat a divný to bylo jen chvilku. Do obličejů nám pařilo bílé světlo, ze dvou stran kamery, nade mnou i pode mnou mikrofon, ve kterém kameraman uslyší i mé kručení v břiše :-D. No fakt, prý to slyší :-). 

Stačila chvilka a my s tátou poznaly, že obě holky se postrejdily. Můj bratr a strejda holek totiž vystudoval filmařinu ve Zlíně a dnes se jí poměrně úspěšně živí. Já byla na tu chvíli vděčná, že se za holky můžu trochu schovat, protože jejich nadšené "mňam" a sosání z brček přetáhlo každičký pohled právě na ně :-).


Tady je máme. To jsme my, "herečky na skok" a hlavně nesmrtelné šmakounky. V příštím roce nás budete mít možnost vidět na obrazovkách beden a já vás jen žádám, buďte shovívaví a já vám zaručuji, že žádný svůj youtube kanál, kde budu každé ráno volat ono "ahoooj, vítejte zpět na mém kanále" ode mě zatím neuvidíte :-D


Za to dopoledne jsme toho umixovaly vážně hodně. Zvláštní jak člověk maká a pak z toho budou dvě minuty :-D. Holky si udělaly dva ovocné koktejly, jeden jen ovocný, další s mlíkem, pak jsme si ukuchtily rukolovou pomazánku, která měla být původně pestem, ale zapomnělo se na sýr, takže to vlastně pestem nazvat nešlo :-D.


Mlely jsme oříšky, mlely jsme kávu a já se snažila namlít nesmysle. Hodně mě překvapila Julinka. Zase je to důkaz toho, že se prostě nějak vyklubala a my si toho ani nevšimli. Vždy, když jsme byli v přítomnosti cizích lidí, hodně se mě držela a pokud tam byl i nějaký muž, spustila rovnou. V sobotu jí najednou vůbec nic nevadilo. Smála se na kameramana, pojídala nač jí oko padlo a vůbec to proběhlo tak pohodově, že bych se měla asi přestat stresovat předem, ušetřila bych si energii.


Možná to pro někoho vyzní jako jasná placená reklama, kde řekneme cokoli po nás chtějí, ale nebyla. Ač nemusím, ráda povím. Za natočení máme hlavně zážitky a pak poukázku na výběr Bulíka, příslušenství a sortimentu právě oné firmy, takže kdo se nám chystal načít byt, žádné balíky nehledejte :-D. To co jsme celé dopoledne dělaly o povídaly, to my vážně děláme doma denně. Každé dopoledne se ozve Juli a její připomínka "huuuu" a pak už jen "mňam mňam". Nekupujeme džusy, protože Bulíkujeme (tak říkaj holky Nutribulletu, pokud někdo nečetla náš první článek o něm :-D ) denně a hlavně holkám to šmákne a vypijí cokoli jim tam dám. 


Ze soboty máme tak krásné fotky, fůru vzpomínek, plná panděrka a ten čas, který to poběží v telce? Ten snad taky zvládnu :-D. Pečlivě to holkám uschovám a zamknu do jejich pamětních krabiček k prvním botičkám a prvnímu dudlíku, protože kdo ví, třeba to není jejich naposledy, ale rozhodně to bylo poprvé a chci to pro ně mít :-) 


Od 8 hodin od rána až do tří. Holky nás naštěstí opustily akorát na oběd, takže si je táta odvedl a mohly jít domů spát. Já takové štěstí neměla a najednou jsem tam bez nich stála jako nahá. 


Dojelo se co bylo třeba, napovídal se rozhovor, který nebyl nijak předpřipravený a i když jsem chtěla, záměrně mi bylo řečeno, že otázky je lepší nevědět a nepřipravovat se na ně :-). Takže i já teď čekám, co z toho vznikne a jak to bude vypadat.


Jeden výsledek už to ale mělo. Za natáčení jsem dostala jednoho krásného Bulíka z edice Vánočních zlaťoušů, kterého můžu věnovat jednomu z vás :-). Takže jak jinak, než že Bulík získává čestné dvacáté okýnko a ač je macek trochu větší, nacpaly jsme ho tam :-D


Využil bys doma Bulíka: Nutribullet 600 GOLD 1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life

2/ Do soboty 17.12. napiš komentář pod tento článek nebo na FB,

Jáké tři barvy mají Vánoční Bulíci?
A budete nást číst i po shlédnutí reklamy, že? :-D

(nezapomeň na sebe nechat kontakt!)

3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x

4/ NOVINKA - pokud nás sleduješ na instagramu (mk_life.cz) zařadíme tě do slosování gratis ještě jednou!


V tuto chvíli je ještě aktivní 


Soutěž o rostoucí židličku WOOD Partner od Proděti.cz z 11.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o Láskografiku z 12.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o Průzkumníka od Svojtky a bagr z Bruderlandu ze 13.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o osušku Lodger a smě Do plavek od Mixitu ze 14.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o iThermonitor z 15.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o Originální knihu z 16.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o 2 poukazy do UNUO.cz softshellového oblečení, balíček Havlíkova Apothéka ze 17.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o 3 jeleny od Jelení šperky z 18.okýnka (do 10.12.)


Soutěž o 3 x 1000Kč do URBANLUX z 19.okýnka (do 10.12.)Ježíšek


269 komentářů:

 1. Ježíš, vy jste krásné! Klobouk dolů Míšo, seš hrdinka :) A když jsme v tom, tak to zkusím jen tak pro forma, limitka je v červené, zlaté a bílé verzi. Já si ho totiž zatím nepořídila, ale stejně to jednou udělám :) Jana (blogzrzky@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 2. Je a ja si rikala, jak jste tam vyfintene a prekrasne!! Gratuluji k tak zajimave zkusenosti!
  Barvy jsou cervena, zlata a bila.

  Sleduju i na FB i na IG (berriesandblues).

  mravcova.michala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Těším se na reklamu, holky jsou okouzlující. Zrovna Nutribullet je super mašinka, pokukuji po ní už nějaký ten pátek. Barevné limitky jsou červená, zlatá a bílá. Sleduji na insta, jana.zdvihalova()email.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Jste odvážné :-) a moc Vám to všem slušelo .... takže znám dalšího, kdo propaguje Nutribullet ... osobně znám Moniku Brýdovou, která ho také moc chválí .... no dobře ukecaly jste mne a mé srdce zatoužilo po červeném .... další barvy jsou zlatá a ílá ... tedy pokud bych ho vyhrála, beru jakýkoliv :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Už se moc těším na reklamu s Vámi, holky jsou čuprovní a Vám to také moc sluší. Obdivuji odvahu do toho jít ;-) O bulikovi uvažuji od doby, kdy jste sama sháněla recenze na něj.... vánoční edice je červená, bílá, zlatá.... Anet (patikova.aneta@seznam.cz. - koukáme také na FB i IG)

  OdpovědětVymazat
 6. Jasne, slusi vam to :-) a barvy cervena, zlata, bila :-) hanni@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Natáčení musela být opravdu zajímavá zkušenost, obdivuji, jak to holky zvládly. To já bych se bála, co by dělaly naše děti. Bulík má edici červená, zlatá a bílá. luciekucerov@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Tak opět jedině obrovská pochvala, klaním se až k zemi!!! :-) Po tomhle stroji pokukuju už pár měsíců, čekám jen na novou kuchyň ;-) Vánoční limitka je zlatá, bílá, červená...
  FB Naďa Výmolová
  nadavymolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Cervena, zlata a bila. Na reklamu jsem zvedava a blog cist neprestanu:) sleduju i na FB a IG. bbudulinek@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Ty jo, tak to je super, že se vám to takhle vydařilo. U tak malých dětí člověk nikdy neví, jak budou reagovat... paráda. Vánoční Bulík je červený, zlatý a bílý. dolez.m@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Wow, tak to musel být zážitek. Moc gratuluju a těším se na televizní verzi! Jinak zlatá, červená a bílá :) Blog o Vašem Bulíkovi jsem četla a hodně mě zviklal, abychom si ho taky pořídili. Takže třeba se na nás teď usměje štěstí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jako vždy jsem zapomněla připsat mail: lucie.zverinova21@gmail.com

   Vymazat
 12. Barvy jsou bílá, zlatá a červená a na reklamu se těším :-) Moc Vám to všem třem sluší a zírám, jak jsou holky po jezení a pití čisté!
  Katerina.roslerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Zlata, bila a cervena. Na reklamu jsem moc zvedava!
  1veronika.sevcikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Červená, zlatá a bílá :-) a klobouk dolů, jak jste to zvládly. Holky by mi rozhodně takhle nepózovaly :) sluší vám to!
  (marketa.waas@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 15. Červená, zlatá a bílá barva. Využijeme jakoukoliv😄. Tedy obdivuji holky, že to tak krásně zvládly. Tolik cizích lidí, to ta naše mladší vy se asi rozpustila, hlavně aby na ni nikdo cizí nemluvil, nekoukal a nedejbože sáhnul. Ale sluší Vám to tam. Petra pkocourkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Lucie Procházková9. prosince 2016 7:50

  Hezký den,skvělé,opravdu vám to moc slušelo,jste krásné holky,tak už se těším na reklamu v televizi :) barvy Bulíka jsou červená zlatá a bílá...
  lucie_prochazkova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Dobrý den..
  barvičky jsou zlatá, červená a bílá :) kontakt kdyby se usmálo štěstí je je MrBublinka9@seznam.cz a ano ráda si čtu Vaše příspěvky :D

  OdpovědětVymazat
 18. Noo teeeda vy jste holky krasny! Uplne se tesim az to uvidim a budu vsem rikat, ze as znam a Tebe osobne! :-D Krasne. Moc bych si Bulika prala. Jak ctu tvuj blog nabivam stale vetsiho dojmu, jak je nezbytny a co vsechno bychom s nim mohli doma udelat. A navic to tve hubnuti a bulik k tomu. Vyhrat ho by me treba konecne nakoplo jist vic zeleniny, kterou nemusim,protoze bych to skombinovala s necim jinym. Jee to by byli vanoce. Me uz se do seznamu darku od Jeziska nevesel. Ve vanocni edici maji krome zlateho, jeste cerveny a bily..:-)

  OdpovědětVymazat
 19. Pěkný článek, krásní fotky. Po tomhle stroji už nějakou dobu koukám a limitka v červené, zlaté i bílé vypadá super. Andrea endyna@seznam.cz instagram audina.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Vy jste tak krásné holky, všechny 3! Krásně jste to zvládly a na reklamu jsem zvědavá :-) Barvy jsou: červená, bílá a zlatá.
  FB: Eva Auerbachová
  Eva.Auerbachova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. To je holt úděl blogerek, že jsou trochu více vidět :-) Ale moc vám to všem slušelo, reklamu si pak někde pustím, my na TV skoro vůbec nekoukáme, ale nerada bych ji propásla ;-) Každopádně po tomhle pomocníkovi koukám už dlouho, žel si ho zatím nemůžeme dovolit, kdyby se na nás štěstí usmálo, měla bych Vánoce vybrané nejméně na 10 let dopředu :-) Koukala jsem na limitky, že je tam kromě bílé, zlaté a červené i fialová, ta je krásná! Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 22. Moc vám to sluší :-) Barvy jsou opravdu vánoční: červená, bílá a zlatá.

  OdpovědětVymazat
 23. Sluší vám to moc a těšíme se na reklamu :) limitka je v barvě bila,cervena a zlatá :)
  MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. jůůůů, po něm pokukuji na Vánoce :-) šem Vám to tam moc sluší a jsem zvědavá na výsledek ;-) barvy jsou zlatá, červená a bílá. Bára Mintělová (bara.krejci@gmail.com, sleduji i na instagramu bara_bienvenue)
  Přeji krásný den

  OdpovědětVymazat
 25. Červená, zlatá a bílá. A na reklamu jsem zvědavá ☺. Marie Kubíková mariezprahy@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 26. Moc Vám to vše sluší! Je fajn, že to není jen reklamní tah, ale že to někdo může takto opravdu doporučit. My bychom ho s dcerkou doma určitě užily! Takže barvy jsou bílá, zlatá a červená - všechny moc krásné!
  A na reklamu s Vámi se těším. Ale já se taky nerada kdekoli vidím a slyším (i na svatební video jsem si musela zvykat), takže rozumím :)

  Krásný advent!

  smidovamarie6@gmail.com
  FB: Marie Kubešová Šmídová
  Instagram: m.smidova

  OdpovědětVymazat
 27. Obdivuju odvahu do toho jit :-) myslim, ze se to povedlo :-) barvy jsou cervena,zlata a bila :-) nam by se jeden moc hodil :-) sdileno i na fb..fbonytka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Vy jste úžasné!! Obdivuji Vás aa smekám! Miso, nechces někdy napsat článek, jak to děláš, že vše zvladas s holcickami?? Jinak barvičky jsou zlatá, bílá, červená. Mějte se krásné, Tereza Tkonvalinova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Ahoj,
  jelikož se mi Ježíšek na tento dárek moc netvářil (prý kam ten další krám dáme? Nech sit o do nové kuchyně), tak se na něj vyprdnu aa zasoutěžím si! :-D
  Je jedno, zda je červený, zlatý, nebo bílý, hlavně že je to ten kouzelný Bulík, že...
  Jó kdyby tobyls reklama na nějaký šumivý vánoční nápoj nebo podobně, měla by to u mne nahnuté, ale já jsem prostě zamilovaná čtenářka.
  Sleduju tě všude,kde to jde (on-line), ale neboj ba stalking jsem moc lína
  :-D
  Míšo, jen tak dál, tvoje články miluju a obdivuji tě, jak to všechno zvládáš!
  info@proprepiaf.cz
  IG:proprepiaf

  OdpovědětVymazat
 30. Koukam po nem dlouho, libil by se mi, ale finance mi to prozatim neumoznuji. Doufam ze az budu mit po rodicaku, tak najdu brzy praci, abych si ho mohla nadelit k pristim Vanocum.
  Barvy jsou zlata, cervena a bila.
  Sleduji na fcb i na insta.
  Jarmila Nováčková, tacek01@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste dodam ze reklamy nesledujem, prepiname, a celkove doma bezi hlavne minimax kde asi Vase reklama nepobezi :) Jsem zvedava jestli az ji jednou zahlednu, mi dojde ze jste to Vy :)

   Vymazat
 31. Míšo, teda tak už i záře reflektorů? Moc vám to slušelo a zdá se mi, že jste si to náramně užily :-) Barevné limitky jsou červená, bílá a zlatá.
  DROZDOVA.MISA@GMAIL.COM

  OdpovědětVymazat
 32. Dobrý den Míšo, máte můj velký obdiv a na reklamu se budu moc těšit. Určitě bude skvělá. Vaše holky jsou super, takže věřím, že Vám ten "strach" pomohly překonat. Vánoční bulíci jsou v barvě zlatá, červená a bílá a kdyby se štěstí usmálo na mě?...to bych skákala radostí až ke stropu :) a když ne, i tak vás budu nadále sledovat. Lucka budluc@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Cervena, zlata, bila. Nelinka ma nadherne zapleteny vlasky :-). Moc vam to vsem slusi.
  Krasny patek
  Jitka
  Sdilim
  Jitkahrncirikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Jee jasne ze vas budu cist dal:) cervena,zlata a bila jsou ty barvy ..
  Baraz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Červená zlatá a bílá. Na reklamu jsem taky zvědavá. Srb.lucie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. No nádhera Míšo, holkám i Tobě to moc sluší a už se těším až reklamu uvidím a určitě Tě číst nepřestanu, kde bych získala takové úžasné rady a podněty a pokoukala se na nádherné fotky. Bulíka bych využila pro mamku, aby si taky mohla dělat koktejlíky a poté i svým vnoučatům, když k ní přijedou.

  Vánoční bulíci mají krásnou červenou, bílou a zlatou barvičku.

  (Marketa.Musilova@seznam.cz, FB Markét Kuzebauchová)

  OdpovědětVymazat
 37. Bila, zlata, cervena. A.saj@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Woow, klobouk dolů, na Bulíka slintám už dlouho, ale nejspíš se nedočkám, jedině, že bych vyhrála 😁 barvy jsou červená, zlatá a bílá 😉
  adoltovalenka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. červená, zlatá, bílá.
  předchozí článek o tomto stroji jsem nečetla, takže mě to zaujalo, protože doma všechno řeším tyčákem... tak třeba až bude víc místa a víc dětáí :)
  (což o to děti budou na jaře, ale to místo..)
  díky
  lucie
  eiben@post.cz

  OdpovědětVymazat
 40. No tééda, vám to slušelo a zvládly jste to tedy na 1. Na reklamu se moc těším, ačkoliv běžně na ně nekoukám, tuto si nenechám ujít... :) Vánoční edice je červená, zlatá a bílá. Brala bych jakýkoliv. Věřím, že by nám to všem doma prospělo a nějaké to kilčo šlo také dolů... silva.zouharova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 41. Pavla Dvorská9. prosince 2016 8:24

  Míšo, úžasný! Všem třem vám to moc sluší. Na reklamu se moc těším a určitě vás nepřestanu sledovat ;-) A barvy jsou kromě zlaté ještě bílá a červená. pavla.dvorska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 42. No to je paráda!
  Farby sú červená,biela, zlatá.
  Slávka Púčková
  salvija@szm.sk

  OdpovědětVymazat
 43. Moc gratuluji k tak krásnému zážitků. Moc vám to sluší a ja se už těším na leden ���� Pod stronkem na mě už čeká devitikilčo , ale moc by se mj libilo vyhrat Bulíka pro moji maminu. Jezdime k ním dost často a v létě by jsme mixovali vše co nám zahrádka dá ���� Vanocni edice je v krásné bílé (ten jsem chtěla moc ale nebyl v 900) červený a zlatý. :-)

  OdpovědětVymazat
 44. Teeda vy jste fakt úžasňáci,jako ze na se na tv divam minimalne a reklamy jeste mene,ale vas si ujit nenecham!Bulik ma cervenou,zlatou a bilou barvu.Al uska,helca.helik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Barvičky jsou zlatá, bílá, červená moc Vám to sluší, těším se na reklamu až ji zkouknu. Míša
  Sdílím
  m.fettersova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Cervena a zlata a bila :)
  Vagnerovamonikaz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Červená, zlatá a bílá. Tesim se na reklamu.
  Fb EVA richterová
  Ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Instagram Eva Richterová
  Ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Sdílím jako Eva Richterová
  Ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 50. Holky jsou boží a vám to moc sluší! Na reklamu určitě budu koukat a vás číst i nadále :-) O Nuteribulletu přemýšlím už dlouho, syn je taky mixovací typ, určitě by mi pomáhal a koktejly i pomazánky milujeme všichni. Barvy jsou zlatá, červená a bílá. Kaja.zupkova@seznam.cz, Karla Zupková na fb.

  OdpovědětVymazat
 51. No jasne, ze budu! :D zadny strach :)
  Limitka je bila, zlata a cervena.
  Verca.fischer@gmail.com
  Insta verca.fischerka

  OdpovědětVymazat
 52. Cervena,zlata,bila.
  Reklama bude urcite vydarena!😉👏
  N.i.k.y.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 53. Barvy jsou bílá, zlatá a červená :) Moc vám to sluší a těším se na reklamu :) Děláte to soutěžení velice zábavné :) Sdílím na FB. Tereza Kovárníková, t. kovarnikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. och, taky tady po tomto přístroji toužím už nějakou dobu. Barvy jsou zlatá, červená a bílá. Na reklamu se moc těším, normálně to hnedka přepínám, ale vás si nechám zapnuté :)
  bar.stankova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Červená, zlatá a bílá? Teda gratuluji televizním hvězdám! Vypadá to, že Bulík kromě zdraví přináší i slávu ☺ těšíme se na vás v telce, třeba holky budou chtít taky Bulíka (ano ano Ježíšku, příští rok už určitě nezapomeň),ale určitě začnou smoothie i pít, až uvidí ty dvě princezny jak baští...hm, kéž by. Jste fakt super. Musím nechat nutně kontakt nebo to stačí vědět jak mě najít přes Facebook? Klára Č.

  OdpovědětVymazat
 56. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 57. Klobouk dolů, byla bych hrůzou bez sebe, co tam budu předvádět, navíc nikdo nikdy neví, jak naložené budou naše ratolesti :-). Edice je v červené, zlaté a bílé barvě. Blog je fajnový. Hana Ondriková fb, hana.ondrikova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Juuu, to je paráda! :-) vianočné farby sú červená, zlatá a biela. Tešíme sa už teraz na reklamu.
  matka.andelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Máte zážitek na celý život ;) Barvičky jsou červená,zlatá, bílá Fb: Michaela Škodová
  Misa.skodova@enail.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Jee no tedy Vy jste televizní stáár :-) super :-) Barvy jsou červená, zlatá a bílá. Chtěla jsem Nutribullet na vánoce, tak třeba se povedea ježíšek se slituje a já porvé něco vyhraju :-) A když ne, tak si ho holt budu muset pořídit sama :-)
  FB Velecká Andrea, VykoukalovaAndrea@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Ahoj, každý den se těším na článek, pěkně se to čte. Na Bulíka koukám už dlouho ale peníze nikdy na něj nejsou :( ale až se nám prcek povede určitě si ho pořídím je to skvělá věc. Jinak barvičky jsou zlatá, bíla a červená. (denybeny@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 62. Barvičky jsou červená, bílá a zlatá a rozhodně budu číst tyto báječné články i po reklamě, na kterou se opravdu moc těším. Nakouknout pod pokličku natáčení reklamy a zjistit, že ji můžou točit opravdu i neobyčejně obyčejní lidi, což myslím jako kompliment :), a ne jen herci, kteří to mají jako své povolání, pak opravdu klobouk dolů před vámi co vše dokážete :). Jste opravdu úžasná a díky za vás i váš báječný blog.
  paja.kulicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. Vánoční barvy jsou jak jinak než vánoční: bílá, červená a zlatá. Jestli uvidím reklamu bude spíš náhoda, na Déčku reklamy nejsou:-), ale i tak mě to určitě neodradí od čtení blogu. Nuteribullet bych si přála, ale doma mi koupě neprošla. Není kam dát, ale kdybych ho vyhrála, tak by se nějaké místo najít muselo :-)
  Tereza (tereza.vraspirova@seznam.cz, FB Tereza Vraspírová)

  OdpovědětVymazat
 64. Juuu to je super 😍 Těším se až Vás v telce uvidím 😍 Už po prvním příspěvku jsem nad Bulíkem začála uvažovat, že by třeba i náš nejedlík konečně začal dlabat zdravé věci 😊 A možnost vyhrát ho, to je skvělé. Ty jsi skvělá, že tyhle věci pro nás děláš 😘 Veliké díky, za čas a práci, kterou tomu věnuješ. Jinak barvičky jsou zlatá, bílá, červená 😊

  OdpovědětVymazat
 65. To je změna vidět Te s rozpustenymi vlasy :-). Na reklamu jsem zvedava.
  Kazdopadne barvy limitovane edice jsou cervena, zlata, bila.
  p.bohackova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Jeee, tak to se tesim, az vas uvidime! Moc vam to slusi! A na Bulika jsem slysela jen to nejlepsi, taky by se mi hodil a frceli bychom smoothicka jedna basen :-) Limitka je cervena, zlata a bila. Diky! ms.tomankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 67. Super článek a ještě lepší výhra. Taky už po to Vašem Bulíku nějaký pátek pokukuji .... pod stromeček by určitě potěšil.
  Barvičky jsou zlatá, červená a bílá.
  Sdílím na FB: Alice Gažarová
  IG: AG_Alice
  alice.gazarova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Bila, zlata, cervena :)
  hanapotmesilova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 69. Boží článek, Bulík má červenou (na tu pokukuju) zlatou a bílou :) Eva.dozbabova@gmail.com IG:Evulineek

  OdpovědětVymazat
 70. Dobrý den,
  Vánoční bulící jsou v barvách :červená, zlatá, bílá.
  Příjemné prožití vánočních svátků.

  Fb,Insta: Veronika Mihálová
  veronika.kralickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. cist vas budu dal, chapu vase duvody, ze mate zazitek:-) a moc vam to tam vsem slusi! barvy jsou bila,zlata a cervena. Klara Drdova, klarkaa.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Cist blog rozhodne neprestanu, moc me bavi, a limitky jsou v barvach cervena, zlata a bila. dagmar.fialova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Nemuzu se dockat, az si mi budete zprijemnovat lednova rana. Fakt se tesim. Zase se budu opakovat, ale co clanek to perla, co vyhra, to skvost. Barvy jsou bila, zlata, cervena a me se to ryje pod kuzi cim dal vic. Mamka ho ma achvali si ho, tak ja nad nim uvazuju od doby, co jsem ho videla tady. Zavidim ty maly zrouty :-D, dostat nejaky ovoce do Filipka je nadlidskej ukon. Uplne se mi od leta zasekl a mam co delat. Bulik by treba pomohl a navic jedu v dietnim rezimu a miluju zeleny smoothie, ty teda uz roky z tycaku a musim priznat, ze to neni ono a nadobi kolem spinavyho moc. Vsechny palce nahoru, kuchyn jste vybrali prekrasnou a holky jsou kouzelny...no a ty, ty tam zaris jako hvezda jasna. Proste krasna maminka a cupr baba :-D.

  OdpovědětVymazat
 74. Ahoj Míšo, už se moc těším na reklamu, jste tam všechny krásné :) A výhra je tedy taky moc pěkná, už podle komentů jde vidět, jak o něj všichni stojíme :) Vánoční bulíci jsou v barvě bílé, zlaté, červené.
  A holky budou mít krásné vzpomínky.
  Jitka (smallion@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 75. Po Nutribulletu pokukuju už strašně dlouho. Doma smoothíjujeme o sto šest, jen zatím v levnější verzi a tahle mašinka je pro mě sen. Vánoční barvičky jsou zlatá, červená a bílá. A co se týče té reklamy, divím se, že jste nenatočily nějakou už mnohem dříve :-) Na těch fotkách to působí tak přirozeně a uvolněně, že se na tu reklamu vysloveně těším :-)
  petulane@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Nutribullet má bílou, zlatou nebo červenou barvou. Reklama vypadá opravdu dobře, na fotkách Vám to moc sluší.
  sedlackova.kveta@gmail.com (fb Květa Sedláčková)

  OdpovědětVymazat
 77. Moc pěkné super :)
  Barvy jsou v červené, zlaté a bílé verzi.
  kutrovavendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Nutribullet má bílou, zlatou a červenou barvu�� Chtěla bych ho už dlouho, tak by to byl krásný vánoční dáreček☺ A ty koktejly, mňam. Markéta palmicka.maya@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A na fcb: Markéta Maya Miklová

   Vymazat
 79. Červená, zlatá a bílá. Mixér mám jen tyčový, hodil by se pořádný :-). Na FB Monika Kohutová, mail tonia@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Jste nádherné :)
  Barvy jsou červená, zlatá, bílá (i když já si myslela, že stříbrná :))
  r.harabisova(zavinac)gmail.com
  Sleduji i na Instagramu (RaduliH).

  OdpovědětVymazat
 81. Tak i ja zkusim stesti :-) moc hezky clanek a nadherne fotky :-) Vánoční bulíci jsou v barvě bílé, zlaté, červené. A urcite Vas budu cist i po shlednuti reklamy :-) Hanka.Jirkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 82. Jsou to cervena,bila a zlata..fotky vypadaji dobre,reklama bude povedena

  Eva Šírová
  Sedlackova.eva11@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Určitě vás budu číst i po shlédnutí reklamy bude určitě krásná:-) barvy buliku jsou červená zlatá bílá. hankafb@centrum.cz FB:Hanka Šafářová Chmelinová

  OdpovědětVymazat
 84. Červená, zlatá a bílá ;-) Ano, budeme Vás číst dále. helena.xxxxx@seznam.cz (Helena Kotrchová)

  OdpovědětVymazat
 85. Odpověď na soutěžní otázku-ZLATÁ,BÍLÁ,ČERVENÁ :) na reklamu se moc těším, všechny jste nádherné a uz se tesim, na dalsi clanek :)
  veronika.fri@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Cervena bila a zlata jsou barvy Buliku :)), coz mi pripomnelo, ze mi kdysi podobnou pisnicku zpivala babicka na Vanoce, cervena zlata zelena, co to asi znamena :) Verousekvecerkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 87. Ty joo to je super, jste nádherní :) Myslím, že se reklama opravdu povedla. Jinak barvičky jsou zlatá, červená a bílá :)
  va.lucinka@seznam.cz
  IG lusyvaclavikova

  OdpovědětVymazat
 88. Červená, zlatá, bílá :) A na reklamu se moc těším, fotky vypadají krásně :) linhartova.marie@gmail.com
  Na fb: Marie Linhartová

  OdpovědětVymazat
 89. Tak na reklamu se moc moc teším a barvy jsou zlatá, červená a bílá:-)Šárka(saui.dj@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 90. Moc Vám to sluší! Už se strašné těším na reklamu :) Barvičky jsou: červená zlatá a bílá.
  verka.krylova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 91. Bulík je nádherný,je to už nějaký ten pátek můj sen :) Doma by byl jako člen rodiny,miluji smoothie a jeho nová práce by byla i příkrmy :) Limitka má barvy bílá,červená a zlatá :)
  kopasova.petra@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. No tedy, jste přímo hvězdy filmového plátna! Já jsem si o bulíka napsala Ježíškovi, ale pořád jsem napnutá, jestli dopis četl... :) Limitka má červenou, bílou a zlatou barvu.
  Kristee

  OdpovědětVymazat
 93. Nádherná trojka a na reklamu se už moc těším. Bulíci jsou červení, zlatí a bílí. Chystáme se jeden koupit, jejda, to by bylo radosti:) hradzka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Zlatá, bílá, červená. Jste profíci! :)
  (zelenkovam@centrum.cz, FB marie.z.ortova)

  OdpovědětVymazat
 95. No podla fotiek ste sa pre reklamu narodily :-). Vianocne farby u biela, zlata a bila. Andrea (awdwa@post.sk)

  OdpovědětVymazat
 96. No podla fotiek ste sa pre reklamu narodily :-). Vianocne farby u biela, zlata a bila. Andrea (awdwa@post.sk)

  OdpovědětVymazat
 97. Tak to som na vás dievčatá zvedavá ako budete žiariť na obrazovke. Len si to budem musieť niekde vyhľadať, lebo tv nemáme �� Inak bulíkove vianočné farbičky sú biela zlatá a červená. Teda ten biely by fakt zapadol do našej kuchyne��

  OdpovědětVymazat
 98. Zlatá, bílá, červená. Ja bych ho vyuzila maximalne, mame zahradu a schmelzuju v podstate porad. Mixer sem ale nedavno precenila, kdyz sem vyrabela bananovou zmrzlinu ze zmrzlych bananu, ups. Na insta sleduju. sitovova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Co na to rict nez wooow jste uzasne holky �� Ve vsem ty clanky precteny jednim dechem :)
  Bulika by jsme s mojima holkama 3,5 roku a 4 mesice rady uvitali v nasi domacnosti starsi miluje drinky koktejly ale nasim mixetem neziska vsechny vitaminky jako by mela z bulika.
  Jeho vanocni barvy jsou bila zlata a cervena :)
  Kozakova.misa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 100. Holky, vy jste úžasné! A vůbec se na té "mateřské" nenudite. ;) Uz se tesim, az v bedne pobezite.
  Narvy jsou bila, zlata, cervena a vyuziti tenhle darecek najde vzdy a vsude.
  adela.prsalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Barvy - červená, zlatá a bílá. O nutribuletu uvažuji, tak třeba se zadaří. Všem třem vám to moc sluší!
  Sleduji i insta
  zcernala@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 102. Vánoční edice je červená, bílá, zlatá.
  Sdílím na FB jako Lenka Fořtová (Cichá)
  Na instagramu sleduji jako cichulak - Lenka F.
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo a číst vás samozřejmě budu dál :D ;o)

   Vymazat
 103. Pani. To musel byt zvláštní zážitek, co? O Bulletu stále uvazuju zda pořídit. Hodně delam rostlinna mleka a ruzna oriskova masla ale porad se přesvědčuju, ze stavajici robot ještě staci.
  Cervena, zlata a bila jsou barvy vánoční edice.
  Na IG i FB sleduji

  OdpovědětVymazat
 104. Určitě budeme číst i po reklamě a těšíme se na ni :-D Nutribulet by se mi moc líbil. Vánoční edice je bílá, červená, zlatá. na instagramu lenkapejsova len.srb@post.cz

  OdpovědětVymazat
 105. No teda, dievcata, ze waw... Ste krasne... To musela byt zabava... Obdiv... Neviem si samu seba takto predstavit a Terka by veru moc nespolupracovala... Super fotky... A jasne citame dalej 😀nebojky. Farby:biela, cervena a zlata. Verim ze vyhram pre moju mamku spravil by jej velku radost, zasluzi si. Lenka lpravdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 106. Holky jsou bozi!!! Fandim vam ;-). Barvy jsou cervena, bila a zlata. dvopavla@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 107. Cervena, bila, zlata.
  Jasne :-) jste sikovne.
  k.hubickova@seznam.cz, Kateřina michlová

  OdpovědětVymazat
 108. Vyzeráte krásne <3
  Vianočné farby sú červená,biela, zlatá.
  sledujem na IG a zdieľam na FB
  igrigelova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 109. Super, těším se na reklamu. :) Nutribullet bych určitě užila, jsem smůtímaniak, jak říká manžel. :D Sdílím na facebooku jako Luci Es. Díky!!! Lucie Skřejpková (email: lucius.shine@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vánoční limitky jsou v barvě červené, zlatéa bílé. :) Lucie Skřejpková

   Vymazat
 110. Červená, zlatá a bílá...s Bullikem bych šťastná byla! Třeba by ta naše potvurka začala bastit jako Nelca a Julinka! :) katvald@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 111. Na vas fakt radost se dívat :-) !Dneska nádherna cena,asi bude rekordni navstevnost :-),takže červena,zlatá a bíla.Aja Perna,ajaperna@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 112. Míšo, holčičky jsou krásné a moc vám to všem sluší. Zrovna nedávno jsem viděla reklamu a přemýšlela nad koupí bílého.. Barvy limitek jsou bílá, zlatá a červená. Už se moc těším na reklamu s vámi :-) jancaotrubova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 113. Krásné, povedené! Barvy zlatá, bílá červená. Ač nemám ráda všemožné kuchyňské stroje, tenhle vypadá smysluplně, určitě bychom ho využili! Vše dobré!
  danielakulhanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. Tak jsem celá natěšená! Limitovaná edice je zlatá, červená a bílá.. Hořím nedočkavostí, ráda bych měla doma svého Bulíka! Na všechny tři se moc těším i v televizi! :-)
  misa.leidemanova@email.cz
  misa_leideman na instagramu
  Míša Leidemanová na FB
  A jinak prostě Míša, co by chtěla mít kliku a vyhrát! :-)

  OdpovědětVymazat
 115. Tak na reklamu se těším :) doma se také snažíme mixovat a zlatý nutribullet vypadá báječně
  chrustova.katerina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 116. Gratuluji! Reklama na rodinne stesti!
  Na Nutribulet si brousim zuby uz hodne dlouho, byla bych stastna jako blecha kdybych ho vyhrala!!
  A je jedno jestli cerveny, zlaty nebo bily!!!

  ☘️☘️☘️
  Ps: sdileno i na fb
  mikuskovav@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 117. Uz se tesim na reklamu :-) Barvy jsou cervena, zlata a bila. Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 118. Smoothie jsou super a na přístroj jsem taky slyšela chválu. Barvy jsou cervena, zlata a bila, prostě vánoční ;-) lidarocnova-zavinac-gmail.com

  OdpovědětVymazat
 119. Barvy jsou červená, zlatá, bílá :-) A jestli vás budu číst i nadále? Míšo, to si pište, páč já vás všechny tři holky prostě žeru! :-D Díky za další super příspěvek! :-)♥

  OdpovědětVymazat
 120. Přimlouvám se o zveřejnění videa na web pro ty, co nemají televizi..;) ta nám sice neschazi, ale takovej sikovnej mixer by se rozhodne hodil, jedno jestli červený, zlatý, nebo bílý..
  Mahnertova.anna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 121. Irena Durdilová9. prosince 2016 14:50

  Zlata, červená a bílá. A jasně že budu�� irena.durdilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 122. Je to červená, zlatá a bílá a hodně by sa nám doma hodil, lebo ho má babička a dcerka to miluje :) adriana.sedinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 123. wooow! Barvy jsou cervena, bila a zlata. Uz po nem dlouho pokukuju, tak kdyby se nahodou zadarilo, to by bylo radosti :-) michaela.larruchon@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Odpověď: bílý, červený, zlatý
  A ANO budeme vás číst dál, fakt jste mi přirostly k srdci holky ❤ a už se moc těším na video, já sama po bulíkovi moc toužím, tajně jsem doufala, že jej donese Ježíšek, jenže si jak na potvoru zdechl vysavač :-(

  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz
  Jsem váš fanda všude, kde to jde :-) už se mi o vás i zdálo :-D :-D :-D

  OdpovědětVymazat
 125. Červená, bílá a zlatá. Slyším o něm poprvé a musím říct že mě zaujal.
  veronika.sleglova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 126. Holky vy jste skvělý 👍😉 jak to dělate,že zvládáte tolik aktivit a ještě k tomu úlpně v pohodě.Já si ti kolikrát s tou svojí treperendou nedovedu představit,nebo jsem minimálně pěkně spocená 😁 Bulík by se nám moc šikl,když do malinké potřebuji dostat vitamíny,smoothie u nás jede ve velkým,ale tyčák který u nás doma momentálně přebývá to moc nezvládá 😤😁 Barvy jsou bílá,zlatá,červená..
  (krutovaklara@gmail.com)
  (ig: klarus_h)

  OdpovědětVymazat
 127. červená, bílá, zlatá :) K Vánocům jsem si přála mixér G21, ale kdybych vyhrála Bulíka, bohatě by mi stačil, byl by to peckovní dárek pod stromeček :)

  dadulinka3@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 128. Jůů, holky to jste měly super zážitek a fotečky jsou z natáčení skvělé (to se bude hodit do albíčka :-D).
  Nutribullet by se hodil a vánoční barvy jsou červená, zlatá a bílá. (Verča Sembolová - kontakt FB)

  OdpovědětVymazat
 129. Jste uzasne a Nutribullet take :) limitka je bila, cervena a zlata :)
  FB Claire De Lune, Instagram Yeemanjaa

  OdpovědětVymazat
 130. Jasně,že vás budu číst! ;-) Bulík by byl moc fajn. A vánoční barvy - zlatá,bílá červená jsou moc krásné.
  katka.sikyrova@gmail.com
  sdílím na FB jako Katka KaTka
  na instagramu sleduji jako Kettr

  OdpovědětVymazat
 131. Cervena, zlata, bila. Chtela jsem ho k vanocum, ale nejak mi to doma neproslo, tak treba se na me usmeje stesti jinak :) a neuveritelne vam to tam slusi! A jeste i reklama pro Na doma a na ven - ty teplacky jsou toriz taky bozi ;) sleduju na fb jako hana kolomaznikova kropackova a na insta jako o.k.hanicka. o.k.hanicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 132. Vypadá to, že jste si opravdu užily prima den. Doma nám smoothies chutnají, ale když mě tááák nebaví se s tím chystat, tak třeba kdyby se štěstí usmálo, kdo ví :-)
  Vánoční edice bulíků jsou v bílé, červené a zlaté.
  lenka.sim@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 133. Určitě budeme číst i dál a moc se těšíme na reklamu. Barvy jsou červená, zlatá a bílá.
  Olga.miletinska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 134. Červená, zlatá a bílá. Holky, jste nádherné. Dneska jsem Vás objevila poprvé a hrozně se mi tu líbí, takže se spolu určitě budeme nadále setkávat. :)
  FB: Martina Slancová, e-mail: slancova.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 135. Vánoční bulíci mají zlatou, červenou a bílou barvu.
  Jinak vám to všem moc slušelo, holčinky podle fotek, navíc vypadají přirozeně a spokojeně.

  OdpovědětVymazat
 136. Červená, zlatá a bílá. Jsem zvědavá na reklamu. (Lucie Cvetlerová, lucily@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 137. Dobrý večer,

  limitovaná vánoční edice je v červené, zlaté a bílé barvě.

  Gratuluji k reklamě! :)

  Sleduji Vás na fb.
  cllowie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 138. Červená, zlatá a bílá. A číst dál určitě budu. Dokonce jsem naopak ve volných chvilkach začala číst první zveřejněne články.
  midnigt@seznam.cz
  FB Andrea Dosoudilova

  OdpovědětVymazat
 139. Červená, zlatá a bílá. A jasně, že budeme sledovat dál :D my teda nemáme televizi, takže reklamu s velkou pravděpodobností neuvidíme, ale stejně... :)
  barcastiborova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 140. Červená,zlatá a bíla!
  Holky jste úžasné!Moc se teším na reklamu!
  aneta.samcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 141. Vánoční Bulíci, to je cervena, bila a zlata :-) . Libi se mi cerveny nebo zlaty.
  Na reklamu se moc tesim,podle fotek vam to vsem moc sluselo ;-) .
  Byl by to pro nas vytouzeny vanocni darek, uz si ho nejakou dobu preji, ale zatim nebyli finance.
  FB Jana Dušková
  Janca.Duskova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 142. Jste všechny perfektní a na reklamu se těším. Vánoční bulíci jsou: bílý, červený a zlatý. T+E (radim73a@seznam.cz - FB: Joel Te, IG: Teri.emmi)

  OdpovědětVymazat
 143. Červená, zlatá a bílá. Moc se těším až vás uvidím v televizi:-)Tvůj blob mám moc ráda.
  market.berankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 144. Míšo, moc se těším na reklamu :-) jste všechny hvězdy. Bulici jsou zlatý, bílý a červený :-) hodil by se ;-) sedlackova75@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 145. No vy jste boží! :-) To se na reklamu moc těším! Vánoční barvy jsou červená, zlatá a bílá.. renata.kasikova@centrum.cz, instagram - kasitchka

  OdpovědětVymazat
 146. Smekám před vaší odvahou. O nutribulletu jsem četla poprvé a nevypadá špatně :) A v limitované edici je červená, zlatá, bílá a fialová. verca.dolezalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 147. Barvy jsou červená, zlatá a bílá. Číst dál určitě budu, nemáme televizi ;) smyckova.lib@gmail.com, FB - Libka Ve Smyčce

  OdpovědětVymazat
 148. Tak holky klobouk dolů,hlavně tobě Míši, jsou to takové ty zážitky, na které se nezapomíná. Nutribullet je na mé listině MUST už asi půl roku,a vánoční zlatá, červená a bílá jsou super. Kdyby si mě štěstí našlo..annie.blazkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 149. červená, zlatá a bílá...

  sdílím i na fcb, sleduji na inst. a zkusím štěstí, hodil by se.

  Michaela@tosovska.eu

  OdpovědětVymazat
 150. Červená, zlatá a bílá. už se moc těším, až reklamu s vámi uvidím.Sluší vám to všem!
  lenka.burvalova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 151. Barvy jsou cervena, zlata a bila. (tesarova.lenka@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 152. To je teda krasavec, stejně jako vy, holky :-)
  Barvy jsou zlatá, bílá a červená.
  Sleduji i na FB a Instagramu (ecolalacz)
  Díky a hezké dny, ecolala@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 153. juch tak to asi taky potřebujem bulíka :D :D třeba se na mě štěstí usměje :) jinak Vánoční barvy jsou zlatá,červená,bílá a určo budu Vaše články číst dále a neustále :)
  Hruba.eliskaa@seznam.cz
  na fb sdílím jako Kelishka Potramtaná :)

  OdpovědětVymazat
 154. Ahoj Vánoční barvy jsou bílá, červená a zlatá :-)
  Na instagramu sleduji jako moje_tvoreni_muj_relax.
  Na FB sdílím jako Lenka Jarošová.
  Lenka
  len.jarosova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 155. Jakýkoliv smoothie maker by se mi moc hodil a na tenhle jsem slyšela samé dobré recenze :-) Barvy jsou zlatá, bílá a červená. majkik.c@seznam.cz (FB JO Dee)

  OdpovědětVymazat
 156. Reklama bude urcite uzasna. Vianocne farby su zlata, biela a cervena. d.smelkova@gmail.com na FB Daniela Šmelková

  OdpovědětVymazat
 157. dobrý den, barvy jsou červená, bílá a zlatá.
  ivana.pasekova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 158. Červená, zlata a bíla. Reklama je uplne v klidu, holky velke sikulky včetně maminky ;-) takže zůstávám vasim fan i nadale :)

  vejvodova.adela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 159. Cervena, zlata a bila. Samozrejme, ze budu cist blog i dale:-) zuzankat@seznam.cz fb Zuzana Zuntova Tymlova

  OdpovědětVymazat
 160. Zlatá, bílá a červená a určitě budu! karolina.kucharova@email.cz (FB Karolína Kuchařová)

  OdpovědětVymazat
 161. Červená, zlatá a bílá a určitě budu :-D Lucie.dolezalova84@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 162. Červená zlatá bílá :)

  komu by se nehodil :) Hana a Magdalenka

  OdpovědětVymazat
 163. Na reklamu s Vámi se neskutečně těším. Vypadáte tak profesionálně a na tuto práci jak stvořené :-)
  Barvy jsou červená, zlatá a bílá.
  stepi.l@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 164. Jsou v krásných barvách vánoc.Červená,zlatá a bílá.A číst Vás určitě budeme stále :-D
  Barajastrzembska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 165. Tak u nás bychom Bulíka určitě náležitě využili.. :) milujeme ovoce a zeleninu... barvičky jsou bílá, červená a zlatá... a nebojte, číst Vás nepřestaneme.. :D Lenka M. (blahuskablue@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 166. Barvy jsou červená, bílá, zlatá.
  Moc vám to sluší a smekam, že to holky tak skvěle zvladly. :-) Na chvíli jsem si tam představovala naší malou a směju se do teď :-)))))
  Sdílím na fb (Margarit Šicnerová Šachbazjan), ritush@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 167. Uff, do televize bych nevlezla ani za milion (no za ten možná jo:). Sluší vám to všem třem. Barvy jsou červená, zlatá, bílá Díky fejlkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 168. Jako Vánoce červená, bílá a zlatá. Jste tam krásné! Těším se, až Vás uvidím v reklamě :)

  veronikamachurova@gmai.com

  OdpovědětVymazat
 169. Pánečky žienky, skladám klobúk pred vami, ja by som na to nemala, trémou hneď sčerveniem, priblblo sa usmievam a trepem dve na tri :-D ešte že si tam mala svoje dve krásne pomocníčky.
  No a po strojčeku už dávno poškuľujem, u nás idem ovocie na kilá, Adamko ich neskutočne zbožňuje, preto by som rada skúsila, či mu bude chutiť aj v inom stave ako v tom pevnom na kuskanie :-) Farby sú červená, zlatá a biela :-)
  maryennn@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 170. Bílá, červená a zlatá... Těším se na reklamu i na další příspěvky. Komba Ušatá (usatakomba@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 171. Na reklamu se tesim a jsem zvedava! :) barvy jsou bila, cervena a zlata:) denisa.vasourkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 172. Na reklamu už se těším, moc vám to sluší. Barvy jsou bílá, zlatá a červená. Zdeňka
  arabi@email.cz

  OdpovědětVymazat
 173. Tyjova, těším se na reklamu ;-)
  Červená, zlatá, bílá
  adela.honcova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 174. Zlatá, bílá, červená. A konečně sympatické herečky do reklamy. Číst budeme ;-) (tere.stankova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 175. Doma mixujeme jen klasickým mixérem a nepomixujeme bohužel všechno, ale holkám šmakuje, takže bulík by se sto pro hodil :-) Barvy jsou bílá, zlatá a červená. v.z@email.cz

  OdpovědětVymazat
 176. Doma bychom ho určitě užily! Barvy jsou bílá, zlatá a červená - všechny moc krásné!
  Na reklamu se těším. Všichni tam vypadáte skvěle. Petra Jelínková, jelus@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 177. To musel být zážitek!!
  Barvy jsou červená, zlatá a bílá. Iva iva.kanarkova@seznam.cz, na Instagramu Vás sleduji jako https://www.instagram.com/ivakanarkova/

  OdpovědětVymazat
 178. Super zážitky. Na reklamu jsem moc zvědavá a sledovat vás určitě nepřestanu :-) Vánoční Bulík je červený, zlatý a bílý. gabriela.kreislova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 179. To musel být zážitek! Těším se na reklamu! Vánoční barvy jsou červená, zlatá a bílá.
  Na Instragramu sleduji pod PetraSpl.
  petra.spacilova(at)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 180. Barvy jsou bílá, zlatá a červená :).
  FB: Denča Sochorová
  Instagram: denyy.93

  OdpovědětVymazat
 181. Miši vy jste úžasné :-) Holkám i tobě to nehorázně sluší a musím tedy říct, že před tebou smekám, na to já bych s holkama teda neměla, ani si to nedovedu představit :D
  Jinak barvy jsou cervena, zlata a bila.
  pospisilovaja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 182. Barvy: červená, bílá, zlatá. Na blog si ráda čas najdu i dál. beniskova.pavla@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 183. Cervena,zlata a bílá a budeme;-) Gabriela.humpolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 184. Juuu, vy jste slavný! :-) To je super. Bulíci jsou v krásných barvách - červená, zlatá a bílá. Jelikož mě v lednu čeká čelistní operace a tři týdny na tekuté a další tři na kašovité stravě, takový mazlík by se mi opravdu hodil.
  Na fb sleduju jako Kamila Hájková, na instagramu jako kamisshka, můj email: kami.n@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 185. Syn nie je síce žiaden veľký jedák,ale mixíky má rád:-) Červená, zlatá a biela a tá sa nám páči najviac. anicka.kapcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 186. To je opravdu krásná výhra :-) Limitka je v červené, zlaté a bílé barvě :-) Krásný víkend Kristína (Tinka333@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 187. Vy jste krásné :) Bulíci jsou v červené, zlaté a bílé a všechny bysme využili. jabornikova.m@gmail.com, sleduju i na instagramu (maxi.mys)

  OdpovědětVymazat
 188. Miso, moc Vam to s holkama slusi :) jste krasne :)

  Sleduju Vas pravidelne a budu sledovat i nadale. Bulika si uz dlouho chci poridit, tak treba se mi postesti :) v lednu jdu navic na extrakci osmicek, tak by se hodil :D

  Vanocni jsou zlata, bila a cervena. Sleduju i na insta.

  leova.ngoc.ha()seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 189. Vánoční kolekce je červená, bílá a zlatá, nebránila bych se žádné barvě, určitě bychom masinku využily. Těšíme se na reklamu, holky jsou úžasný. Bukova.jana@seznam.cz fcb Mizerova Jana

  OdpovědětVymazat
 190. WOw, krásné holky a těším se na reklamu. Limitovaná edice je v barvě červená, zlatá a bílá.
  andrea.salvetova@hotmail.com na fb Andrea Ajca Salvetova

  OdpovědětVymazat
 191. Červena, zlata a bila. Sdilela jsem na FB Eva Dudíková. chs.mandarins@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 192. zlato/červeno/bíl
  marketa.botankova@seznam.cz sleduju i na instagramu

  OdpovědětVymazat

Díky, že jste si udělali čas na další mé řádky a budu ráda za Váš komentář.